Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mały ogród w wielkim mieście

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały ogród w wielkim mieście

sylwia_d 13:00, 17 lis 2011


Dołączył: 14 lis 2011
Posty: 73
siaaska mi tez budżet nie pozwala na zakup większych okazów
poza tym boję się, że z moja nikła wiedza ogrodnicza taki drogi nabytek nie przeżyje a mi będzie tym bardziej szkoda

jak się podszkolę to może zaryzykuję

ps. mój Janek też z 2008
____________________
Mały ogród w wielkim mieście
sylwia_d 13:07, 17 lis 2011


Dołączył: 14 lis 2011
Posty: 73
dzisiaj taka ładna pogoda, może szybko po pracy zdążę posadzić topinambury, które dostałam od siostry
ale nie w ogródku tylko na działce warzywnej
____________________
Mały ogród w wielkim mieście
Sebek 21:34, 18 lis 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
sylwia_d napisał(a)
i na koniec
cebulki posadzone w tym roku



Ojj będzie pięknie na wiosnę
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
sylllwia 09:33, 19 lis 2011


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Witaj imienniczko!
Zachwycił mnie Twój ceglany placyk, zielone meble i cienista rabata z paprociami i funkiami.
____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
siaaska 12:09, 19 lis 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
sylwia_d napisał(a)
siaaska mi tez budżet nie pozwala na zakup większych okazów
poza tym boję się, że z moja nikła wiedza ogrodnicza taki drogi nabytek nie przeżyje a mi będzie tym bardziej szkoda

jak się podszkolę to może zaryzykuję

ps. mój Janek też z 2008


Praca z dzieciakami w ogródku nie jest łatwa chociaż Kuba już tak bardzo nie przeszkadza w ogródku a nawet pomaga Często z tego co już wyrzucam tworzy swoje nowe kompozycje Gorzej było z Natalką. Za nic nie chciała siedzieć w wózku. Mogłam tylko coś porobić jak spała ale mam nadzieję że wiosną będzie już lepiej... Zabawią się razem Byle wytrzymać do wiosny...
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
Kaisia 13:21, 19 lis 2011


Dołączył: 23 sie 2011
Posty: 1349
Fajny Sylwio ceglany placyk w Waszym ogródku się prezentuje. Super macie mały zielony zakątek. Wiosną widzę będzie co podziwiać, jak cebulowe zakwitną.
____________________
Kasia Ogród z Czerwonym mostkiem
sylwia_d 12:40, 21 lis 2011


Dołączył: 14 lis 2011
Posty: 73

dziękuje wszystkim za odwiedziny


topinambury posadzone
jeżyna i młoda winorośl zabezpieczone
Janek ładnie pomagał kopać i grabił resztki liści

pozostaje czekać na większe przymrozki żeby zabezpieczyć resztę roślin

a potem oby do wiosny
____________________
Mały ogród w wielkim mieście
anka 21:23, 26 lis 2011

Dołączył: 06 paź 2011
Posty: 127
Witaj! Przybiegłam z rewizytą Widać,że dużo serca wkładasz w ogród- to widać. Piękna metamorfoza! Szczerze gratuluję i pozdrawiam
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1060-ogrodek-do-przerobek
Elfik 16:52, 27 lis 2011


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Sylwio, ale sobie wyczarowałaś zakąteczek! Sielsko-anielsko! I tyle mi to dało do myślenia...!!! Bo wiesz, zanim stanął mój domek, szukałam gdzieś większego mieszkania, byle było z kawałeczkiem ogródka, więc nie w bloku! I nawet wreszcie znalazłam, śliczne!, ale to było poddasze, a ogródek – pożal się Boże, w kącie podwórka, taki maleńki, jak Twój... A teraz widzę, że brakowało mi wyobraźni. Bo - jak widać – wszystko można... Stworzyliście z mężem nie tylko swój własny kącik wypoczynkowy, lecz ogólnie przyczyniliście się do upiększenia terenu, na którym mieszkacie. U nas w Gliwicach też na obrzeżach miasta jest ten styl zabudowy, i też z takimi miniogródeczkami. Mam tylko nadzieję, że sąsiedztwo macie przyjazne, bo ogródek masz „z wolnym wstępem”...
A może byś się jeszcze pokusiła o zamaskowanie ściany garażu? wystarczyłaby kratownica, albo nawet siatka, a na niej jakieś pnącza... Może hortensja, bo zdaje się, że tam cień?
A tak w ogóle – gratulacje Sylwio! Już tyle roślinek nasadziłaś! Niech Ci zdrowo rosną! Synuś też!
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
Dzidka 17:25, 27 lis 2011


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
sylwia_d napisał(a)
taras




Bardzo spodobał mi się ten wypoczynkowy kącik.
Placyk ze starej cegły okolony żywopłotem i ten kolor mebli. Cudowny, też taki lubię.
____________________
Dzidka - To właśnie tu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies