Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 22:25, 02 sie 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
Gosia bardzo dziękuję za super ujęcia zupełnie inne niż moje bardzo się cieszę ,że mnie odwiedziłaś-przynajmniej na żywo mogłaś zobaczyć ,że idealnie ,to u mnie nie ma
szkoda tylko ,że pogodę miałyśmy do kitu ,ale plus jest taki ,że przynajmniej nagadałam się z wami wszystkimi ....chociaż i tak szkoda ,że nie byłyście jeszcze dłużej


Dziękuję dziewczyny zbiorowo za pochwały -fajnie ,że zaglądacie -ja też jestem ,ale jakoś mało się udzielam ....wkręciłam się w seriale na netfliksie haha


....dzięki dziewczynom wzięłam się tez powolutku za odchwaszczanie rabat -pochwalę się -mam 2 rabaty odchwaszczone


i dziękuję za życzenia zdrówka dla mojej psicy -jest już coraz lepiej -rana goi się ładnie ,odzyskała apetyt-mam nadzieję ,że idzie ku lepszemu

Ula -postaram się jutro jakieś fotki pocykać tych jeżówek -wydaje mi się ,że to są Marmalade ,ale głowy se nie dam urwać ,czy na pewno
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Wiolka5_7 22:30, 02 sie 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20440
Też życzę zdrówka dla wilczycy,biedna ale dobrze, że już lepiej

Ogród widziany innymi oczami zupełnie inny, ale równie piękny

Pozdrowionka Madzia trzymaj się
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Basieksp 22:41, 02 sie 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10160

Ogród piękny rudbekie w takiej masie pięknie wyglądają i trzymam mocno kciuki za piesię, będzie ok, musi być nasza też nie jest wysterylizowana, poprzednia też nie była, tak jakoś trochę się boję ją wysterylizować, aj może jednak warto, sama nie wiem
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Gardenarium 22:47, 02 sie 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Warto bo nie dostanie ropomacicza.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
antracyt 07:47, 03 sie 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11523
Nowe oko, jak fajnie a ogród tak samo piękny

Poprzedniego psa nie sterylizowałam ze względu na wadę serca(teraz nawet to już nie jest problemem) i co jakiś czas robiłam jej badania kontrolne z obawy o ropomacicze. Weterynarze namawiają profilaktycznie na ten zabieg właśnie z tego powodu. Pracownicy schronisk kierują się głównie innymi pobudkami i te też rozumiem doskonale.
ps. Weterynaria jest obecnie na bardzo wysokim poziomie i taki zabieg (o ile nie ma dodatkowych komplikacji) jest obarczony naprawdę małym ryzykiem. Chomiczka córki dostała ropomacicza i okazało się, że nawet na takich maluchach wykonuje się już operacje. Żyła potem z nami jeszcze szczęśliwie 2 lata
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
iwona_d 09:04, 03 sie 2022

Dołączył: 05 sty 2018
Posty: 216
Cześć
Oficjalnie mnie tu jeszcze nie było, choć wątek doskonale znam, śledzę na bieżąco i podglądam Twoje zmagania. Rzadko w ogóle piszę, bo dopiero się uczę i głupio ciągle pisać to samo, że ślicznie itp. W końcu jednak się ujawnię, abyś wiedziała, że masz jeszcze przynajmniej jedna wielbicielkę Swojego ogrodu. Jestem pod ogromnym wrażeniem, jest pięknie, zwiewnie, czarująco. Jak Wy to robicie, że tworzycie takie cuda?
Pozdrawiam, życzę dużo zdrowia i przez cały czas dalej będę podglądać.
Gosiek33 09:41, 03 sie 2022


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Jak dobrze oglądać znany ogród innymi oczami

Wymiziaj sunię za uszami i już nie denerwuj się. Dobrze, że sytuacja opanowana
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
sylwia_slomc... 16:20, 03 sie 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Madzi i ja dziękuję za gościnę i cudnie spędzony dzień, szkoda, ze pogoda nie pozwoliła w rabatach poszaleć, ale prawda taka, ze nie za wiele miałybyśmy co w nich robić, ogród przecudny Jak ja Ci zazdraszczam tych szkółek bylinowych wokół to nie masz pojęcia
Moje fotki jeszcze w aparacie, ale widzę, że Gosia pięknie pokazała deszczowy ogród
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agatorek 00:23, 04 sie 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Madzia, a to na pewno Twój ogród na zdjęciach od Gosi?

Pięknie wszystko wygląda. Nie sposób poznać, które rabaty są opielone, a które nie . Rudbekie w masie są świetne

Dobrze, że z wilczycą już lepiej
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 00:26, 04 sie 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Basieksp napisał(a)

Ogród piękny rudbekie w takiej masie pięknie wyglądają i trzymam mocno kciuki za piesię, będzie ok, musi być nasza też nie jest wysterylizowana, poprzednia też nie była, tak jakoś trochę się boję ją wysterylizować, aj może jednak warto, sama nie wiem


Basiu, nie ma się czego bać. Moje obie sunie są po sterylizacji (wiadomo dlaczego ), nie było żadnych powikłań.
Sam zabieg trwa krótko, więcej czasu pies się „wybudza”.
Tylko trzeba iść do dobrego weta.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies