Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Bożeny i Darka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Bożeny i Darka

Halinas 10:09, 17 paź 2011


Dołączył: 28 wrz 2011
Posty: 78
Witaj Bożenko, fajne początki ogrodu. A betonowe donice i inne ozoby są bardzo łatwe do wykonania, ale to chyba dopiero wiosną. W międzyczasie zbieraj niepotrzebne plastikowe. Wiosną wstawię zdjęcia jak to się robi. Pozdrawiam.
____________________
Pozdrawiam Halina Ogród - moje hobby
bozena72 21:06, 17 paź 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
Halinas napisał(a)
Witaj Bożenko, fajne początki ogrodu. A betonowe donice i inne ozoby są bardzo łatwe do wykonania, ale to chyba dopiero wiosną. W międzyczasie zbieraj niepotrzebne plastikowe. Wiosną wstawię zdjęcia jak to się robi. Pozdrawiam.


Dziękuje Halinko i czekam z utęsknieniem )
____________________
bozena72 21:08, 17 paź 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
Lena napisał(a)
Witaj Bożenko.
Jestem po wrażeniem waszych dokonań w tak krótkim czasie.Wspaniałe miejsce do relaksu


Witam Cię Lena (piękne imię szkoda że nie mamy córci) bym ją tak nazwała )
dziękuje za miłe słowa zaraz zobacze Twoje piekności.

Pozdrawiam
____________________
Dzidka 21:36, 17 paź 2011


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Bardzo ślamazarnie zacząl mi chodzić net. Ale zawzięłam się i pospacerowałam po Waszym ogrodzie, aż do ostatniej strony.
Macie bardzo zadbany ogród. Wyczuwa się , że w jego założenie i utrzymanie włożyliście nie tylko wiele pracy, ale i serca.
Widzę też , że podobnie jak u mnie, hamak stanowi obowiązkowe wyposażenie ogrodu.
____________________
Dzidka - To właśnie tu
bozena72 21:40, 17 paź 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
Dzidka napisał(a)
Bardzo ślamazarnie zacząl mi chodzić net. Ale zawzięłam się i pospacerowałam po Waszym ogrodzie, aż do ostatniej strony.
Macie bardzo zadbany ogród. Wyczuwa się , że w jego założenie i utrzymanie włożyliście nie tylko wiele pracy, ale i serca.
Widzę też , że podobnie jak u mnie, hamak stanowi obowiązkowe wyposażenie ogrodu.


Witam Cię serdecznie, czyli nawet nie zauważyłam jak na przysłowiową kawę wpadłas?? )
dziękuje za słowa uznania staramy się z moim mężem aktualnie na tym etapie już oboje jestesmy jednakowo zaangażowani ) bo już widać efekty naszej pracy ale na poczatku było ciężko )

Tutaj na tym forum przypomniałam mężowi jaką radość spowodowały pierwsze czuprynki wschodzącej trawki w 2009 roku...ach aż miło powspominać

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam
____________________
Dzidka 21:45, 17 paź 2011


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
bozena72 napisał(a)

Witam Cię serdecznie, czyli nawet nie zauważyłam jak na przysłowiową kawę wpadłas?? )


A wiesz, że ja poczas bytności w Waszym ogrodzie rzeczywiście popijałam kawę
____________________
Dzidka - To właśnie tu
bozena72 21:52, 17 paź 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
Dzidka napisał(a)


Witam Cię serdecznie, czyli nawet nie zauważyłam jak na przysłowiową kawę wpadłas?? )


A wiesz, że ja poczas bytności w Waszym ogrodzie rzeczywiście popijałam kawę


hihihihihi a to dobre ) to super bo nie odczułas mam nadzieję braku gościny ??? hahahahaha gdyż to nie w naszym stylu
____________________
monteverde 00:01, 18 paź 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Witaj Bożenko pozdrawiam również męża, jestem po lekturze Waszego wątku, i bardzo mi się u Was podoba, bardzo ładny domek i altanka i plan zagospodarowania działki, wszystko przemyślane i bardzo estetycznie wykonane, ciurkadełko bardzo ładne , o hamaku nie wspomnę nasadzenia również mi się podobają, czytając ten wątek widzę, że jego gospodarze są ludźmi szczęśliwymi i radosnymi z poczuciem estetyki, a co do roślinek w oczku to posyłam link, może się przyda http://oczkowodne.net/flora.php
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
bozena72 08:15, 18 paź 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
monteverde napisał(a)
Witaj Bożenko pozdrawiam również męża, jestem po lekturze Waszego wątku, i bardzo mi się u Was podoba, bardzo ładny domek i altanka i plan zagospodarowania działki, wszystko przemyślane i bardzo estetycznie wykonane, ciurkadełko bardzo ładne , o hamaku nie wspomnę nasadzenia również mi się podobają, czytając ten wątek widzę, że jego gospodarze są ludźmi szczęśliwymi i radosnymi z poczuciem estetyki, a co do roślinek w oczku to posyłam link, może się przyda http://oczkowodne.net/flora.php


Witam Cię cieplutko w ten mroźny poranek ) bardzo dziękuje za stronkę z oczkiem wodnym fajna sprawa dzisiaj zamierzam sobie postudiować kolejno wygląd i opisy roślinek (fajne kompendium wiedzy) - bo nie jestem do końca zadowolona z tego mojego oczka - fakt jest to tegoroczne "dziecko" naszego ogrodu i zapewne rośliny wiele zmienią w jego wyglądzie a na to potrzeba czasu )
Ale od wiosny zamierzam nad nim popracować i go odpowiednio podrasować.

Największym porządkowym w naszym domu i ogrodzie jest mój mężuś - oj tak ale bardzo mnie to cieszy bo ja też lubię porządek i estetyczne otoczenie )

Pozdrawiam Cię serdecznie
____________________
bozena72 08:23, 18 paź 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170


Żeby nie było że jestem egoistką oto mój mężuś ) oczywiście w trakcie nieustannych prac na ogrodzie. Taka chwila relaksu
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies