Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Kasipod

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Kasipod

LIDKA 21:31, 26 maj 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7123
Gęściutki ten clematis.

A trawnik popryskaj. Ja swój młody popryskałam. Większość chwastów żólknie to chyba kipną. W niektórych miejscach było ich tyle że trawa nie kiełkowala.
A dzisiaj jeszcze pieliłam z rumianku.

____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Kasiapod 21:52, 26 maj 2022

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1012
Clematis ciągle przesadzany chyba to jego trzecie miejsce i pięknie rośnie, mysle że będzie miał kwiaty.
Lidzia chwaściory rosną na potęge wszędzie tam gdzie nie powinny. Jutro mam dzień urlopu ciesze się bardzo, prysnę na chwaściory Pozdrawiam
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
eda 22:26, 27 maj 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Kasiapod napisał(a)
Niestety trawa z rolki jeszcze nie dojechałaNie mogłam już dłużej czekać, moja cierpliwość nie wytrzymała tego. Dosypałam nowej ziemi i przemieszałam, posiałam ubiłam i czekam na efekty. Trzymajcie kciuki




To się narobiłaś jeju trzymam kciuki za kiełkowanie
pęcherznice bardzo lubię mam diabolo i żółtą twoja jest inna widzę ciekawie wygląda
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Kasiapod 12:56, 28 maj 2022

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1012
eda napisał(a)


To się narobiłaś jeju trzymam kciuki za kiełkowanie
pęcherznice bardzo lubię mam diabolo i żółtą twoja jest inna widzę ciekawie wygląda

Edytko pracy było sporo, ale jestem zadowolona Teraz tylko czekam na trawkę, mam nadzieje że szybko urośnie, pogoda akurat deszczowa. Nazwy pęcherznicy oczywiście nie znam, przesadziłąm ją z przedogródka i znalazłam jej miejsce na rabacie między domem a garażem.
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
eda 15:32, 28 maj 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Tak trafiłaś w pogodę będzie dobrze u mnie słaba pęcherznica bordowa muszę obciąć po kwitnieniu choć szkoda tych nasion też piękne są a żółta radzi sobie twoja fajna bo taki zwarty krzak moje już wieloletnie wysokie są
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Kasiapod 16:42, 28 maj 2022

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1012
eda napisał(a)
Tak trafiłaś w pogodę będzie dobrze u mnie słaba pęcherznica bordowa muszę obciąć po kwitnieniu choć szkoda tych nasion też piękne są a żółta radzi sobie twoja fajna bo taki zwarty krzak moje już wieloletnie wysokie są

Moja dopiero dwuletnia, też trochę przycięłam jak przesadzałam. Dzisiaj w ogrodzie nie można podziałać, cały dzień pada i wiejezimno brr
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Kasiapod 19:24, 02 cze 2022

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1012
Popołudniowy rekonesans zrobiony Codziennie pada deszcz , z którego sie bardzo cieszę, narazie takie efekty, trawka zaczyna powoli wypuszczać


____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Kasiapod 20:02, 02 cze 2022

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1012


Rozchodniki poszły w masę, a trawa przed nimi jest z siewek, jeszcze jedna by sie przydała

____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Kasiapod 20:10, 02 cze 2022

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1012
Dereń i Perukowiec


____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Kasiapod 20:47, 02 cze 2022

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1012
trochę koloru z przedogródka



____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies