Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

inka74 10:01, 04 lut 2022


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Kulkowisko w prrzedogródku jest moim ulubionym
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kasya 10:24, 04 lut 2022


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41917
Widzę ze tez juz nie śpisz
Wszyscy przebieramy nóżkami
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Wiolka5_7 11:00, 04 lut 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
Madziu kolejna rabata też cudna,nic nie zmieniaj
Powiem Ci , że podobają mi się Twoje rabaty ,bo nie sadzić pod linijkę ,tylko nieregularnie
Jak bym miała większy ogród to kolejne rabaty bym obsadziła w ten sposób,bo też mi się takie podobają

Przedogródek masz elegancki i maloobslugowy i fajnie
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Kawa 11:53, 04 lut 2022


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
jeeejjj
ale cudne te foty
przedogrodek jest ekstra
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
April 11:55, 04 lut 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10176
Magleska napisał(a)




Ja uwielbiam to miejsce u ciebie, w tym okresie zanim jeszcze hortensje zakwitną. Właśnie z czosnkami. Super
No i twój warzywnik powoduje u mnie niezdrowe ukłucie w sercu
____________________
April April podbija las Mazowsze
LIDKA 12:38, 04 lut 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7107
April napisał(a)


Ja uwielbiam to miejsce u ciebie, w tym okresie zanim jeszcze hortensje zakwitną. Właśnie z czosnkami. Super
No i twój warzywnik powoduje u mnie niezdrowe ukłucie w sercu


Zdecydowanie to najładnieszy przedogródek na O. Piekny zielony taki prawdziwie wiosenny tu widze.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
anpi 14:21, 04 lut 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8152
Hej Magda! Przepiękne te Twoje rabaty! Fajny taki przegląd według pór roku poszczególnych rabat. Mnie też kusi zrobienie takiego przeglądu, Danusia swoim konkursem zmobilizowała do tych poszukiwań w zdjęciach Moje rabaty są nieduże więc już zdjęcia traw, pokazują większość z tych rabat Jesienią je poszerzałam i trochę zmieniałam więc będą trochę inaczej wyglądały w tym sezonie. Może więc pokuszę się o takie porównania pod koniec roku, a w sezonie postaram się o odpowiednie ujęcia
Twoje zdjęcia można oglądać bez końca, zazdroszczę tego ogromu rozplenic. O każdej porze roku rabaty wspaniale się prezentują, ale jesienią dodatkowo magicznie!!!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Magleska 18:06, 04 lut 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
antracyt napisał(a)
Bardzo lubię wszystkie Twoje rabaty, ale tak naprawdę dopiero teraz zwróciłaś moją uwagę na przedogródek. Przyjemny, nieskomplikowany w nasadzeniach i łatwy w obsłudze. Podoba mi się W taki sam sposób podchodzę to mojej rabaty na froncie i nawet część bezobsługowych roślin mam identycznych


Zuza dziękuję jeszcze taki prosty i nie wymagający jest bok domu ....może się jeszcze zmobilizuję i go dziś pokażę

I powiem Ci ,że ten przegląd rabat pozwala mi wyłapać jeszcze drobiazgi ,co i w którym miejscu mnie drażni .....
właśnie doszłam do wniosku ,że w przedogródku te 4 berberysy na rogach kwadratowej rabaty tak jakoś mi nie pasują i chyba je stamtąd zabiorę ....a z drugiej strony kusi mnie posadzić coś w tym kwadracie z platanem wyższego ,ale nie mam pomysłu co ....

a gdzie u Ciebie znajdę przedogródek ? muszę poszperać w Twoim wątku
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:10, 04 lut 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
inka74 napisał(a)
Kulkowisko w prrzedogródku jest moim ulubionym


Cieszę się

Kasya napisał(a)
Widzę ze tez juz nie śpisz
Wszyscy przebieramy nóżkami


Kasia fajnie ,że i Ty się budzisz z zimowego snu
czekam na cieplejsze dni z niecierpliwością -jutro ,mam nadzieję zacznę ścinać trawy

Kawa napisał(a)
jeeejjj
ale cudne te foty
przedogrodek jest ekstra


Kamila dziękuję

LIDKA napisał(a)


Zdecydowanie to najładnieszy przedogródek na O. Piekny zielony taki prawdziwie wiosenny tu widze.


Lidka jest wiele pięknych przedogródków na forum ale bardzo się cieszę ,że mój robi wrażenie
Zawsze będę pamiętać ,że Ewa Anda poświęciła mi swój wolny czas
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:13, 04 lut 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
Wiolka5_7 napisał(a)
Madziu kolejna rabata też cudna,nic nie zmieniaj
Powiem Ci , że podobają mi się Twoje rabaty ,bo nie sadzić pod linijkę ,tylko nieregularnie
Jak bym miała większy ogród to kolejne rabaty bym obsadziła w ten sposób,bo też mi się takie podobają

Przedogródek masz elegancki i maloobslugowy i fajnie


Wiola dziękuję a dla mnie Twoje ułożone rabaty są perfekcyjne -tylko po prostu ja nie umiem się ograniczać i wiele roślin chcę mieć ,stąd taki misz masz wszędzie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies