Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 08:41, 09 lip 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18726
Gosialuk napisał(a)
Madzia cudo. Rabaty takie bujne, warzywnik pełen obfitości, te kanciki pod krzewami owocowymi. I do tego takie plony.


Gosia dziękuję
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:42, 09 lip 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18726
Joann napisał(a)
Ale buszzzz na rabatach u Ciebie Madziu! Tez jestem za tym, żebyś częściej dawkowała porcję zdjęć

Joann postaram się dawkować ,choć nie obiecuję bo jak już wyjmę aparat z szuflady ,to jakoś tak samoistnie tych fotek nacykam za dużo i pózniej sama mam problem co wstawić
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:46, 09 lip 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18726
wiklasia napisał(a)
To jest jego czas tak sobie pomyślałam o Twoim ogrodzie wzdychając do fotek


Asia dziękuję też tak myslę ,że teraz jest najlepszy czas w moim ogrodzie ,choć są miejsca jeszcze do poprawki ale i tak cieszy ,to co już jest


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:47, 09 lip 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18726
Roocika napisał(a)
Magda, stworzyłaś przecudny, kolorowy i bajkowy ogród.
Piękny warzywnik i plony a to wszystko okraszone widokami gór za ogrodzeniem.


Asia dziękuję


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:49, 09 lip 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18726
Urszulla napisał(a)
I tak się wzięłam dziś do roboty, tylko lżejszej...po deszczu fajnie wychodzą chwasty. Przy okazji wycinam jak leci. A w przerwach z deszczem jem i leżę.
Niestety na róże będzie trzeba poczekać, nawet terminatorki wolą słońce, a u Ciebie??


Ula ja też poprzycinałam już okrywowe -jakoś powolutku coś drobnego już robię ile można nic nie robić -trochę cięzko lewą ręką ciąć ,ale sekator ostry
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:52, 09 lip 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18726
Dorii napisał(a)
Przepięknie


Dorii dziękuję u Ciebie też pięknie -byłam ,widziałam ,tylko nic nie napisałam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Urszulla 10:25, 09 lip 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21871
Magleska napisał(a)


Basiu dziękuję teraz w końcu lubię swój ogród



Podoba mi się Twoje stwierdzenie gratulacje.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
sylwia_slomc... 22:40, 09 lip 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82122
Ale masz koloru w ogrodzie teraz, u mnie ogród po tej suszy mocno przygasł, mało cieszyLiliowce nad rowem i przy ognisku zaczynają, rdzawe kończą. O tej porze szał miał być w łące, ale przez tą suszę co była i zimną wiosnę nie ma.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magara 02:06, 10 lip 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6783
Magda, dopiero teraz udało mi się obejrzeć zdjęcia Twoje ostatnie i się zachwycam, wszystkim, kolorem chyba najbardziej, ale bujnością wszystkiego też i widokami zapożyczonymi oczywiście też
Oj, już wiem, że postawienie na bezpieczną kolorystkę było głupie Dobrze, że w zeszłym roku już się ciut do żółtego przekonałam - to chyba dobrze rokuje?
W szoku jestem patrząc, że u Ciebie już budleje kwitną??? O wielkości gruszek i brzoskwiń nie wspomnę Chyba przyjdę do Ciebie na nauki dotyczące cięcia drzewek brzoskwiniowych bo nie wiem jak z nimi postępować.
Ogórki na podporach siatkowych - jak Ci się sprawdzają? Wydaje mi się, że to super pomysł. Sama mam bambusowe kratki, ale Twój patent chyba lepszy - nie trzeba "nurkować"
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
agapant 07:39, 10 lip 2022


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1313
Magleska napisał(a)

Cudowny bylinowy ogród. To moje zestawienie, Magda może pamiętasz odmianę tego śmiałka. Zaglądam od początku ale w tym roku już widać dojrzałość ogrodu. Bujne rośliny i piękne kolory,
____________________
Pozdrawiam Aga Daleki od ideału, Wizytówka - Daleki od ideału
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies