Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Agatorek 10:03, 14 kwi 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
To chyba miodunka, ale być może się mylę.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Urszulla 15:55, 14 kwi 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Madzia, szybko to zrobiłaś z tym trawnikiem, trochę tych metrów tam było. Fajnie że roślinki już tam rosną i cieszą wiosenne kwiatki.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Dragonka 17:13, 14 kwi 2022


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
hejka przyszłam stęskniona za Najśliczniejszą Wilczycą Nieładnie się powtarzać, ale nie umiem się Nią nie zachwycać, jest tak wilczastej maści i taka śliczna...no cud dziewczynka.

Kwiaty wiosennie też u Ciebie zachwycają, podpinam się pod pytanie, na ostatnim zdjęciu to miodunka? Szybko się rozrasta?
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Magara 23:08, 14 kwi 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6643
Magda, jak się do przyszłego roku nie zniechęcę i nie poddam z wysiewami to chyba też będę kombinować z doświetlaniem i dogrzewaniem - w końcu DT ma papiery wykształceniowe na takie tematy nawet
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magleska 04:52, 15 kwi 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
Agatorek napisał(a)
Madzia, śliczną masz wiosnę . Widoku z tarasu zazdroszczę
I bardzo podobają mi się bladoróżowe tulipany!

Pięknie masz, jak zawsze


Agnieszka dziękuję za pochwały te blade tulipany ,to chyba Vanejki


LIDKA napisał(a)



Piękna wiosna i widok z tarasu.
A co to za jeden piękniś?


Lidka dziękuję piękniś -to miodunka

Agatorek napisał(a)
To chyba miodunka, ale być może się mylę.


Nic a nic się nie mylisz

Urszulla napisał(a)
Madzia, szybko to zrobiłaś z tym trawnikiem, trochę tych metrów tam było. Fajnie że roślinki już tam rosną i cieszą wiosenne kwiatki.


Ula muszę szybciutko się uporać z wszystkimi cięzkimi robotami ,bo niedługo będę uziemiona na dłuższy czas

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 04:57, 15 kwi 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
Dragonka napisał(a)
hejka przyszłam stęskniona za Najśliczniejszą Wilczycą Nieładnie się powtarzać, ale nie umiem się Nią nie zachwycać, jest tak wilczastej maści i taka śliczna...no cud dziewczynka.

Kwiaty wiosennie też u Ciebie zachwycają, podpinam się pod pytanie, na ostatnim zdjęciu to miodunka? Szybko się rozrasta?


Baśka dziękuję za zachwyty też uwielbiam tą moją szaro burą wilczastą
jedynie teraz bardzo się o nią martwię -do tej pory nie miała żadnych problemów z biodrami ech ....

na ostatnim zdjęciu to miodunka -czy szybko się rozrasta hmmm raczej nie zauważyłam ...
to maleństwo takie -z daleka na zdjęciu to nawet jej nie widać -jest na rabacie obok domku jako najniższe pięterko ...nie wiem czy dojrzysz po lewej stronie gdzieś tak w 1/4 części rabaty


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 04:59, 15 kwi 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
Magara napisał(a)
Magda, jak się do przyszłego roku nie zniechęcę i nie poddam z wysiewami to chyba też będę kombinować z doświetlaniem i dogrzewaniem - w końcu DT ma papiery wykształceniowe na takie tematy nawet


Daga ja co roku powtarzam sobie ,że już nic nie będę wysiewać i co roku zmieniam zdanie więc wiesz -wszystko przed Tobą

dziś mam zamiar powysiewać dynie ,cukinie i arbuzy
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Dragonka 10:59, 15 kwi 2022


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Widzę miodunkę na tym zbliżeniu, czyli nie ma tendencji niestety do szybkiego rozrostu a szkoda bo śliczna.

Mam nadzieję,że Wilczycy jednak nic nie będzie. Stawy to częsta bolączka u owczarków, siostra ma dwa niemieckie i jednego belga więc wiem coś na ten temat. Może naderwała sobie lekko mięsień tylko, po zimie jednak psy mniej rozruszane, latem więcej tego ruchu mają..no i aura też nie sprzyja, nawet psom. Oby Najpiękniejsza z Wilków wydobrzała, przekaż jej głaski ode mnie
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Basieksp 11:40, 15 kwi 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10251
Oj i ja trzymam kciuki za piesię
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Magleska 07:22, 16 kwi 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
Dragonka napisał(a)
Widzę miodunkę na tym zbliżeniu, czyli nie ma tendencji niestety do szybkiego rozrostu a szkoda bo śliczna.

Mam nadzieję,że Wilczycy jednak nic nie będzie. Stawy to częsta bolączka u owczarków, siostra ma dwa niemieckie i jednego belga więc wiem coś na ten temat. Może naderwała sobie lekko mięsień tylko, po zimie jednak psy mniej rozruszane, latem więcej tego ruchu mają..no i aura też nie sprzyja, nawet psom. Oby Najpiękniejsza z Wilków wydobrzała, przekaż jej głaski ode mnie


Basia może u innych szybciej rośnie ....nie wiem ....zauważyłam ,że mam tam ze 2 sieweczki od niej -na razie zostawiam i nie ruszam -.....ogólnie cała ta rabata obok domku jest jeszcze jednym wielkim niedopracowaniem .....mam tam za dużo rodzajów roślin ....a nie mogę się zdecydować co ma zostać ,bo nic tam jakoś rewelacyjnie nie przyrasta

Psica wygłaskana od Ciebie ,aż zaczęła uciekać i mnie unikać haha ( ona nie taka przytulaśna musi mieć chęć na przytulasy
Podpytaj proszę siostry o jakieś porady -jak pomagała własnym pieskom .
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies