Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 06:17, 09 cze 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Magara napisał(a)
Magda, ogród pięknie się prezentuje
Ty się oszczędzaj i wracaj w spokoju do formy (z aparatem w łapkach)
Trzymam kciuki żeby pomoc ogrodowa się znalazła Przy okazji tak sobie myślę, co to będzie za x lat jak już nie damy rady same ogarniać ogrodu z uwagi na wiek??????? Jakoś cięzko się o tym myśli, ale czasem takie wydumki przez głowę przechodzą...

Na rutewekę Twoją napatrzeć się nie mogę - moja na wysokości 20 cm listki dopiero ma

I buczka pendulę też podziwiam bardzo, bo mojego (i niestety jeszcze kilka drzewek) mróz po zimnej Zośce trafił i nie wygląda jakby się miał podnieść

Ale ogólnie wszystko u Ciebie podziwiam


Daga oszczędzam się cały czas pomocy ogrodowej na razie nie widać -ale i tak leje do niedzieli ,więc chwastów nie widzę przez okno

za x lat będzie co ma być .....nie zamierzam o tym teraz myśleć moje motto to :
Żyj dziś ,bo wczoraj nie wróci ,a jutra może nie być

po co się zadręczać nieznaną przyszłością ....

Rutewka cudna jest -dostałam od Moni z Wymarzonego 3 szt -to młodziutkie sadzonki ,a tak pięknie już kwitną
Buk powinien się podnieść -daj mu szansę -co prawda mi też jednego szlag trafił ,ale to raczej przez ciągłe przeprowadzki

dziękuję za pochwały i podziwianie chociaż tak naprawdę ,to na żywo inaczej wygląda niż na zaczarowanych fotkach
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 06:19, 09 cze 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
wiklasia napisał(a)
Jest moc! W ogrodzie i w Tobie dziewczyno!
Szybkiej rekonwalescencji Ci życzę.


Asiu Wiklasiu rekonwalescencjuję się dziękuję

Gosialuk napisał(a)
Madzia zdrowiej kobieto, bo ogród czeka. O chwastach nawet nie mów, wiesz ile ich u mnie?
Teraz spokojnie możesz wypoczywać.


Gosia dziękuję chwasty nie zając -nie uciekną


Urszulla napisał(a)
Madzia, też tylko patrzę jak po deszczu rosną chwasty i trawa.


Ula co zrobić -czasem coś jest dużo ważniejsze niż ogród
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
beata_m 14:40, 09 cze 2022


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
zielono mi
zdrówka Madziu, dbaj o siebie!!!
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Magara 23:32, 09 cze 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
Magleska napisał(a)


Daga oszczędzam się cały czas pomocy ogrodowej na razie nie widać -ale i tak leje do niedzieli ,więc chwastów nie widzę przez okno

za x lat będzie co ma być .....nie zamierzam o tym teraz myśleć moje motto to :
Żyj dziś ,bo wczoraj nie wróci ,a jutra może nie być

po co się zadręczać nieznaną przyszłością ....

Rutewka cudna jest -dostałam od Moni z Wymarzonego 3 szt -to młodziutkie sadzonki ,a tak pięknie już kwitną
Buk powinien się podnieść -daj mu szansę -co prawda mi też jednego szlag trafił ,ale to raczej przez ciągłe przeprowadzki

dziękuję za pochwały i podziwianie chociaż tak naprawdę ,to na żywo inaczej wygląda niż na zaczarowanych fotkach

U nas też dziś znowu popadało - miałam popołudnie spędzić w ogrodzie, ale sobie siedziałam na tarasie i przez godzinę czytałam książkę - potrzebne mi to było w ramach relaksu jak nie wiem co i wyrzutów sumienia nie mam żadnych - bo padało
Ja wiem, że będzie co ma być, ale takie myśli krążą czasem. Generalnie też postanawiam się cieszyć tym co mam
Moja rutewka gdzieś do 50 cm dobiła Na buka i inne przemarźleńce wciąż liczę.
A co do zaczarowanych fotek - no pewnie, że się bajzlu nie pokazuje a ładne kadry Ale Ty masz już to wszystko tak ładnie zaplanowane i zagospodarowane
Odpoczywaj i podziwiaj
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Martka 23:41, 09 cze 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Madziu, lubię Twoje porcje zdjęć, zawsze obficie i pięknie. Ogród rozszalał się na dobre, niech teraz daje radości tyle, ile tylko zdołasz odebrać Towarzystwo chwastowe niech Ci nie psuje humoru, pomoc to dobry pomysł. Zdrowia i radości, buziaki, Madziu!
inka74 12:10, 10 cze 2022


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
Twój ogród jak zwykle zachwyca, nawet gdy pogoda deszczowa.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
sylwia_slomc... 23:06, 10 cze 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
Magleska napisał(a)


Gdzie Ty kobieto widzisz te chwasty??? Ja chyba ślepa U mnie na dwóch rabatach roślin z chwastów nie widać i to takich roślin do pasa Dziś cztery bite godziny rwałam na jednej rabacie, a i tak obszarpałam tylko tak z grubsza bo niektórych wyrwać z ziemi nie idzie. Jeszcze takie dwie przede mną i potem nad rowem. Na leśnych też się trawsko przez kartony przedziera, trzeba by obszarpać nie ma kiedy

Gadałam już z dziewczynami Musisz chwilkę poczekać jeszcze, bo ja po szpitalach znowu z babcia jeżdżę, a nie chciałabym Ci czegoś( wiesz czego) zawlec
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magleska 15:29, 13 cze 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
beata_m napisał(a)
zielono mi
zdrówka Madziu, dbaj o siebie!!!

Beata dziękuję dbam o siebie ....nic nie robię
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 15:30, 13 cze 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Magara napisał(a)

U nas też dziś znowu popadało - miałam popołudnie spędzić w ogrodzie, ale sobie siedziałam na tarasie i przez godzinę czytałam książkę - potrzebne mi to było w ramach relaksu jak nie wiem co i wyrzutów sumienia nie mam żadnych - bo padało
Ja wiem, że będzie co ma być, ale takie myśli krążą czasem. Generalnie też postanawiam się cieszyć tym co mam
Moja rutewka gdzieś do 50 cm dobiła Na buka i inne przemarźleńce wciąż liczę.
A co do zaczarowanych fotek - no pewnie, że się bajzlu nie pokazuje a ładne kadry Ale Ty masz już to wszystko tak ładnie zaplanowane i zagospodarowane
Odpoczywaj i podziwiaj


Daga dziękuję odpoczywam i podziwiam chwasty też
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 15:31, 13 cze 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Martka napisał(a)
Madziu, lubię Twoje porcje zdjęć, zawsze obficie i pięknie. Ogród rozszalał się na dobre, niech teraz daje radości tyle, ile tylko zdołasz odebrać Towarzystwo chwastowe niech Ci nie psuje humoru, pomoc to dobry pomysł. Zdrowia i radości, buziaki, Madziu!


Martka za chwilkę zarzucę Was kolejną porcją fotek co chwilę coś nowego zakwita i staram się mocno nie widziec chwastów rosnących wśród kwiatów
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies