Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Basieksp 08:58, 07 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10328
Piękna wiosna, w pięknym ogrodzie i pięknie pokazana
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:58, 07 kwi 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82123
antracyt napisał(a)
Magarku, Twój regalik z popierdułkami rewelacyjnie zainspirował Magdę Muszę zacząć odgruzowywać moje ogrodowe ozdobniki, bo lato minie zanim trafią na miejsca docelowe

Też mam jeszcze dekoracje nie powyciągane bo jakoś mi tak głupio, że nie ogarnięte udekoruję. Ale chyba masz rację bo nim ogarnę lato przyjdzie i zaraz trzeba będzie chować
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Urszulla 21:58, 07 kwi 2024


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21872
Madziu, u Ciebie rzeczywiście jest cieplej niż u mnie. Dlatego tak pięknie wszystko idzie do przodu czekam na Twoją listę do przesadzania, może jakoś uda się coś popchnąć do przodu pomimo...
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
nicol21 00:15, 08 kwi 2024


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10341
Wszystko pięknie pędzi do przodu. a pomidorki jakie już duże!!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Margo2 22:36, 09 kwi 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 858
Cały czas zachwycam się ogrodem i widokami za płotem.
Tylko jak Ci urosną te wszystkie drzewa to widok zasłonisz.
Szkoda.
A jak się czujesz?
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
mirkaka 12:55, 10 kwi 2024


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Magleska napisał(a)


Pięknie wyglądają teraz delikatne listeczki klonów palmowych, masz ich chyba najwięcej na tym forum
Ale zauważyłam na tym zdjęciu po lewej stronie różę, jest potężna, jaka to? Jeszcze tyle takich potężnych pędów nie widziałam I co masz w tym pojemniku po lewej stronie, tym większym?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
anpi 15:02, 10 kwi 2024


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Madziu jak się czujesz ogólnie?
Taki odwyk od prac szczególnie
Ogródkowtch to wiem, musi być trudny.
Cudnie majowo w tym kwietniu u Ciebie. Niesamowita ta wiosna.
Madziu w jaki sposób przechowujesz u siebie w domku narzędzia ogrodnicze typu grabie, motyczki, szpadle itd.
Masz jakieś wieszaki, czy porostu stoją oparte o ścianę? Szukam jakiegoś "wygodnego"pomysłu. A może ktoś zaglądających do ciebie podzieli się swoim sposobem na przechowywanie i łatwe korzystanie w trakcie sezonu!?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Urszulla 15:14, 10 kwi 2024


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21872
Może trochę odpowiem za Madzię, bo mam z zeszłego roku zdjęcie z domku ogrodnika. Zachwycałyśmy się tym porządeczkiem

____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Magleska 08:15, 12 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18729
sylwia_slomczewska napisał(a)
Majowa wiosna zagościła w ogrodach, ale że już Ci rodek kwitnie to szok. Mam dla Ciebie popierdółkę bardzo w Twoim stylu Boho, trzymam ja już od grudnia i jak tylko zobaczyłam to wiedziałam, że koniecznie dla Ciebie musi być Choć teraz się zaczęłam zastanawiać czy już czegoś podobnego nie masz. Trudno najwyżej będziesz miała więcej


Sylwia Kwitną te najwcześniejsze rodki ( nazw nie znam )
Popierdółki lubię -przez ten wolny czas teraz chodzę i wymyślam ,co by tu pozmieniać
teraz zakwitł taki

jabłonki ozdobne zaraz przekwitną
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:19, 12 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18729
Judith napisał(a)
Maglesko, zachwycająco jest . Przygotowałaś ogród na wiosnę, wiosna jest, zatem co pozostaje? - podziwiać . Co niniejszym czynisz i jeszcze nam pozwalasz .


Judith dziękuję


ale.....żeby w pełni podziwiać ,to musiałabym mieć ogarnięte to


Jak patrzy się z dalsza ,to fakt -chwastów nie widać ,ale z bliska niestety zarasta w szybkim tempie
więc wiesz -na fotkach dużo lepiej wygląda niż na żywo -narazie niestety muszę się oszczędzać ,więc zbyt szybko sobie z tym nie poradzę

Ale nie narzekam z daleka ujdzie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies