Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Kasipod

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Kasipod

LIDKA 16:39, 12 lut 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7027
A Jeszcze do Johanki zajrzyj koniecznie. Trawy cudne zobaczysz.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Kasiapod 16:59, 12 lut 2022

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1010
LIDKA napisał(a)
A Jeszcze do Johanki zajrzyj koniecznie. Trawy cudne zobaczysz.

Lidka dziękuję na chwilę wpadłam do Wiaan, pięknie ma, musze poczytać































____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Agni_78 12:40, 22 lut 2022


Dołączył: 16 mar 2020
Posty: 153
Witam.Jestem z wizytą u ciebie.Fajnie że bedą linie proste w ogrodzie .
____________________
Aga Aga w ogrodzie
Agni_78 12:44, 22 lut 2022


Dołączył: 16 mar 2020
Posty: 153
Kasiapod napisał(a)
Taka była piękna lawenda, niestety zmarzła (długa rabata, kamieni już nie ma) )

Też kiedyś miałam lawendę łanie wygląda jak kwitnie póżniej zrobiła się sina.Teraz mam przetacznika i szałwię zobaczymy jak to się sprawdzi.
____________________
Aga Aga w ogrodzie
Kasiapod 19:54, 22 lut 2022

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1010
teraz mam w planach szałwię i przetacznik , ale również lawendę
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Alija 22:05, 22 lut 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8719
Witaj Kasiu, trafiłam dziś do Ciebie. Fajne masz iglaczki i trawy, lawendy były cudne.
Widzę, że ostro zabierasz się do roboty. Ciekawe plany, ładne kolory, będzie elegancko. U mnie akurat odwrotnie, ale podobają mi się takie uporządkowane ogrody.
Pozdrawiam i trzymam kciuki.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Narsilia 08:33, 23 lut 2022


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 468
Też uważam , że nie ma się zupełnie czego wstydzić piękny dom i rabaty już z zimozielonym tłem do dalszego obsadzania, bylinami czy kwitnącymi.

Pamiętaj , że ta pora roku jest najgorsza i ja zawsze też mam spadek , że w sumie to masa roboty i brak efektu itp.

Moje pierwsze pomysły do Twojego przegródka limonkowe berberysy, ajkaś azalia, ja osobiście uwielbiam tawuły bez obsługowe piękne w liściach i kwiatkach .
Ale to Ty nam opowiedz jakie jakośliny i kolory lubisz i dziewczyny napewno zrobią ci piękny plan ułożenia.

Trzymam kciuki i będę zaglądać

____________________
Klaudia Ogród vs budowa czyli trudne początki ogrodniczki
Kasiapod 08:54, 23 lut 2022

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1010
Alija napisał(a)
Witaj Kasiu, trafiłam dziś do Ciebie. Fajne masz iglaczki i trawy, lawendy były cudne.
Widzę, że ostro zabierasz się do roboty. Ciekawe plany, ładne kolory, będzie elegancko. U mnie akurat odwrotnie, ale podobają mi się takie uporządkowane ogrody.
Pozdrawiam i trzymam kciuki.
Witam Cię u siebie Czeka mnie dużo pracy, ale mam nadzieje że uda mi się ogarnąć w pierwszej kolejności przedogródek. Czekam z niecierpliwościa na wiosnę, żeby ruszyć z pracami. Pozdrawiam
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Kasiapod 08:56, 23 lut 2022

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1010
Witam Cię u siebie Czeka mnie dużo pracy, ale mam nadzieje że uda mi się ogarnąć w pierwszej kolejności przedogródek. Czekam z niecierpliwościa na wiosnę, żeby ruszyć z pracami. Pozdrawiam
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Kasiapod 10:40, 23 lut 2022

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1010
Narsilia napisał(a)
Też uważam , że nie ma się zupełnie czego wstydzić piękny dom i rabaty już z zimozielonym tłem do dalszego obsadzania, bylinami czy kwitnącymi.

Pamiętaj , że ta pora roku jest najgorsza i ja zawsze też mam spadek , że w sumie to masa roboty i brak efektu itp.

Moje pierwsze pomysły do Twojego przegródka limonkowe berberysy, ajkaś azalia, ja osobiście uwielbiam tawuły bez obsługowe piękne w liściach i kwiatkach .
Ale to Ty nam opowiedz jakie jakośliny i kolory lubisz i dziewczyny napewno zrobią ci piękny plan ułożenia.

Trzymam kciuki i będę zaglądać


Witam Cię Klaudia u siebie. Ja jestem z tych niezdecydowanych W pierwszej kolejności planuję przedogródek jest to strona zachodnia, a więc dużo słońca. Plany w głowie są, muszę przelać je na papier. Napewno będą linie proste, to wiem napewno Trawy, rozchodniki, szałwia omszona, tuja kulka Danica. Myślałam też o berberysach (kolumnowych). Chciałąbym już coś porobić, Ehhh, pogoda
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies