Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 22:10, 13 kwi 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18519
nicol21 napisał(a)
Widoki rewelacyjne! Wiosna zaawansowana mimo tego że tereny bardziej górzyste. Ale masz super puchaty dywan na tarasie!!


Nicol dziękuję puchaty dywan był kiedyś w domu ,ale już się delikatnie mówiąc mocno wyeksploatował -dostał drugie życie - na taras może jeszcze być



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:20, 13 kwi 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18519
Agania napisał(a)
Ale wilczyca szczęśliwa


Aganiu czy szczęśliwa ....mam nadzieję -chociaż zaczyna jej chwytać łapy ma 7 lat -do tej pory nic się nie działo ,a teraz coraz częściej zaczyna utykać ,lub kicać jak zając przy bieganiu ....muszę się z nią wybrać do weta

dziś zadowolona ,bo pańcia cały dzień w ogrodzie urzędowała



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Agania 22:34, 13 kwi 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Magleska napisał(a)


Aganiu czy szczęśliwa ....mam nadzieję -chociaż zaczyna jej chwytać łapy ma 7 lat -do tej pory nic się nie działo ,a teraz coraz częściej zaczyna utykać ,lub kicać jak zając przy bieganiu ....muszę się z nią wybrać do weta

dziś zadowolona ,bo pańcia cały dzień w ogrodzie urzędowała




Kochana i to najważniejsze
Buziak
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Magara 00:44, 14 kwi 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6687
Magda, fajnie, że wrzuciłaś zdjęcia, jest na czym oko zawiesić Ja sto lat za Wami jeśli o wiosnę chodzi
Rób notatki z wysiewów warzywnych Będą bezcenne Moje próby w regale i foliaku póki co na kolana nie rzucają Czasem mam wrażenie, że Suwałki, które ponoć są biegunem zimna, Kaszubom do pięt nie dorastają
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magleska 06:26, 14 kwi 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18519
Agania napisał(a)

Kochana i to najważniejsze
Buziak


Aganiu Zdróweczka dla Ciebie czekam z Tobą na Twoją 3 wnusię
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Monia81 06:34, 14 kwi 2022


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8029
Madzia wiosna się pięknie u Ciebie rozkręca fajnie ten kawałek powiększony już wygląda super
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Magleska 06:38, 14 kwi 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18519
Magara napisał(a)
Magda, fajnie, że wrzuciłaś zdjęcia, jest na czym oko zawiesić Ja sto lat za Wami jeśli o wiosnę chodzi
Rób notatki z wysiewów warzywnych Będą bezcenne Moje próby w regale i foliaku póki co na kolana nie rzucają Czasem mam wrażenie, że Suwałki, które ponoć są biegunem zimna, Kaszubom do pięt nie dorastają


Daga te fotki to z bliska takie ładniejsze wychodzą ja cyknę dalszy kadr ,to też jeszcze szału nie ma ..



notatek nie robię z wysiewów ,ale dość często dokumentuję foto ....
zakupiłam sobie żarówki i świetlówki ,więc w tym sezonie moje roślinki mają dużo lepiej
znalazłam na yt parametry tych żarówek i przynajmniej koszt o niebo niższy niż takie profesjonal lampy ....sama się zabawiłam w elektryka żarówka( 2000lumen ,6000kelvinów ) ,oprawka ,złączki ,kabel -koszt jednej niecałe 30 zeta ....

w foliaku jak narazie też nie narzekam -jak się dziś wyrobię ,to pocykam fotki co mi tam rośnie ....ale nie obiecuję ,-sporo prac mam zaplanowanych na dziś ogrodowo

Buziaki


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 06:39, 14 kwi 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18519
Monia81 napisał(a)
Madzia wiosna się pięknie u Ciebie rozkręca fajnie ten kawałek powiększony już wygląda super


Monia dzięki Kochana co prawda jeszcze nie do końca jest super ,ale już lepiej niż było

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Agatorek 08:52, 14 kwi 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13268
Madzia, śliczną masz wiosnę . Widoku z tarasu zazdroszczę
I bardzo podobają mi się bladoróżowe tulipany!

Pięknie masz, jak zawsze
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
LIDKA 09:27, 14 kwi 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7153




Piękna wiosna i widok z tarasu.
A co to za jeden piękniś?
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies