Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Kasya 19:43, 15 kwi 2024


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41865
Tutaj to wszystko wzorowe
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Gosialuk 21:44, 15 kwi 2024


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Madzia ja to najbardziej zazdroszczę spotkania ogrodowo zakręconych.
Przywrotniki od ciebie fajnie rosną.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Margo2 13:14, 17 kwi 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 784
Ja też.
Uwielbiam takie spotkania.
Nasze ogrodowe towarzystwo jest rewelacyjne. Nie spotkałam osoby, z którą nie nawiązałabym dobrej relacji. Przygotowałaś ogród rewelacyjnie. To, że skrzyp się pojawił, trudno/
To jest straszliwy szkodnik do zwalczenia. Nie wiem, czy chemia sobie poradzi.
To tak jak z podagrycznikiem.
Mam nadzieję, że dziewczyny zabiorą mnie se sobą do Ciebie. Chociaż słyszę, że już jest sporo chętnych
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Magleska 19:08, 17 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
TAR napisał(a)
Ten ostatni super cud miod i malina


no faaajny jest


TAR napisał(a)
A ten czysciec od Ciebie bardzo ladnie sie rozrosl i zadarnil, bede go zabierac na inne rabaty, mnozy sie idealnie. I trawki, kurcze nie wiem co one za jedne ale podzielilam na malusie piputki tak po 4-5 ździebełek a w tym roku napakowane, wielkosc jak z 1 kepki ktora dzielilam, wiec chyba im dobrze. Bardzo sie ciesze, ze nie poszlo na zmarnowanie tylko wszystko rosnie.



Ania żebyś za chwilę nie przeklinała go -bo potrafi się on rozszaleć na całego ,jak mu miejscówka spasuje -z tego co u siebie zauważyłam ,to lepiej mi rośnie na górkach ,a na dole ,gdzie mokrzej jest dużo słabszy i szybko brzydnie

trawki ,to chyba śmiałki jakieś ,albo seslerie jesienne -dopiero jak zakwitną będzie można rozpoznać -ale z tego co pamiętam ,to te dwie Ci dawałam

Buziaki


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:11, 17 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Iwonka napisał(a)
Moje ulubione To z dzisiejszego poranka? Magiczne światło.
Kukliki cudeńko, u mnie też złapały wiatr w żagle.
Ogród nabiera masy, pęcznieje, łapie piętra. Super wszystko wygląda, nawet skrzyp!
Jak pisze Tarcia nie dość że ładny to użyteczny

Miłego dnia, mamy piękny czas na rekonwalescencję


Iwonka dziękuję Kochana

tak -mamy super czas na powrót do normalności -tylko szkoda ,że tak zimno się zrobiło -no nie dogodzi -za ciepło źle ,zimno też źle -marudzę na maksa

skrzyp wcale super nie wygląda -nie cierpię go !

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:14, 17 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Wafel napisał(a)
Kurczę normalnie czuję flow z tym twoim ogrodem ze względu na twoje wybory roślin, sposób łączenia, kolorystykę. Podoba mi się ta rabata z trawami i kuklikami, no w ogóle mi się podoba ☺


Asia uwierz -na fotkach jest ładniej niż na żywo ale cieszę się ,że Ci się podoba

Wafel napisał(a)
Twój największy kuklik - sierściuch jest cudny no i też jest moim marzeniem, ale nieosiągalnym ze względu na alergię. Zawsze uważałam, że owczarki mają najpiękniejszą, i najbardziej "psią", dziką, wilczą posturę. Miałam w życiu 1 psa, w czasach liceum miałam jakąś remisję alergii. Najcudowniejsza przygoda życia, kundelek a jego największym przyjacielem był, no jakże inaczej - owczarek a moim, właściciel tegoż


Moja kuklica ma już 9 lat ech -trochę już widać ,że seniorka -nawet nie mogę myśleć o tym ,że może mi jej zabraknąć .....

jeśli masz alergię ,to faktycznie ciężko z sierścią -ale zgodzę się z Twoją opinią o owczarkach
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:16, 17 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Gosialuk napisał(a)
Madzia ty już cały ogród w głowie przemeblowałaś.
Ślicznie kukliki w takiej masie wyglądają, a skrzypem się nie przejmuj. Jak dziewczyny piszą dobry na gnojówkę.
U mnie też tego dziada pełno, ale jeszcze nie wyszedł na wierzch. Przynajmniej taka korzyść z chłodniejszego klimatu.


Gosia nie przejmuję się ,ale wkurza mnie ,to jego panoszenie się ....i tylko tyle mogę -powkurzać się haha

Buziaki


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:20, 17 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Agatorek napisał(a)


Przede wszystkim musi dziewczynom pasować

Madzia, to prawda co piszesz, zdjęcia są świetne! ale inne nie mogłyby być, jak i ogród się tak pięknie prezentuje ❤️
Rośliny wystrzeliły, jest prawie jak pod koniec maja .
Skrzyp i u mnie się pojawia, także wiesz… taka dola ogrodnika


Aga dziękuję

mówisz ,że taka dola -masz rację ,ale nie zmienia to faktu ,że skrzyp mnie drażni -mlecze ,czy inne wyplewisz i jest trochę spokoju a to cholerstwo jakieś długowieczne i wredne

u nas się mocno ochłodziło teraz -dziwna pogoda -pewnie pomrozi wszystko co ma pączusie ech ...
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:23, 17 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
ewsyg napisał(a)
Magda, oglądam zdjęcia i oglądam i napatrzeć się nie mogę, tak u Ciebie jest pięknie i już bardzo bujnie. Zdrowiej kochana . Wilczyca skradła moje serce.


Ewa Dziękuję Kochana
Buziaki

Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Cudne widoki. Serce się raduje!


Haniu Dziękuję u Ciebie też przepiękne widoki -jestem na bieżąco ,ale forum tak przyśpieszyło ,że nie nadążam z czytaniem i pisaniem -nawet u siebie mam zaległości ,bo nie wyrabiam ,a mam wolne przecież

Buziaki

Urszulla napisał(a)


Ciekawa jestem jakie jeszcze rzeczy można wymyśleć w takim wypasionym warzywniaczku


Ula można zawsze coś tam usprawnić -może nie w samym warzywniczku ,ale przy ścianie ,gdzie mam stanowisko robocze
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:25, 17 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Monia81 napisał(a)
Madzia buziaki wielkie ależ cudnie było się zobaczyć i szkółking uruchomić. Chociaż mam wrażenie, że chyba wybredne się zrobiłyśmy co do zakupów
Fotek nie robiłam, bo kurczę nagadać się nie idzie

Madzia dla mnie jesteś mistrzynią wszelkich ozdóbek, masz tego ogrom, muszę z Tobą na jakieś zakupy wyruszyć stwirzyłaś cudeńko ogrodowe, bądź dumna z tego dzieła


Monia dziękuję i Tobie i Jędrkowi ,że byliście i za super dzień za foteczki też dziękuję -zawsze to inne spojrzenie niż moje

wpadaj znowu to na szkółking wyruszymy
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies