Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Alija 20:40, 22 wrz 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
Madziu! Niby już jesień, a u Ciebie ogród w pełni rozkwitu. Wspaniałe trawy, rozchodniki, hortensje, cudnie, bujnie, kolorowo.
Pozdrawiam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Martka 17:54, 23 wrz 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Magleska napisał(a)




Madziu! Nie da się tego zdjęcia nie zacytować ma już swój fanklub
Ogród to takie miejsce, które brutalnie wyrywa nas ze świata myśli i wprowadza niekiedy w stan ostrego działania na szczęście dla nas, a niekiedy wielkie to szczęście Dlatego możesz w tym niełatwym czasie być szczęśliwa, że możesz wywozić kolejne taczki zielska... i ciesz się tym.
Pięknie urządziłaś swój ogrodowy świat, wszystkie do niego wzdychamy, tęsknimy, czekamy niecierpliwie na Twoje kolejne przechadzki z aparatem po ogrodzie i ZAWSZE potraficie nas, Ty i ogród, zaskoczyć i porazić dawkami piękna. Pozdrawiam, Madziu!




Helen 21:12, 23 wrz 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8345
Madzia, opisz koniecznie co posadziłaś na powyższym zdjęciu, please.
____________________
Helen - Hortensjowo
kasiek 19:05, 25 wrz 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ależ ujecia, trudno oczy oderwać, lekko, harmonijnie i dużym wyczuciem - brawo Madzia
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
basia3012 23:03, 25 wrz 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9546
Magleska napisał(a)

Danusiu nie wiem ,czy zasłuzyłam ,aż na tyle pochwał dziękuję bardzo za nie
trochę mnie tylko dołuje fakt ,że latek nie przybywa i czy dam radę utrzymać w miarę przyzwoitym porządku ten mój świat


Madziu, jakie kolory! Przepiękne rabaty. I porządeczek też na medal. Wszystko ze sobą gra.
Muszę jeszcze cofnąć się, może zdjęcia całości będą.
Madziu, a czy derenie lubią wilgotne podłoże? Bo ja mam moje na piachu i co wiosna one nie mogą wypuścić listków. Nie wiedziałam dlaczego. Ale piszesz, że na bagnistej rabacie posadziłaś dereń. Więc pewnie one lubią taką wilgoć.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Monia81 19:39, 26 wrz 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8029
No powiem ci kochana, że cudne masz te połączenia roślinek skarpa rzuca na kolana i nie tylko ona Madzia jest pięknie, natyrałaś się, ale efekty super buziaki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Basieksp 20:04, 26 wrz 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10312
Piękne masz te rozchodniki zawsze jak oglądam u Cibie zdjęcia, szukam, szukam i jest piesia
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Magleska 21:03, 26 wrz 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18674
Roocika napisał(a)
Madzia, przedogródek wymiata, był moja inspiracją do sadzenia hortensji i runianki

Tartaki ładne na zdjęciach są
Wiazowkę kupiłam białą i różową
Bardzo ładna kolorystycznie wyszła Ci ta mokra rabata

Jeżowek szkoda, jak się wszystko rozrośnie to może dadzą radę. Albo zrób tam oczko wodne
Buziaki


Asia
nie chce mi się już przerabiać tej mokrej rabaty -ona w ciągu 5 lat co roku przemianę przechodzi i już mnie zmęczyła troszkę -podoba mi się teraz ,a jak dalej będzie marnieć ,to nasadzę samych pijców typu tatarak i cypryśnik błotny na zmianę
cieszę się ,że przedogródek stał się Twoją inspirację wymyśliła go nasza Ewa Anda -to dla niej największe pochwały się należą -ja go lubię za bezproblemowość przede wszystkim

oczko wodne raczej odpada na błotnistej tam tylko 3,5 metra szerokości
Buziaki



naprzeciwko przedogródka

moja nieszczęsna błotnista -lubię ją -niech już rośnie bez roszad
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:03, 26 wrz 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18674
anpi napisał(a)
Madziu, skarpa obok tarasu cudowna!!! O każdej porze roku, ale teraz szczególnie przez tą zwiewność traw i kolorystykę! Niesamowite fotki wychodzą też w zbliżeniach!!! Cała reszta też przepiękna, podziwiam Twoją pracowitość i kreatywność w zestawieniach roślin Szybko zagospodarowałaś tą nową przestrzeń! I strasznie zazdroszczę Wam bliskości szkółki Kon..., choć pewnie byłaby dla mnie zgubna
Jakie masz Madziu sadźce?


Aniu dziękuję za komplementy
wiesz ,że fotki trochę przekłamują a dziś było takie piękne światło ,że nie mogłam się powstrzymać ,by tego nie uwiecznić
sadzce mam jakieś Baby Joe chyba ....z tych mniejszych ....nie wiem ,czy dobrze nazwę zapamiętałam ....



Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:03, 26 wrz 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18674
Helen napisał(a)

Tak, o te. Jeszcze takie białe, fajne.

Helen one nadal białe fotki z dziś z rana -piękne światło było


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies