Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Kasipod

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Kasipod

Basieksp 19:41, 14 cze 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10359




Mają bardzo ładne, takie pełne kwiaty, śliczne są ja na wiosnę moje podsypuję startymi tak prawie na miał skorupkami od jajek jedną mam taką słabszą, rośnie w mniejszym słońcu, zawsze później zaczyna, a w tym roku ją przesadzałam, bliżej słońca i ma malutko kwiatów one zawsze trochę czasu potrzebują, za rok będą coraz większe i większe a na zielsko nie patrzę, bo mam swoje
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Kasiapod 11:03, 15 cze 2022

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1034
Basiu dziękuje Ja się cieszę z tego, że wogóle zakwitły w tym roku, bo ja je przesadzałam na jesień Będę pamiętać o skorupkach A ja myślałam, że zielsko rośnie tylko u mnie
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
gogo 22:08, 15 cze 2022


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
I u mnie zielsko i miliony szczawiku, muszę nowe rabaty szybko zagęścić roślinami, żeby nie było go widać.
Nie mam piwoni, zachwycam się nimi u innych, Twoje są piękne
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Kasiapod 22:27, 15 cze 2022

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1034
gogo napisał(a)
I u mnie zielsko i miliony szczawiku, muszę nowe rabaty szybko zagęścić roślinami, żeby nie było go widać.
Nie mam piwoni, zachwycam się nimi u innych, Twoje są piękne

Dziękuję też mi się podobają, piwonie były posadzone w tamtym roku i były przesadzane na jesień, jestem pełna podziwu, że zakwitły U mnie szczawik też rośnie niesamowicie, ale mnie się wydaje że przyniosłam go razem z korą, nie mam na niego siły co robić
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Agania 23:08, 15 cze 2022


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Pięknie posadzone rośliny, jeszcze nie wnoszą do rabat.- Ale piwonie wiosną zrobią szaleństwo

P.S.
Oczywiście wszystkie posadzone rośliny wnoszą bardzo dużo na rabatach, są nawet inspiracją, cieszą oczy… sorrki, tak to jest jak pisze się na komórce

Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny i miłe słowa
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Kasiapod 18:49, 16 cze 2022

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1034
Agania napisał(a)
Pięknie posadzone rośliny, jeszcze nie wnoszą do rabat.- Ale piwonie wiosną zrobią szaleństwo

P.S.
Oczywiście wszystkie posadzone rośliny wnoszą bardzo dużo na rabatach, są nawet inspiracją, cieszą oczy… sorrki, tak to jest jak pisze się na komórce

Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny i miłe słowa

Jakby co to uwagi są mile widziane i też je przyjmuję. Dziekuję że zajrzałaś w moje skromne progi ogrodowe
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Kasiapod 19:26, 17 cze 2022

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1034
ścieżka trawnikowa po pierwszym ścięciu


____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Kasiapod 19:29, 17 cze 2022

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1034
Długa rabata po wypieleniu
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Kasiapod 19:43, 17 cze 2022

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1034
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Kasiapod 19:49, 17 cze 2022

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1034

Bukszpany po dawce mospilanu i lepinoxie odżyły
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies