Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Basieksp 19:11, 04 lut 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10328
Może niewiele na tej rabacie teraz robisz, ale nie powiedziałbym, że niewiele się na niej dzieje pięknie się zmienia w całym sezonie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
jolanka 19:28, 04 lut 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Ale obłędne te klony
Że też moje sztuk 3 złapały werticilozę, musiałam wyciąć, buuuuu
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
LIDKA 20:03, 04 lut 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7316
Klony dają koncert jak mój Bocelli ulubiony.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Magleska 20:18, 04 lut 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
antracyt napisał(a)

Obawiam się, że nie mam na wątku zdjęć całego przedogródka. Co chwila miałam coś na nim rozgrzebane, najpierw bruk nam robili(i musiałam zimą bukszpany przesadzać), potem poszerzałam, a jesienią dorabiałam kolejny kawałek. Więc jak są zdjęcia to fragmentaryczne. Poszukam w weekend i jak coś znajdę to wrzucę.

A taki zestaw zdjęć na przegląd rabat to sobie w tym roku chyba też przygotuję


Zuza trochę poszperałam u Ciebie i faktycznie znalazłam tylko jedno z dereniem i zawilcem ....fakt ,że wszystkich stron nie przejrzałam -sam początek wątku
więc jak masz jakieś to wstaw -chętnie obejrzę

fajny jest taki przegląd z miesiąca na miesiąc ,ale czasu na to schodzi ,że hej
ja mam strasznie dużo tych fotek ,ale od razu jak tu wstawiam ,to robię sobie foldery dla każdej rabaty na pulpicie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:27, 04 lut 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
sylwia_slomczewska napisał(a)
Piękne masz te rabaty Madzia Niesamowita metamorfozę od wiosny do jesieni przechodzą


Sylwuś dziękuję
jeszcze ich mam trochę ,ale odszukanie zdjęć zajmuje mi zdecydowanie za dużo czasu

Basieksp napisał(a)
Może niewiele na tej rabacie teraz robisz, ale nie powiedziałbym, że niewiele się na niej dzieje pięknie się zmienia w całym sezonie


Basiu zmienia się naprawdę niewiele w porównaniu z pozostałymi tu tylko dorasta ,dorośleje i kolorki się mienią różnymi odcieniami w zależności od pory roku
ale takie bezobsługowe rabaty też są potrzebne

jolanka napisał(a)
Ale obłędne te klony
Że też moje sztuk 3 złapały werticilozę, musiałam wyciąć, buuuuu


Jolu zawsze możesz się na jakieś nowe maleństwa skusić mi też sporo innych klonów padło niestety .....najbardziej mi żal Shirasawy -jak znajdę mu odpowiednią miejscówkę ,to zaryzykuje ponownie z zakupem

LIDKA napisał(a)
Klony dają koncert jak mój Bocelli ulubiony.

Lidka o tak .....one tu są gwiazdami
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Anda 20:43, 04 lut 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33594
Magdo, ale się cieszę, że pachysander Ci się tak ładnie rozrosła Pamiętam, że początkowo stała w miejscu Pięknie dopełniłaś i dopieściłaś przedogródek

W ogóle cały ogród wspaniale się rozwinął
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
April 21:13, 04 lut 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10287
O tak, klony. Zapomniałam o klonach. Teraz już zielenieję z zazdrości
Ciekawe jak wiele osób jest zadowolonych w 100 procentach ze swojego ogrodu? Tobie brakuje cienia, mi brakuje słońca.... samo życie
____________________
April April podbija las Mazowsze
antracyt 22:43, 04 lut 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11749
Magleska napisał(a)


Zuza trochę poszperałam u Ciebie i faktycznie znalazłam tylko jedno z dereniem i zawilcem ....fakt ,że wszystkich stron nie przejrzałam -sam początek wątku
więc jak masz jakieś to wstaw -chętnie obejrzę

fajny jest taki przegląd z miesiąca na miesiąc ,ale czasu na to schodzi ,że hej
ja mam strasznie dużo tych fotek ,ale od razu jak tu wstawiam ,to robię sobie foldery dla każdej rabaty na pulpicie

Coś tam znalazłam i wstawiłam
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Magleska 23:07, 04 lut 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
Anda napisał(a)
Magdo, ale się cieszę, że pachysander Ci się tak ładnie rozrosła Pamiętam, że początkowo stała w miejscu Pięknie dopełniłaś i dopieściłaś przedogródek

W ogóle cały ogród wspaniale się rozwinął


Ewuś dziękuję za wszystko jeszcze mam kilka miejsc do poprawek ,ale te do teraz pokazane już są gotowe i cieszą mnie bardzo

April napisał(a)
O tak, klony. Zapomniałam o klonach. Teraz już zielenieję z zazdrości
Ciekawe jak wiele osób jest zadowolonych w 100 procentach ze swojego ogrodu? Tobie brakuje cienia, mi brakuje słońca.... samo życie


Jola pewnie niewiele zawsze znajdziemy jakiś kawałek ,który trzeba poprawić ,dopieścić itp itd .....ale przecież to frajda na całego

i nie zieleniej bo ja też będę musiała ta Twoja misa mi się śni po nocach

antracyt napisał(a)

Coś tam znalazłam i wstawiłam

widziałam super jest
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Martka 23:22, 04 lut 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Madziu, "kino ogrodowe", jak określiła Eda, pierwsza klasa. Rabata limonkowy-brązowa urzekła mnie najbardziej. Rabata bezobsługowa ze względu na klony - kochamy je obie - też obłędna, przedogródek świetny. Jak szybko rozrasta się runianka? Bardzo mi się u Ciebie podoba.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies