Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zacisze Alicji

Pokaż wątki Pokaż posty

Zacisze Alicji

Alija 21:28, 19 kwi 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8710
antracyt napisał(a)
Super prezenty dostałaś


Zuziu! Dzięki! Właśnie o takiej magnolii myślałam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 21:34, 19 kwi 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8710
abiko napisał(a)
Wysokie masz hiacynty..ciekawe o tyle, że u siebie widzę, że są jakieś niskie.. mniej wody? ciekawe.. może to od odmiany zależy.. lubię te różowe


Agnieszko! Niektóre hiacynty u mnie są wyższe, inne niższe, nie wiem od czego to zależy?
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
hankaandrus_44 21:35, 19 kwi 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7189
O, nowe zakupy. A nie, to prezenty! Tym bardziej fajne! Niech się zadomawiają jak najszybciej.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Alija 21:36, 19 kwi 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8710
an_tre napisał(a)
Ale u ciebie wesołe rabaty, całe łany zawilców, kokorycz, śnieżniki, hiacynty i żonkile, słowem wiosna w pełni.
Masz już pięknie


Aniu! Dzięki! Już trochę kwitnie w ogrodzie. Żeby tylko pogoda
w końcu się poprawiła, bo brakuje słoneczka.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 21:39, 19 kwi 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8710
Martko , Basiu , Agatko , Darcia , Asiu , Beatko , Kasiu Dorotko
Bardzo, bardzo dziękuję Wam za życzenia, kochane jesteście!
Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrówka i dużo słońca!
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 21:42, 19 kwi 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8710
hankaandrus_44 napisał(a)
O, nowe zakupy. A nie, to prezenty! Tym bardziej fajne! Niech się zadomawiają jak najszybciej.


Hanusiu! Dzięki! Mam nadzieję, że szybko się zadomowią.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Agatorek 22:41, 19 kwi 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Alicjo, (spóźnione) wszystkiego najlepszego

Piękne prezenty
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
ElzbietaFranka 08:33, 20 kwi 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Alija napisał(a)


Elu! Dzięki! U nas też nie było zbyt ciepło, a dopiero dziś się zimno zrobiło i ma być jeszcze zimniej. Patrzyłam na prognozę, to u nas za tydzień może zaświeci słońce, mam nadzieję, że się nie sprawdzi.

Pierwsza moja gaura była różowa, nie przeżyła zimy. Potem miałam dwie białe, jedna przetrwała, druga padła. Obecnie mam dwie białe, chociaż to się dopiero okaże czy jeszcze są.

Jeden ciemiernik rośnie pod brzozami, pozostałe też bardziej w półcieniu. Jakoś rosną też nie wyglądają jakoś rewelacyjnie, chociaż nie narzekam. Piękne i dorodne ciemierniki ma Sylwia z Szmaragdowej Doliny, ona się lepiej zna na ich uprawie.




Witam. Alicjo

I jak tam gaura już u ciebie wyszła u mnievbiaka już odbija. Różowa nic nie widzę. Piękna jest ale jak nie wyjdzie to dam sobie z nią spokój.

Pięknie masz już takie rozkwitu. u nas w dalszym ciągu nie za bardzo chociaż 3 dzień słonko świeci i jest ciepło. Noce muszą być ciepłe.
Może za miesiąc będzie lepiej,

Prezenty ładne magnolia ładna u mnie to wydmuchow w zeszłym roku straciłam przez mróz piękna magnolie żółta Już spora o pięknych liściach była u mnie 10 lat

POzdrawiam i zdrowia zycze
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Alija 22:05, 20 kwi 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8710
Agatorek napisał(a)
Alicjo, (spóźnione) wszystkiego najlepszego

Piękne prezenty


Agnieszko! Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 22:12, 20 kwi 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8710
ElzbietaFranka napisał(a)




Witam. Alicjo

I jak tam gaura już u ciebie wyszła u mnievbiaka już odbija. Różowa nic nie widzę. Piękna jest ale jak nie wyjdzie to dam sobie z nią spokój.

Pięknie masz już takie rozkwitu. u nas w dalszym ciągu nie za bardzo chociaż 3 dzień słonko świeci i jest ciepło. Noce muszą być ciepłe.
Może za miesiąc będzie lepiej,

Prezenty ładne magnolia ładna u mnie to wydmuchow w zeszłym roku straciłam przez mróz piękna magnolie żółta Już spora o pięknych liściach była u mnie 10 lat

POzdrawiam i zdrowia zycze


Elu! Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie!
Mam w ogrodzie dwie białe gaury, jedna nie daje znaku życia, u drugiej wydaje mi się, że widać coś zielonego, ale nie jestem pewna.
Ciekawe, czy można by ją przechować w piwnicy w doniczce przez zimę?
Szkoda Twojej magnolii, aż dziwne, że przemarzła, 10-letnia powinna być bardziej wytrzymała. Ale jeżeli na przewiewie to może tak być, moje raczej posadziłam w zacisznych miejscach.
Pozdrawiam i słoneczka i ciepełka życzę.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies