Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Stary ogród z nowymi właścicielami

Pokaż wątki Pokaż posty

Stary ogród z nowymi właścicielami

MiluniaB 19:02, 16 cze 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Fajne to zdjęcie z dzieckiem i opisem
Dużą macie działkę - jest potencjał, można poszaleć
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Karina2017 19:13, 16 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2021
Posty: 59
MiluniaB: Działka nie jest bardzo duża, ale ma ciekawe zakątki. Mam nadzieję, że poprzedni Właściciele, odwiedzając wieś, będą mieli spokój w sercu, że dbamy o to miejsce. A będziemy dbać jak będziemy mogli, najlepiej jak będziemy potrafić.
____________________
Stary ogród z nowymi właścicielami...
Basieksp 19:20, 16 cze 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10209
Widzę je ładne duże, jak zakwitną będzie ładnie dobrze, że je zostawiliście poprzedni właściciele napewno będą spokojni
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Judith 10:19, 18 cze 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Karina2017 napisał(a)

Cześć!
Co za miłe słowa i wsparcie! Dzięki.
Mieszkam na wsi, wieś że hej, trudno byłoby mi wtopić w krajobraz ogród minimalistyczny. Choć pewnie znajdą się i tacy którzy lubią mezalianse. Już dużo zmieniliśmy, zastany ogród był tworzony bez planu, dużo roślin było posadzonych ,, gdziekolwiek", ale okazy piękne i obdarzone wielką miłością.
Mi się marzy miejce uporządkowane, kompozycje łagodne, róże, biele, zielenie... Z nutą cottage
Różne mam pomysły, mam taki układ działki, że może mi wyjdzie ogród romantyczny? W sensie z wnętrzami, zakątki, pokoje ogrodowe...
Dziękuję Ci.

Czyli poddajesz sie klimatowi okolicy oraz roślin, jakie zastałaś w ogrodzie . Dzięki temu Twój ogród - po uzyskaniu pożądanych przez Ciebie ram - będzie szybko ogrodem dojrzałym. Takie piękne okazy roślin to gwarantują . Ja zastałam na swojej działce drzewa i kilka rozczochranych krzewów, niemal wszystkie rośliny ozdobne musiałam kupować sama .
Dawaj więcej zdjęć! .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Karina2017 17:29, 19 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2021
Posty: 59
Nowe zdjęcia starych roślin
____________________
Stary ogród z nowymi właścicielami...
Judith 22:33, 19 cze 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Piwonie przepiękne!
Pokażesz ogród szerzej? W szczególności miejsca, które planujesz na zakątki/pokoje? Wspominałaś o charakterystycznym kształcie działki - jaki on jest?
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Alija 23:18, 19 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8710
Piwonie pięknie kwitną, świerk conika okazały, musi mieć sporo lat, bo on wolno rośnie. Hosty też duże i zdrowe, czyżbyś nie miała ślimaków? Szczęściara.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Karina2017 15:22, 20 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2021
Posty: 59
Kącik szykowany dla kur, kurnik rośnie.

Kącik z wisterią i milinem. W tle budynek gospodarczy, będzie odnawiany.
____________________
Stary ogród z nowymi właścicielami...
Anda 15:33, 20 cze 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Witaj Karino Cudna działka z dużym potencjałem. Fajnie, że dopadł Cię wirus ogrodowy
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Karina2017 15:34, 20 cze 2021


Dołączył: 17 kwi 2021
Posty: 59
Warzywnik, też powstaje.
____________________
Stary ogród z nowymi właścicielami...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies