Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród prawie wymarzony …

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród prawie wymarzony …

sylwia_slomc... 21:09, 21 wrz 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Kochana tak mi przykro Nasz Bonuś miał nowotwór w głowie, o którym nikt nie wiedział bo nie było absolutnie żadnych objawów aż do ostatniego dnia. Pierwszym i ostatnim objawem była padaczka ostatniego dnia. Po lekach przeciwpadaczkowych dostał ataku z którego już nie wyszedł. Wszystko skończyło się w kilka godzin od pierwszego rzutu
Wtedy był to dla nas ogromny wstrząs, ale dzisiaj myślę, że dla Niego tak było lepiej bo się długo nie męczył nie cierpiał.
Życzę Wam by Saszka przeszedł przez chorobę bez bólu i żeby się udało Go wyleczyć.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
MartaCho 22:18, 21 wrz 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
Duśka jest moim pierwszym psem- zupełnie nie chcę sobie nawet wyobrażać, co człowiek czuje w takich chwilach! Choruje członek rodziny i człowiek jest bezsilny Serce pęka.

Oby Saszka wrócił czem prędzej do zdrowia!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
olciamanolcia 15:10, 22 wrz 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7053
Dziewczyny dzięki za troskę. Nie jest to jednoznacznie stwierdzone czy to nowotwór-na pewno nie jest to guz... Po prostu widać w jego móżdżku taką ciemną masę ale nie da się tego zbadać aby określić to to dokładnie za cholerstwo. Najważniejszy w tym wszystkim jest fakt,że już od ponad tygodnia nie miał ataku i nawet "wraca do formy"-chętnie wychodzi na spacer, stoi pod szafką na hasło "przysmak" i jak mówię, że idziemy obudzić Kalinę do szkoły to "leci" pod jej drzwi jest nadzieja...a i nawet wczoraj swoją kaczkę dorwał...pierwszy raz od feralnej soboty...

____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 15:15, 22 wrz 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7053
pawel2806 napisał(a)

Ah przepraszam login jest mylący


____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
DariaB 15:19, 22 wrz 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3056
Justyna doczytałam o kłopotach zdrowotnych psiaka, człowiek jest bezsilny w takiej sytuacji martwi się jak o własne dziecko. Mam nadzieję, że leki będą działać i padaczka nie powróci.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Monika83 16:41, 22 wrz 2022


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 2997
olciamanolcia napisał(a)
Dziewczyny dzięki za troskę. Nie jest to jednoznacznie stwierdzone czy to nowotwór-na pewno nie jest to guz... Po prostu widać w jego móżdżku taką ciemną masę ale nie da się tego zbadać aby określić to to dokładnie za cholerstwo. Najważniejszy w tym wszystkim jest fakt,że już od ponad tygodnia nie miał ataku i nawet "wraca do formy"-chętnie wychodzi na spacer, stoi pod szafką na hasło "przysmak" i jak mówię, że idziemy obudzić Kalinę do szkoły to "leci" pod jej drzwi jest nadzieja...a i nawet wczoraj swoją kaczkę dorwał...pierwszy raz od feralnej soboty...

Oby wyszedł z tego bo fajniusi jest
____________________
Mazowsze - Ogród hortensjowo różanecznikowy **Wizytówka
Wiaan 18:06, 22 wrz 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5191
Jaki on jest słodziak, musi być dobrze
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
olciamanolcia 19:49, 22 wrz 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7053
Monika83 napisał(a)
Oby wyszedł z tego bo fajniusi jest


❤️to przecie mój psi syn
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 19:49, 22 wrz 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7053
Wiaan napisał(a)
Jaki on jest słodziak, musi być dobrze


No raczej ❤️
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 19:51, 22 wrz 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7053
DariaB napisał(a)
Justyna doczytałam o kłopotach zdrowotnych psiaka, człowiek jest bezsilny w takiej sytuacji martwi się jak o własne dziecko. Mam nadzieję, że leki będą działać i padaczka nie powróci.


Żebyś wiedziała że jak o dziecko- tylko dziecko Ci powie , że boli ucho głowa etc a taki zwierz patrzy ślepiami a mi się serce kroi..
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies