Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

beata_m 12:22, 07 paź 2021


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
po takich kadrach jak nie kochać jesieni!!!!!!!!!! Madzia bajkowo .. te rozplenice, rozchodniki, przetaczniki .... brak słów. Przepięknie u Ciebie
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
mirkaka 17:26, 07 paź 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9390
Bajeczne ujęcia, rozplenice pod światło przepiękne
O której wstałaś żeby takie poranne światło uchwycić
I pomyśleć że ja się pozbyłam rozplenicy bo mnie te szczotki po przekwitnięciu wkurzały, wszędzie tego pełno było
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Magleska 08:08, 08 paź 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
Nowa12 napisał(a)


Rozumiem, że potem do Ciebie jedzie .


Aga może kiedyś ,ale raczej nie przewiduję u mnie jeszcze ogród młody ,wiele miejsc do ciągłej poprawki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:14, 08 paź 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
inka74 napisał(a)
Malowanie czeka do którego trudno mi się zabrać. Nie lubię po prostu. Roślinnie jedna rabata kuleje ale... nie chce mi się. Inaczej, pomysłu brak na dobrą zmianę. Zobaczymy co dalej. Ale przede wszystkim cebulki czekają. Dużo cebulek ))) Bardzo dużo.
U ciebie wystarczy trochę tulipanów wsadzić i wiosennie będzie też pięknie. Tylko przy takim terenie to żeby było je widać trochę to tak 500 sztuk minimum na 3-4 rabatach widocznych z tarasu. I na jednej na froncie. Takie pasy/bloki po 100 sztuk w jednym kolorze fajnie by wyglądały. Nie po całości a wybrane fragmenty rabat.


Iwonka nie dziwię się ,że nie możesz się zabrać -też tak mam -niby mam jeszcze kilka miejsc do poprawek ,a to pogoda do kitu ,jak ładnie ,to w pracy cały dzień ....teraz miałam 2 dni wolnego ,wiele planów ogrodowych i co -nici z planów ,bo padało.

z tymi tulipanami masz rację -fajnie by tak wyglądało ......hmmm.....jak narazie ,to nie mam cebulek czekam na obniżki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:20, 08 paź 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
anabuko1 napisał(a)

Pięknie Madziu.
I piesio jeszcze podziwiać jesienne widoki.
No te wszystkie trawy Tomasz zjawiskowe


Aniu dziękuję za pochwały
uwielbiam trawy cały sezon -jedynie wiosenne ścinanie i sprzątanie po nich jest trochę mordęgą
muszę koniecznie w tym sezonie je powiązać
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:21, 08 paź 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
beata_m napisał(a)
po takich kadrach jak nie kochać jesieni!!!!!!!!!! Madzia bajkowo .. te rozplenice, rozchodniki, przetaczniki .... brak słów. Przepięknie u Ciebie


Beata dziękuję bardzo
magia fotek działa
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:25, 08 paź 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
mirkaka napisał(a)
Bajeczne ujęcia, rozplenice pod światło przepiękne
O której wstałaś żeby takie poranne światło uchwycić
I pomyśleć że ja się pozbyłam rozplenicy bo mnie te szczotki po przekwitnięciu wkurzały, wszędzie tego pełno było


Mirka
wstałam coś około lub po 6,wypuszczałam psicę i jak zobaczyłam to piękne światło ,szybciutko w szlafroku przeleciałam po ogrodzie z aparatem -w zimie będzie fajnie sobie przypomnieć po fotkach ,jak było ładnie

rozplenice i wszelkie inne trawy są cudowne ,ale wiosną faktycznie jest sporo roboty ,żeby je pościnać i posprzątać te fruwające koty i słomę z ogrodu ....
ja zamierzam sobie kupić piłę do ich ścinania
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Martka 08:33, 08 paź 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Magleska napisał(a)


Martka widziałam na jakiej fajnej wycieczce byłaś -zazdraszczam okrutnie ja teraz taki nawał pracy ,że nie wyrabiam się .....


dziękuję za wszystkie komplementy taczka i wiaderka są stałym elementem krajobrazu

wybierasz się w moje strony ?
Buziaki


Madziu, wszystko na spokojnie, poczekamy, aż wszystko się przewali, złapiesz oddech i wtedy spokojnie posiedzimy w ogrodzie i pomaszerujemy

Końcówka sezonu nerwowa w wielu ogrodach Co by tu jeszcze zmienić, dosadzić, kiedy rozprawić się z warzywami, liście, wycinanie, normalnie gorączka

Uściski, Madziu!

 
Margerytka40 11:31, 08 paź 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Magleska napisał(a)


Mirka
wstałam coś około lub po 6,wypuszczałam psicę i jak zobaczyłam to piękne światło ,szybciutko w szlafroku przeleciałam po ogrodzie z aparatem -w zimie będzie fajnie sobie przypomnieć po fotkach ,jak było ładnie

rozplenice i wszelkie inne trawy są cudowne ,ale wiosną faktycznie jest sporo roboty ,żeby je pościnać i posprzątać te fruwające koty i słomę z ogrodu ....
ja zamierzam sobie kupić piłę do ich ścinania


No właśnie to ścinanie. Też mam w planach zakup piły, mam elektryczną ale ten kabel, nim wyciągnę przedłużacz rozłożę to już mi się odechciewa i morduję się ręcznie. Teraz traw duuużo mi przybyło, trzeba pomyśleć. Chciałabym jakąś akumulatorową tylko żeby szybko się ładował ten akumulator albo od razu 2 kupić na wymianę. Tylko to spore koszty niestety. Rozglądam się za dobrym sprzętem w rozsądnej cenie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
KasiaBawaria 18:59, 08 paź 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Piekne stipy i inne trawy i wilk cudny
____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies