Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Bożeny i Darka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Bożeny i Darka

hanka_andrus 18:17, 15 paź 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Bożenko,Darku!Witajcie! Takich osób z ogródkami za miastem nie jest tu dużo na forum.Ale jesteśmy również.
I te nasze 300 m2 pielęgnujemy i upiększamy,może nie z rozmachem,ale z nadzieją na nasz własny intymny kąt na tle przyrody.Pięknie zagospodarowaliście swoje poletko, a z każdym rokiem będzie jeszcze piękniej,
Czekam na zdjęcia!
Pozdrawiam i życzę miłych odwiedzin zimą w naszych ogrodach.....Niektóre są powalające! I warte podpatrzenia.....

Na powitanie bukiet z mojego ogrodu....

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Gardenarium 18:30, 15 paź 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Także Was witam

Wasze doświadczenia bardzo się tutaj przydadzą, a i piękne fotki miło się ogląda (hamakcudowny)
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
bozena72 18:33, 15 paź 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
Domi napisał(a)
Witaj Bożeno. Bardzo ładny skalniak i linia ścieżki. Kącik z hamakiem wygląda świetnie. Czekam na zdjęcia oczka wodnego.


Witaj Domi oto moje nowe oczko ) odczuwam niedosyt w jego roślinności ale...coś w przyszłym roku udoskonale )
Jedno czego nie wiem to czy te roślinki w oczku są wieloletnie czy raczej jeden sezon i koniec???
____________________
bozena72 18:35, 15 paź 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
hanka_andrus napisał(a)
Bożenko,Darku!Witajcie! Takich osób z ogródkami za miastem nie jest tu dużo na forum.Ale jesteśmy również.
I te nasze 300 m2 pielęgnujemy i upiększamy,może nie z rozmachem,ale z nadzieją na nasz własny intymny kąt na tle przyrody.Pięknie zagospodarowaliście swoje poletko, a z każdym rokiem będzie jeszcze piękniej,
Czekam na zdjęcia!
Pozdrawiam i życzę miłych odwiedzin zimą w naszych ogrodach.....Niektóre są powalające! I warte podpatrzenia.....

Na powitanie bukiet z mojego ogrodu....



Pani Haniu bardzo dziękuje za serdeczność i miłe powitanie serdecznie pozdrawiam i będę już z Wami i razem będziemy wzajemnie śledzić nasze ogrody jak pięknieją)

Serdecznie pozdrawiamy
____________________
bozena72 18:38, 15 paź 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
gardenarium napisał(a)
Także Was witam

Wasze doświadczenia bardzo się tutaj przydadzą, a i piękne fotki miło się ogląda (hamakcudowny)


Dzień Dobry dziękuje za sympatyczne powitanie i że podoba się nasz hamaczek )
____________________
bociek 18:39, 15 paź 2011


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Witam i ja,

Bardzo, ale to bardzo mi sie u Was podoba. Fajna altana z zaslonami i ciurkadelko, ktore wcale wcale wyglada No ale ten kawal starego drzewa jest nieprawdopodobny... Nie przeszkadza Wam? Chetnie bym go zaadoptowala
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Domi 18:46, 15 paź 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Miejsce z oczkiem zapowiada się bardzo ciekawie. Jeśli chodzi o roślinki wodne, niestety nie mam żadnego doświadczenia, ale jestem pewna, że właściciele oczek odpowiedzą wkrótce na wszystkie Twoje pytania
Hamak jest super. Marzy mi się taki.
Jak jest zrobiona konstrukcja na hamak?
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
bozena72 18:47, 15 paź 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
bociek napisał(a)
Witam i ja,

Bardzo, ale to bardzo mi sie u Was podoba. Fajna altana z zaslonami i ciurkadelko, ktore wcale wcale wyglada No ale ten kawal starego drzewa jest nieprawdopodobny... Nie przeszkadza Wam? Chetnie bym go zaadoptowala


Kochana dziękuje to drzewo podczas trasy wypatrzył mój mąż na skraju lasu żeby jak najdłużej cieszyć się jego wyglądem zaimpregnowaliśmy go więc trochę zyskał na kolorze )
Faktycznie on jest całkowitą ozdobą tego miejsca i budzi zainteresowanie O
____________________
Matka 18:48, 15 paź 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
No właśnie miałam zamiar o to samo zapytać?konstrukcja musi być silna, co?a mnie zainspirowały kwiatki za hamakiem, słoneczniczki?


Ogród się mnie podobajet!pokaż jeszcze
____________________
U Matki
bozena72 18:56, 15 paź 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
Bogda napisał(a)
No właśnie miałam zamiar o to samo zapytać?konstrukcja musi być silna, co?a mnie zainspirowały kwiatki za hamakiem, słoneczniczki?


Ogród się mnie podobajet!pokaż jeszcze


Witaj Bogda ,

w kwestii hamaka musi być conajmniej 120 cm zabetonowany każdy ze słupów w ziemi do tego oczywiście dość dużo gruzu no i zaprawa. Nie mamy dzieci więc nie służy do huśtania takiego typowego więc wisi na wkretach do drewna takich dużych jednak gdyby się na nim chcieć pohuśtać tak typowo i bez ograniczeń to trzebaby na wylot przewiercić słupki i zamontować haki )
Polecam super sprawa
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies