Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowe perypetie:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowe perypetie:)

abiko 20:50, 18 maj 2021


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8409
Uwierzycie, że padam na pysk.. serio.. ale każda z nas to zna
Jak ja się cieszę, że dziewczyny były. Już się tak stęskniłam za nimi. Sylwia z Anitką to petardy, ta łopata mnie rozwaliła, ale one są takie kochane, że nie wyobrażam sobie że ich nie ma. Dziękuję, że jesteście

A dziś Iwonka.. czyta w moich myślach.. dziękuję za serduszkę..
Z którą też nigdy nie można się nagadać.. jak mnie ucieszyła jej wizyta

Zdjęcia super.. każdej Jak wyście tego bałaganu nie pokazały to ja nie wiem

Madzia.. zawsze jesteś mile widziana, i zawsze jesteś krótko, bo po drodze.. oj..zmienimy to
Petunie od Ciebie są obłędne, wysadziłam bratki, bo te są cudowne. Dziękuję.


____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 20:52, 18 maj 2021


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8409
Agatorek napisał(a)


Świetne schodki

A i ogród taki bujny i zielony, cudny. U Was chyba więcej pada
Bosko


Nie widziałam ogrodu dwa dni.. to jak bujnął po otrzymaniu deszczu jest wręcz niewiarygodne Jak to Sylwia stwierdziła, chyba mam trochę cieplej w tym miejscu.
Schodki zasługa męża
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 20:53, 18 maj 2021


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8409
Magleska napisał(a)
Jak przez tydzień wszystko się rozwinęło -rodki pięknie zakwitły ,bujnie na rabatach -prześlicznie


Sylwia śliczne fotki zrobiłaś tysiąc razy lepsze niż ja .....i ciasta zazdroszczę ,bo Aga piecze wyśmienite



Madzia strasznie poszło w górę, co deszcz to deszcz. Oprócz trawy na tym plau, ale problem rozwiązany będzie rabata.. pomysł Sylwi
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 20:55, 18 maj 2021


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8409
Waclaw napisał(a)
Sylwia pięknie pokazała Twój ogród. Zawsze ciekawe inne spojrzenie. Rodki pięknie kwitną. U mnie dopiero startują. Jak zwykle zwróciłem uwagę na ciemiernika. Ładny ciemny kolor.
ciasto - mniami


Wacław.. ciasto jak się trafi.. ale ciii
Ten ciemiernik jest ładny, chyba podobny, albo nawet taki sam jak te giganty Sylwi. Natomiast ładnie przyrósł przez rok więc mi się podoba.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 20:56, 18 maj 2021


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8409
Gosialuk napisał(a)
Agnieszko ale busz. Normalnie nie poznaję ogrodu. Rodki wypasione i piękna piwonia drzewiasta? Powojnik montana doskonale wygląda na tym ogrodzeniu, a klimatycznej ławeczki nie pamiętam.


Gosia.. drzewiasta.. nie wiedziałam, że taka duża rośnie

Powojnik.. nie mój.. sąsiadki ale rośnie na moim ogrodzeniu i ma się dobrze a i ja korzystam z widoku.
Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 20:58, 18 maj 2021


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8409
Urszulla napisał(a)


Tak, potrzeba dużo sił do wieku na kolanach gdzieś tam przelotnie przeczytałam że już masz prymulki białe.


Ulcia tak, dostałam.. ale od Ciebie te o których pisałaś kiedyś sobie też wezmę obiecuję
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 20:58, 18 maj 2021


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8409
Dorota123 napisał(a)
Piękny soczysty ogród, pokazany zupełnie inaczej. Fajnie, że można go było zobaczyć z innej perspektywy.


Dorotko.. może już niedługo zajrzysz i Ty do mnieZaproszenie ciągle aktualne.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 21:02, 18 maj 2021


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8409
Monia81 napisał(a)
Ach te cudne rodki u Ciebie Aguś jest pięknie, busz na rabatach, oczko wygląda superowo a Ty kobieto kwitniesz przy tym małym kwiatuszku buziaczki


Monia, busz się robi, ale nie wszędzie. Dobrze kadrują dziewczyny Faktycznie jednak, bardzo mocno ruszyły róże, po oborniku i wodzie. No rosną w oczach a przecież trochę już je mam. Ciekawe jak będzie z kwitnieniem... liczę, że uda mi się wam to pokazać.
Rodki dopiero zaczynają ten jeden tak wcześnie zawsze zaczyna, ale nie wszystkie zakwitną. Widać, że jeden ma bardzo mało pąków.

Ja kwitnę... hmm nie zauważyłam. Za to każdą nową zmarszczkę widzę.. cóż 40 też dobra
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Dorota123 20:27, 19 maj 2021


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
abiko napisał(a)


Dorotko.. może już niedługo zajrzysz i Ty do mnieZaproszenie ciągle aktualne.
Dziękuję może kiedyś będzie okazja.
Sylwia bardzo ładnie pokazała ogród.
Pozdrawiam
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
ewsyg 21:36, 22 maj 2021


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Agnieszko, schodki bardzo fajnie komponują się z ogrodem. Rododendron, to bardzo duży egzemplarz. Ciekawi mnie jaki kolor lilii wodnej masz w oczku wodnym? Ja mam różową, ale dokupiłam białą i burgundową.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies