Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

eda 23:26, 04 lut 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Fajnie zaakcentowałaś na rabatach w zieleni kolor bordowy czy czerwień
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Magara 00:54, 05 lut 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6793
Magda, jak ładnie masz
I oczywiście pytania mam:
1. co tak ładnie kwitnie w kolorze ciemny róż na ostatnio wstawianych zdjęciach?
2. takie rude trawy/turzyce u Ciebie przyuważyłam, cieniutkie listki (wcześniejsze Twoje wpisy). Mam podobne, nie wiem co to i nie wiem, jak z nimi postępować? Ciąć wiosną? czesać?
Nie dam rady zacytować zdjęć bo internet mi słabuje, ale może się domyślisz, jak nie jutro spróbuję dopytać z cytowaniem
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Agatorek 01:27, 05 lut 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Rabata z klonami przy tarasie jest przecudowna. Uczta dla oczu .
Ale Pozostałe rabaty w niczym jej nie ustępują. Uwielbiam te kolory i mnogość gatunków
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Anusia2 08:06, 05 lut 2022


Dołączył: 23 sty 2022
Posty: 239
Magda ja dokładnie pamiętam tę rabatę. Rozrosła się a klony są piękne. Wbrew temu co piszesz, dzieje się.

____________________
Skandynawia po krzyżacku 2 ;Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku
eda 09:36, 05 lut 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Super że klony ci rosną mogę podziwiać u mnie niestety trzy razy i klapa ...ale u mnie za klony robią derenie liść też delikatny hiii
miłego
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
nicol21 13:31, 05 lut 2022


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10345
Piękne zmiany, wszystko rozrasta się w mgnieniu oka... zwłaszcza jak się ogląda zdjęcia a nie przerzuca tony ziemi, gruzu, etc.... hahaha.

Rabata przy domu z klonami zachwyca. Jak długo zajęło ci żeby pachysandra zrobiła taki piękny dywan? Dużo sztuk tam posadziłaś?Ja na razie kupiłam parę i mam nadzieję, że się rozrosną bo kiedyś będę ich sporo potrzebowała.

Reszta rabat też piękna!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Mirka 18:01, 05 lut 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Madziu czy ty już wszystkie trawy przycięłaś?
Napisz jakie?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Magleska 18:39, 05 lut 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
Martka napisał(a)
Madziu, "kino ogrodowe", jak określiła Eda, pierwsza klasa. Rabata limonkowy-brązowa urzekła mnie najbardziej. Rabata bezobsługowa ze względu na klony - kochamy je obie - też obłędna, przedogródek świetny. Jak szybko rozrasta się runianka? Bardzo mi się u Ciebie podoba.


Martka dziękuję za tyle komplementów

Runianka rozrasta się w miarę szybko ,chociaż ta moja chyba ze 2 sezony stała w miejscu ,narzekałam i chciałam wymienić ,ale jak już ruszyła ,to teraz rośnie jak głupia
w 2018 było taka zaraz po posadzeniu

2019


a od 2020 już fajnie ruszyła
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:40, 05 lut 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
eda napisał(a)
Fajnie zaakcentowałaś na rabatach w zieleni kolor bordowy czy czerwień


Eda dziękuję
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:43, 05 lut 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
Magara napisał(a)
Magda, jak ładnie masz
I oczywiście pytania mam:
1. co tak ładnie kwitnie w kolorze ciemny róż na ostatnio wstawianych zdjęciach?
2. takie rude trawy/turzyce u Ciebie przyuważyłam, cieniutkie listki (wcześniejsze Twoje wpisy). Mam podobne, nie wiem co to i nie wiem, jak z nimi postępować? Ciąć wiosną? czesać?
Nie dam rady zacytować zdjęć bo internet mi słabuje, ale może się domyślisz, jak nie jutro spróbuję dopytać z cytowaniem


Magara
kurczę nie wiem o które fotki chodzi ciemny róz to może jakiś rodek ? albo azalia ...hmm
te brązowe trawki ,to chyba chocolatte lub Bronze form ,kiepska jestem w zapamiętywaniu odmian ja je tnę co sezon
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies