Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 09:17, 12 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18729
TAR napisał(a)


Wszystko mi sie podoba i za serce chwyta ale ten klonik szczegolnie, co on za jeden, jakis Dissectum?
Madzia oszczedzaj sie, ogrod nie zajac. Przynajmniej mozesz podziwiac a nie pracowac ciezko. A ze skrzypu zrob gnojoweczke do podlewania roslin. Same plusy


Ania tak ,to Dissectum -lubię go bardzo -pięknie się przebarwia jesienią

Masz rację -ogród nie zając -temu siedzę na forum ,a nie robię

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
TAR 09:17, 12 kwi 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7585
Ten ostatni super cud miod i malina
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 09:22, 12 kwi 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7585
A ten czysciec od Ciebie bardzo ladnie sie rozrosl i zadarnil, bede go zabierac na inne rabaty, mnozy sie idealnie. I trawki, kurcze nie wiem co one za jedne ale podzielilam na malusie piputki tak po 4-5 ździebełek a w tym roku napakowane, wielkosc jak z 1 kepki ktora dzielilam, wiec chyba im dobrze. Bardzo sie ciesze, ze nie poszlo na zmarnowanie tylko wszystko rosnie.

____________________
Ogrod nad bajorkiem
Iwonka 09:22, 12 kwi 2024


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4216
Moje ulubione To z dzisiejszego poranka? Magiczne światło.
Kukliki cudeńko, u mnie też złapały wiatr w żagle.
Ogród nabiera masy, pęcznieje, łapie piętra. Super wszystko wygląda, nawet skrzyp!
Jak pisze Tarcia nie dość że ładny to użyteczny

Miłego dnia, mamy piękny czas na rekonwalescencję
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Wafel 09:23, 12 kwi 2024


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 1011
Kurczę normalnie czuję flow z tym twoim ogrodem ze względu na twoje wybory roślin, sposób łączenia, kolorystykę. Podoba mi się ta rabata z trawami i kuklikami, no w ogóle mi się podoba ☺
____________________
Asia-Wafel Moje małe, zielone miejsce na ziemi
Magleska 09:25, 12 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18729
antracyt napisał(a)

Ten skrzyp wygląda, jakby tam był celowo posadzony

To aż nudne, powtarzać cały czas, że masz wszystko pięknie skomponowane... O każdej porze roku jest ciekawie i można się zachwycać


Zuza cieszę się ,że Ci się podoba


z tym skrzypem- ech -celowo nie sadziłam niestety i nie wiem ,jak się go pozbyć -już nawet w desperacji zaczęłam oprysków szukać
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Wafel 09:35, 12 kwi 2024


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 1011
Twój największy kuklik - sierściuch jest cudny no i też jest moim marzeniem, ale nieosiągalnym ze względu na alergię. Zawsze uważałam, że owczarki mają najpiękniejszą, i najbardziej "psią", dziką, wilczą posturę. Miałam w życiu 1 psa, w czasach liceum miałam jakąś remisję alergii. Najcudowniejsza przygoda życia, kundelek a jego największym przyjacielem był, no jakże inaczej - owczarek a moim, właściciel tegoż
____________________
Asia-Wafel Moje małe, zielone miejsce na ziemi
Gosialuk 17:11, 12 kwi 2024


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5295
Madzia ty już cały ogród w głowie przemeblowałaś.
Ślicznie kukliki w takiej masie wyglądają, a skrzypem się nie przejmuj. Jak dziewczyny piszą dobry na gnojówkę.
U mnie też tego dziada pełno, ale jeszcze nie wyszedł na wierzch. Przynajmniej taka korzyść z chłodniejszego klimatu.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Agatorek 20:07, 12 kwi 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
April napisał(a)


Myślę że my też wcześniej jak w sierpniu to się nie wybierzemy. Musimy zgrać terminy urlopowe. No i jak będzie pasować Madzi i Monice, bo do niej też chcę jechać.


Przede wszystkim musi dziewczynom pasować

Madzia, to prawda co piszesz, zdjęcia są świetne! ale inne nie mogłyby być, jak i ogród się tak pięknie prezentuje ❤️
Rośliny wystrzeliły, jest prawie jak pod koniec maja .
Skrzyp i u mnie się pojawia, także wiesz… taka dola ogrodnika
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
ewsyg 20:17, 12 kwi 2024


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Magda, oglądam zdjęcia i oglądam i napatrzeć się nie mogę, tak u Ciebie jest pięknie i już bardzo bujnie. Zdrowiej kochana . Wilczyca skradła moje serce.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies