Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród prawie wymarzony …

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród prawie wymarzony …

Joann 12:32, 12 sie 2022


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2060
Piękny buszzz, brzozowa wyjątkowa!
____________________
Joanna Ogród długi
Wiaan 13:14, 12 sie 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5139
Justynka aż nie wiem, które zdjęcie zacytować tak jest pięknie biel, róż, fiolet cudo
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
LIDKA 23:37, 12 sie 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7006
Superowo wygląda rozchodnik na brzegu rabaty.
Pięknie masz.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Martka 23:58, 12 sie 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Justyś, wyobrażam sobie ruch tych wszystkich traw i werben w Twoim ogrodzie. Jaka to kołysanka być musi dla duszy ogrodniczej Werbena z hortensjami piękna! I we wszystkie zakątki z przyjemnością zajrzałam. Rozchodniki wkroczyły do akcji Ach…
Liviaa 00:56, 13 sie 2022


Dołączył: 21 mar 2022
Posty: 192
To jest aż nieprzyzwoite Każde ujęcie powala
Uwielbiam Twoją brzozową.
____________________
jak powstaje ogródek u livii
Wiolka5_7 08:30, 13 sie 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20470
Justynka ślicznie masz
Hortki ,trawy, rozchodniki i werbeny .... Pięknie to skomponowałaś
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Nowa12 10:34, 13 sie 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Nie da się nie zachwycać. Rozchodniki takie niepozorne a pięknie wyglądają na przodzie rabaty. Super fajnie się to wszystko zgrało. Tak lekko.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
olciamanolcia 21:23, 13 sie 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 6990
Dziewczyny !! Miło mi bardzo, że mój busz wpadł Wam w oko Sama nieraz w samozachwyt wpadam,że udało mi się stworzyć rabaty takie jak sobie wymarzyłam

Mirko
Tak to te platany obciachane w marcu- są idealne. Wyszły mi "książkowe" kulki

MartaCho
platany rosną w samym słońcu. Nic a nie są poparzone,

April
u mnie werbena rośnie jak szalona. Na zdjęciach nie widać ale opanowała doszczętnie tę rabatę.Na jesieni zapewne będę zmuszona pozbyć się jej troszku bo faktycznie rośnie jak chwast. Nawet wysiała mi się na tarasie obok betonowej donicy.

Joanni Liviaa

brzozowa macha i przesyła buziaki

Anetko
a moja zółta róża i żółte tulipany ?? Taki zestaw kolorystyczny jaki mam obecnie odpowiada mi najbardziej

Lidko

rozchodniki uwielbiam.Pierwszy raz je spotkałam 13 lat temu. Rosły u kogoś przed domem na żwirowej ścieżce-cudo
ostatnio też widziałam rozchodniki w dwóch gatunkach bordo i zielone posadzone na mijankę-też na żwirku-Bosko !

Martka

dokładnie jak piszesz- przy wiatrach mój cały ogród się kołysze-dosłownie! Rozchodniki się rozkręcają-powolutku robią się różowe zaraz wpadną w ciemny róż a potem bordo

Wiolka
To mój "kwartet" ogrodowy tylko nie wiem , które z nich gra pierwsze skrzypce Dzięki

Aga

celowo je sadzę przed hortkami. Jak już pisałam-one u mnie zakrywają " niedoskonałości" czyli pożółkłe listki i niekiedy gołe łodyżki.
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Rojodziejowa 23:09, 13 sie 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8370
Justyna, przez Ciebie się zastanawiam, czy nie rypnąć sobie jednak jakiejś wysokiej trawy przy tarasie, no fajnie wygląda taki opatulony. Co prawda w planach (ale coraz dalszych) zadaszenie z jakimiś przesłonami, ale jednak takie trawska to spoko by wyglądały i przy przesłonach
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
olciamanolcia 16:30, 14 sie 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 6990
Rojodziejowa napisał(a)
Justyna, przez Ciebie się zastanawiam, czy nie rypnąć sobie jednak jakiejś wysokiej trawy przy tarasie, no fajnie wygląda taki opatulony. Co prawda w planach (ale coraz dalszych) zadaszenie z jakimiś przesłonami, ale jednak takie trawska to spoko by wyglądały i przy przesłonach


Rypnij i nawet się nie zastanawiaj. u mnie to był zamierzony efekt-od samego początku chciałam mieć taras osłonięty trawami. (Najpierw były trawy a potem taras )
Ze wszystkich traw jakie mam i znam na taką przesłonę najfajniejsze jest oczywiście PROSO innej trawy o tak świetnym pokroju i look-u nie znam

____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies