Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 18:15, 04 lut 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18669
April napisał(a)


Ja uwielbiam to miejsce u ciebie, w tym okresie zanim jeszcze hortensje zakwitną. Właśnie z czosnkami. Super
No i twój warzywnik powoduje u mnie niezdrowe ukłucie w sercu


Jola dziękuję
za to ja zazdroszczę Ci tego leśnego klimatu u mnie patelnia na całego ,a drzewka kupuję małe więc jeszcze trochę mi przyjdzie poczekać na cień w ogrodzie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:23, 04 lut 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18669
anpi napisał(a)
Hej Magda! Przepiękne te Twoje rabaty! Fajny taki przegląd według pór roku poszczególnych rabat. Mnie też kusi zrobienie takiego przeglądu, Danusia swoim konkursem zmobilizowała do tych poszukiwań w zdjęciach Moje rabaty są nieduże więc już zdjęcia traw, pokazują większość z tych rabat Jesienią je poszerzałam i trochę zmieniałam więc będą trochę inaczej wyglądały w tym sezonie. Może więc pokuszę się o takie porównania pod koniec roku, a w sezonie postaram się o odpowiednie ujęcia
Twoje zdjęcia można oglądać bez końca, zazdroszczę tego ogromu rozplenic. O każdej porze roku rabaty wspaniale się prezentują, ale jesienią dodatkowo magicznie!!!


Aniu dziękuję
właśnie dzięki Danusi ,a i teraz Iwonce zaczęłam każdą rabatę kopiować sobie do folderu z każdego miesiąca w roku ......dzięki temu widzę ile jeszcze mnie tetrisów czeka

Pokusz się i na takie porównanie -fajnie widać ,jak z miesiąca na miesiąc coś się zmienia w ogrodzie


trawy kocham ,ale teraz myśl o ich sprzątaniu mnie przeraża .....nawet miałam przez chwilę pomysł ,żeby poszukać jakiegoś ogrodnika do posprzątania ,ale szybko mi ten pomysł uciekł z głowy ,bo muszę znowu sporo kory kupić ,dokupić tuj na nową część ......zacząć odkładać do skarbonki na szklarnię ,więc wiesz ....

i nie myśl ,że u Ciebie nie byłam cichaczem tylko z telefonu nie lubię pisać
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
antracyt 18:40, 04 lut 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11712
Magleska napisał(a)


Zuza dziękuję jeszcze taki prosty i nie wymagający jest bok domu ....może się jeszcze zmobilizuję i go dziś pokażę

I powiem Ci ,że ten przegląd rabat pozwala mi wyłapać jeszcze drobiazgi ,co i w którym miejscu mnie drażni .....
właśnie doszłam do wniosku ,że w przedogródku te 4 berberysy na rogach kwadratowej rabaty tak jakoś mi nie pasują i chyba je stamtąd zabiorę ....a z drugiej strony kusi mnie posadzić coś w tym kwadracie z platanem wyższego ,ale nie mam pomysłu co ....

a gdzie u Ciebie znajdę przedogródek ? muszę poszperać w Twoim wątku

Obawiam się, że nie mam na wątku zdjęć całego przedogródka. Co chwila miałam coś na nim rozgrzebane, najpierw bruk nam robili(i musiałam zimą bukszpany przesadzać), potem poszerzałam, a jesienią dorabiałam kolejny kawałek. Więc jak są zdjęcia to fragmentaryczne. Poszukam w weekend i jak coś znajdę to wrzucę.

A taki zestaw zdjęć na przegląd rabat to sobie w tym roku chyba też przygotuję
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Magleska 18:59, 04 lut 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18669
Kolejna małoobsługowa rabata w moim ogrodzie niewiele na niej się dzieje i niewiele na niej robię
Marzec



Kwiecień
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:59, 04 lut 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18669
Maj
widok z przeogródka na nią



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:00, 04 lut 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18669
dalej maj ,bo z dnia na dzień klony wyglądają coraz piękniej

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:00, 04 lut 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18669
Czerwiec


Lipiec

Sierpień -fotek brak
Wrzesień

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:00, 04 lut 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18669
Pazdziernik
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:00, 04 lut 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18669
jeszcze pazdziernik ,bo klony mają wtedy obłędny kolor




Listopad mam tylko takie 2 fotki


Grudzień -też brak fotek
Styczeń 22


tu też nie zamierzam nic zmieniać pasuje mi ten bezobsługowy kącik
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 19:01, 04 lut 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82085
Piękne masz te rabaty Madzia Niesamowita metamorfozę od wiosny do jesieni przechodzą
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies