Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

TAR 10:10, 19 kwi 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7324
Jejooo Madzia wszystko piekne. Zwrocilam uwage na metalowe obrazki. super sa.
Kukliki wymiataja. Bodziszki dzis odbieram. Ale jak sie bedziesz pozbywac czegos to daj znac. Bodziszki wszedzie wcisne wiec jak najbardziej reflektuje.

Cieszy mocno, ze dren wyjety. Oby wyniki byly dobre. 3mam kciuki.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Urszulla 20:14, 19 kwi 2024


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Madzia, teraz widzę co podziałałaś
Niemożliwie zwariowana ilość donic, dobrze że kran blisko przemawia przeze mnie praktyczne podejście do życia, ale wszystko ładnie zgrane.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Wiaan 22:50, 19 kwi 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5193
Magleska napisał(a)


Wyciągaj nie ma na co czekać sezon jakoś przyśpieszył na maksa



Ten widok jest bajeczny, masz bardzo klimatyczny ogród, jest bujny, a zarazem taki delikatny Popierdułki tarasowe powodują przytulność. Zachwycam się klonami, kompozycjami kolorystycznymi, warzywnikiem, po prostu wszystkim
Zauważyłam, że tulipany masz różowe w różnych odcieniach, boskie. Szalona jesteś z ilością donic o podlewanie mi chodzi.

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Magleska 07:48, 20 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
An_na napisał(a)
Pięknie Madziu, naprawdę pięknie. Przytulnie i miło

Odpoczywaj i wracaj do zdrowia ♥️


Ania Dziękuję

Monia81 napisał(a)


Miałam plan zrobić porządek w byłym kurniku wczoraj, ale zaległam w domu przy kominku, bo taki ziąb że hej. Jeden plus taki, że Pity zrobiłam i inne takie urzędowe sprawy A dzisiaj przymrozek...


Monia
zrobisz ,jak się ociepli-w takiej zimnicy ,to nie robota

a co tam w tym byłym kurniku planujesz ? tylko schowek na narzędzia ,czy masz jakieś inne pomysły ?

MartaCho napisał(a)


No jest tak! Bez dwóch zdań!


Marta Dziękuję

Agatorek napisał(a)
Madzia, Ty specjalnie poszłaś na L4, żeby nas drażnić takimi fotkami
Powiedz mi tylko, gdzie chowasz te swoje krasnoludki do roboty, bo ogród wygląda cudownie ❤️


Aga ach ,jak ja bym chciała tak specjalnie się obijać ....

jeden krasnoludek w postaci mojej córy ,przekupiona stawką godzinową ( zapisuje skrupulatnie w komórce ilość godzin ) powoli coś mi tam plewi

ja też w ramach rehabilitacji powoli coś mogę robić
Dziękuję za komplementy -wiesz ,że na fotkach zawsze coś tam można poukrywać


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 07:57, 20 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Wafel napisał(a)
Madzia, jak się nazywa ta roślinka przy kuklikach? To czyściec?


Asia tam jest tyle roślin ,że nie wiem o którą Ci chodzi -te szare to czyścieć ,ale z szarych też tam mam -takie na biało kwitnące -nazwa mi umknęła -jak sobie przypomnę to napiszę

anabuko1 napisał(a)

Pięknie już masz. I w ogrodzie i na tarasie. Wszystko wymuskane.
W tych koszach to potem wstawiasz kwiaty ? Czy takie luźne zostają ?


Ania Dziękuję
te kosze ,to tegoroczna nowość -zamarzyło mi się przed domkiem ogrodnika zrobić ,jak przed wiejską chatą -to dopiero początek ,szukam jakiś starych garnków ,dzbanów ,kanek na mleko ,koszy wiklinowych itp

Raczej nie zamierzam tam dawać żywych kwiatów-dość mam podlewania na górze
ale jakieś suszone, czy do suszenia tak -wszystko będzie rozwojowe
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:00, 20 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
antracyt napisał(a)
Jakoś wcześniej nie zauważyłam tej rewelacyjnej kompozycji z koszy. Bardzo, bardzo w moim stylu


Zuza Nie zauważyłaś ,bo to dopiero zaczęłam tworzyć chcę taki klimacik ,jak przed wiejską chałupką zrobić -ale brakuje mi sporo popierdółek jeszcze -jednak takie fajne stare rzeczy są drogie i ciężko je zdobyć....ale cały czas szukam


Alija napisał(a)


Madziu, super masz te donice, ale będzie szał kiedy roślinki się rozrosną.
W ogóle cały ogród pięknie się prezentuje (jak zawsze u Ciebie zresztą), cudne masz kukliki (coś ostatnio bardzo zwracam na nie uwagę, bardzo mi się podobają), no i koszyki (też mam ich mnóstwo, uwielbiam).
Odpoczywaj, zdrowiej, nabieraj sił, pozdrawiam.


Alicja Dziękuję
Tyle pochwał -aż nie wiem co na nie powiedzieć cieszę się ,że nie tylko dla mnie się tu podoba



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:12, 20 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
anpi napisał(a)
Ciekawie zaaranżowałaś werandę przy domku ogrodniczki. Zauważam u Ciebie nowe trendy!
Fajna też nowa odsłona tarasu i utworzenie nowego salonu ziołowej aromaterapii! Kompozycja i kolorystyka donic bardzo mi się podoba!


Ania dziękuję
mam zbyt dużo wolnego czasu teraz -oglądam inspiracje i kombinuje -w ogrodzie nie mam szans na prace ,które chciałabym robić ,to kombinuję z ozdobami

salon ziołowej aromaterapii -podoba mi się ta nazwa z chęcią przytuliłabym jeszcze ze 2 takie wielkie dzbany z terakoty -tylko koszt mnie zniechęcił ....

Weranda przy domku też jeszcze nie skończona -brakuje mi wielu popierdółek
https://pl.pinterest.com/pin/1477812372428002/
https://pl.pinterest.com/pin/68742889077/
https://pl.pinterest.com/pin/563018694769946/
https://pl.pinterest.com/pin/30399366228129667/

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:21, 20 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
TAR napisał(a)
Jejooo Madzia wszystko piekne. Zwrocilam uwage na metalowe obrazki. super sa.
Kukliki wymiataja. Bodziszki dzis odbieram. Ale jak sie bedziesz pozbywac czegos to daj znac. Bodziszki wszedzie wcisne wiec jak najbardziej reflektuje.

Cieszy mocno, ze dren wyjety. Oby wyniki byly dobre. 3mam kciuki.


Ania dziękuję
dokupiłam sobie 3 kukliki ,aż po jednej sztuce -mam nadzieję ,że też tak będą się rozrastać ,jak tamte co mam -narazie posadziłam w całości i będę je bacznie obserwować

Kupiłam
Kuklik 'Flames of Passion'
Kuklik 'Petticoats Peach
Kuklik 'Pink Petticoats'

mnie też cieszy ,że nie mam już drenu -już mi mocno dawał się we znaki -teraz jeszcze te wyniki nie dają mi spać -wolałabym już wiedzieć na czym stoję i jaki jest dalszy plan ech

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:23, 20 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Urszulla napisał(a)
Madzia, teraz widzę co podziałałaś
Niemożliwie zwariowana ilość donic, dobrze że kran blisko przemawia przeze mnie praktyczne podejście do życia, ale wszystko ładnie zgrane.


Ula wpadaj na żywo ocenić Może w Niedzielę wpadniesz ?

tak jak napisałaś -tu mam kran bliziutko -więc podlewanie nie będzie jakimś wielkim problemem
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:26, 20 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Wiaan napisał(a)


Ten widok jest bajeczny, masz bardzo klimatyczny ogród, jest bujny, a zarazem taki delikatny Popierdułki tarasowe powodują przytulność. Zachwycam się klonami, kompozycjami kolorystycznymi, warzywnikiem, po prostu wszystkim
Zauważyłam, że tulipany masz różowe w różnych odcieniach, boskie. Szalona jesteś z ilością donic o podlewanie mi chodzi.



Aneta Dziękuję za komplementy cieszę się ,ze się podoba nie tylko dla mnie

tulipany to takie niedobitki sadzone kilka lat wstecz -już ich nie dosadzam

z podlewaniem nie powinno być problemu ,bo kran mam zaraz przy tych donicach i wąż podpięty na stałe
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies