Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

nicol21 20:59, 28 wrz 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Twój ogród jest kolejnym, który gdzieś mi uciekł przez conajmniej ostatni rok! Pięknie zmężniał i jak wszystko się pięknie namnożyło! Jest rewelacyjnie!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Agatorek 22:25, 28 wrz 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Śliczny tarasik, bardzo energetyczny

Psica boska! A ogród (jak zwykle) zachwycający
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Dorota321 15:36, 02 paź 2021


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 887
Rabata z rozplenicami prześliczna.
Pozdrawiam.
____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Agania 08:26, 05 paź 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Pies i „koty” super się prezentują ale tylko sunia do wymiziania, a raczej do poczochrania
Na tarasie u Ciebie można przysiąść z kawką i pomarzyć
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Kasia1980 12:25, 05 paź 2021


Dołączył: 27 wrz 2020
Posty: 318
Magleska napisał(a)

niesamowite masz te rozplenice, kto patrząc na to zdjęcie chciały dotknąć te kotki. Chyba każdy.
____________________
Moja Sielanka
inka74 16:15, 05 paź 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
Wiesz Madzia, twój ogród jest piękny przez cały rok ale jesienna odsłona zachwyca po prostu. Delektuję się widokiem i przebarwieniami.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Alija 19:53, 05 paź 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
Magleska napisał(a)
trochę jesiennego tarasu -jeszcze tylko kilka dyniek dokupię -na więcej nie mam weny


Madziu, wspaniała fotorelacja z Twojego grodu. Obejrzałam kolorowe, bogate rabaty, warzywnik, odpoczęłam na foteliku pod brzózką, podziwiając ogród we mgle, podziwiałam fantastyczne rozplenice i bogato obsadzoną skarpę, żeby na koniec pomiziać przesympatyczną psiunię i rozkoszować się widokami z cudownie, jesiennie udekorowanego tarasu.
Cudnie.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Nowa12 21:02, 05 paź 2021


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
To zdjęcie mnie zachwyciło. Mega, super, ekstra.


Jakie tu masz drzewka? To są Pissardi?


Tomek z busa u Ciebie będzie? Rozumiem że film nagra z Twojego ogrodu. To ja już się nie mogę doczekać.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Helen 21:05, 05 paź 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Jaka odmiana hortensji przebarwia się u Ciebie na taki ładny ciemny róż (na ostatnim zacytowanym przez Agę zdjęciu)?
____________________
Helen - Hortensjowo
Magleska 21:50, 05 paź 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Mirka napisał(a)
Madziu oczy można nacieszyć zaglądając do twojego ogrodu.
Pamiętam jak przerabiałaś skarpę i warto było bo teraz jest przepiękna


Mirka
przepraszam ,że dopiero odpisuję ,ale miałam bardzo zwariowany tydzień ......jakoś ten czas za szybko leci ....

dziękuję za komplementy

KasiaBawaria napisał(a)
Zatkalo nie!U mnie baron nie chce rosnac ;-(


Kasiu
a u mnie hakonki coś nie rosną cóż zrobić -rośliny same czasem wskazują ,czy polubią naszą ziemię ,czy nie
masz wiele przepięknych innych roślin ,więc red barona możesz się pozbyć albo daj mu jeszcze szanse .....u mnie rośnie na pełnej patelni i raczej na wilgotniejszym stanowisku -cała woda ze skarpy do niego ścieka

Agatorek napisał(a)
Śliczny tarasik, bardzo energetyczny

Psica boska! A ogród (jak zwykle) zachwycający

Aga dziękuję za pochwały -szkoda ,że już dni takie krótkie i pogoda kaprysi -miałam jeszcze kilka rzeczy do zrobienia w tym sezonie
poczytałam ,że też jeszcze sadzisz
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies