Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 08:22, 12 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18729
mrokasia napisał(a)
Popierdułki tarasowe bardzo przyjemne dla oka. Podziwiam .


Kasiu dziękuję
popierdółki narazie krążą i zmieniają kolory

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:27, 12 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18729
inka74 napisał(a)
Kochana, ja często zaglądam ale nie zawsze mam natchnienie do pisania. Czasami dogania mnie proza życia i zamykam się w sobie. Chwasty i u mnie szaleją ale na razie przestaję je widzieć zza liści tulipanów liści, bo niestety duzo nie powtórzyło kwitnienia. Coraz gorsze jakościowo te cebulki sprzedają a mnie się już nie chce setkami i tysiącami ich sadzić.

Ciemiernikoza u mnie zaawansowana i niuleczalna Kocham kształt ich kwiatów i różnorodność. I za to, że są gdy jeszcze prawie niczego innego kwitnącego nie ma.


Iwonka o jak dobrze to rozumiem ,bo też tak mam -forum powoduje to ,że zajmuję głowę ,ale faktycznie czasem nie potrafię wykrzesać z siebie jakiś myśli ,żeby przelać to na sensowny wpis

Ciemierniki też pokochałam -mam ich już sporo -najwięcej zwykłych białych -mam nadzieję ,że będą mi się siać

Buziaki
Moje tulipanowo bardzo ubogie w porównaniu do Twoich i też wiele jest samych liściorów
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:31, 12 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18729
April napisał(a)
Ale widoczki zapodałaś wspaniałe. Taki pożytek z tej sytuacji że fotek natrzaskasz. Taras dopieszczasz. Te skrzynki też fajnie wyglądają.
Tulipany super.
Ogród cały czas wygląda na wumuskany. Tak więc nie panikuj z chwastami. Zawsze uważałam że większe łatwiej się wyrywa


Jola dziękuję Kochana
wiesz jak to jest -człek wiecznie niezadowolony z siebie -zawsze można być bardziej ogarniętym i mieć lepiej zrobione w ogrodzie -uwierz po tych 3 tygodniach chwasty urosły niesamowicie i trochę mnie to wkurza -więc zajmuję łeb innymi pracami

Buziaki

Moje wiśnie kwitną cudnie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:33, 12 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18729
April napisał(a)


Myślę że my też wcześniej jak w sierpniu to się nie wybierzemy. Musimy zgrać terminy urlopowe. No i jak będzie pasować Madzi i Monice, bo do niej też chcę jechać.


Jola My tu z Monią nie możemy się doczekać tup tup


tu mi wyszedł bardzo realny kolor tej miodunki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:36, 12 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18729
Wafel napisał(a)
I kukliki już kwitną? Jak się sprawdzają? Mam na razie tylko jednego Mai Tai, nie wiem czy mu się u mnie spodoba , chętnie bym jeszcze ze 2 sztuki posadziła, zauroczyły mnie w tym roku, przez podglądanie tych waszych kompozycji dziewczyny


Asia kukliki uwielbiam -będę je mnożyć na potęgę po kwitnieniu
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:41, 12 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18729
LIDKA napisał(a)
Madzia tej wiosny fotek nie żałujesz. Pięknie jest. Tyle koloru że faktycznie moźna pomyśleć że to maj.
Bibelotki tarasowe super.
Taras masz niezwykle przytulny.

Lubię ozdoby ale mam mało. Może jak pergole zamontujemy i bedzie daszek to Coś podostawiam.

Bardzo mi się u Ciebie podoba.
Jesteś moją inspiracją Ogrodniczko-Wojowniczko.


Lidka Dziękuję Kochana
Miło mi czytać takie pochwały ,chociaż tak szczerze ,to na nie nie zasługuję robię po prostu w miarę ładne zdjęcia ( samochwała )
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:42, 12 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18729
Magara napisał(a)
Madzia, ja mam regalik z popierdółkami i doniczusiami, żeby mieć na czym oko zawiesić jak na rabatach łyso
A u Ciebie jest oko na czym wieszać niezależnie od regalików i półeczek


Daga Dziękuję Kochana
u Ciebie też jest na czym oko zawiesić smerfetko

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:46, 12 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18729
antracyt napisał(a)
Magarku, Twój regalik z popierdułkami rewelacyjnie zainspirował Magdę Muszę zacząć odgruzowywać moje ogrodowe ozdobniki, bo lato minie zanim trafią na miejsca docelowe


Zuza a ja właśnie zamierzam coś przy moim warzywniku pocudować -naoglądałam się wczoraj różnych inspiracji i będę kombinować z tego co mi się plącze po ogrodzie

to ta lepsza strona warzywnika -pod ścianą burdello ,więc nie focone


na fotkach dopiero widzę ,jak krzywo ułożyłam płyty w szklarni haha -poprawię na jesień
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:47, 12 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18729
Basieksp napisał(a)
Piękna wiosna, w pięknym ogrodzie i pięknie pokazana


Basiu Dziękuję
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:48, 12 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18729
sylwia_slomczewska napisał(a)

Też mam jeszcze dekoracje nie powyciągane bo jakoś mi tak głupio, że nie ogarnięte udekoruję. Ale chyba masz rację bo nim ogarnę lato przyjdzie i zaraz trzeba będzie chować


Wyciągaj nie ma na co czekać sezon jakoś przyśpieszył na maksa

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies