Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Bożeny i Darka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Bożeny i Darka

bozena72 09:13, 16 paź 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
Sebek napisał(a)
Ahh jak przepięknie u Ciebie - te kanty ze żwirkiem mnie powaliły


Dziękujemy Sebek że Ci się u nas na ogrodzie podoba Ty też masz jak widzę dużo zagospodarowanego terenu?
____________________
Marta 09:28, 16 paź 2011


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Witam! Mi też podoba się Twoja żwirowa ścieżka Pozdrawiam
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
Matka 09:28, 16 paź 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
A czy na ścieżce masz włókninę?z ciekawości pytamI czy ścieżka jest niżej niż trawnik?jak się przy tych kantach wtedy kosi?
____________________
U Matki
bozena72 09:30, 16 paź 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
Marta napisał(a)
Witam! Mi też podoba się Twoja żwirowa ścieżka Pozdrawiam


Dziękuje Marta i pozdrawiam mam nadzieję że niebawem odwiedzę Twój ogród ) jest tego tak dużo że nie nadążam

Pozdrawiam
____________________
Puskaogrodni... 09:34, 16 paź 2011


Dołączył: 02 wrz 2011
Posty: 439
Witam serdecznie.
Piękne widoki, naprawdę świetna robota.
I od razu wiedziałaś czego chcesz-to niesamowite.
Te dzbanki w ciurkadelku i ten kawałek drewienka-szał.
____________________
Złe dobrego początki czyli marzeń kilka o ogrodzie
bozena72 09:36, 16 paź 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
Bogda napisał(a)
A czy na ścieżce masz włókninę?z ciekawości pytamI czy ścieżka jest niżej niż trawnik?jak się przy tych kantach wtedy kosi?


Bogda dzień dobry,
tak ścieżka jest o jedną wysokość łopaty niżej niż trawnik kanty wykonane są z rollborderów drewnianych a ścieżka to najpierw chyba agrowłóknina potem gruz (albo na odwrót) ) nie pamiętam no i na to ten gres marmurowy powiem Ci że pięknie się to spisuje nie stoi woda pomimo że niższy poziom gres doskonale się do tego nadaje pomimo że nie należy do najtańszych ale nie jest pływajacy tylko fajnie się zazębił.
A koszenie rantów trawników hahahahahah nie chciałabyś tego słyszeć na poczatku kiedy mój mąż nie miał żadnej wprawy ) teraz jest luzik perfekcyjnie ranty jedzie kosiarką a jak jest zmęczony i robi to po pracy to podkaszarką ale nabrał takiej wprawy że niezaleznie jak to robi jest równo i trawnik nie jest wygryziony )
____________________
Matka 09:45, 16 paź 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
bozena72 napisał(a)




REWELACJA!!!

Chcieliśmy zrobić sobie takie śceieżki żwirowe u siebie, ale jka sąsiad sobie zrobił i teraz kosi dwa razy dłużej to stwierdziliśmy, że nigdy w życiu, ale patrząc na Twoje to się może i skusimy jednak!jaka warstwa żwiru tam jest?
____________________
U Matki
bozena72 09:51, 16 paź 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
Puskaogrodniczka napisał(a)
Witam serdecznie.
Piękne widoki, naprawdę świetna robota.
I od razu wiedziałaś czego chcesz-to niesamowite.
Te dzbanki w ciurkadelku i ten kawałek drewienka-szał.


Jak mówi mój mąż to z jednej strony zaleta a zdrugiej wada - bo jak tylko zrodzi mi się jakiś pomysł od a-z wiem jak go zrealizować na szczęscie potrafię sobie wyobrazić co nie co )

Ciurkadełko wprowadza klimacik ) ale nie było zaplanowane otrzymaliśmy go w ramach nagrody za I miejsce w roku 2010 za najpiękniejszy ogród ) to miłe że większość działkowców doceniło naszą pracę a drewno to znajda mojego małżonka - i faktycznie ma coś w sobie ten konar

Pozdrawiam i dziękuje za miłę słowa
____________________
bozena72 09:54, 16 paź 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
Bogda kochanie gresu jest ok.5 cm ale jak będziesz chciała zastąpić to żwirem to musisz dać zdecydowanie więcej bo żwir jest "pływajacy" i wymyka się z pod nóg )

Efekt jak widzisz nie wiem ile masz obrzeży wzdłuż tej planowanej alejki ale tak jak mówię koszenie to kwestia wprawy )
____________________
Matka 09:58, 16 paź 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
aaa nie doczytałam, że to gres!czyli znaczy że jest bardziej 'stabilny' i nie rozłazi się pod nogami?nie wiedziałam
____________________
U Matki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies