Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

Krys 15:10, 03 paź 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
musze sobie zoorganizowac jakos czas,tylko jak ?
patrze na chwasty,nieposadzone szmaragdy,3 hortensje i wiele innej pracy w ogrodzie buuuu

boki bola od lezenia,dopa od siedzenia.
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
malgorzata_s... 16:02, 03 paź 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33764
Krysiu daj spokój, roślinki dadzą radę Ty się kochana lecz i nie martw
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Makusia 16:04, 03 paź 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Krysiu współczuję. Pocieszające jest to, że zima za pasem- a gdyby to był kwiecień? Maj? Szukaj pozytywów w negatywach! Trzymaj się- uściski!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Margarete 16:44, 03 paź 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ja tez tak mówiłam, Makusia ma racje....szukamy pozytywów w każdej beznadziejnej nawet sytuacji....mogło być gorzej, mogła być noga albo walnęłabyś się w głowę o ten garaż przy upadku, albo byłaby to prawa ręka... albo wiosna i huk roboty w ogrodzie. A tak to przeczytasz morze książek, obejrzysz kupę filmów (mogę ci jakieś podrzucić fajne jak chcesz ), odpoczniesz od roboty (może docenią cię bardziej w pracy jak odczują że ciebie im brak ), pogrzebiesz więcej w internecie i tyle
A na wiosenne prace ogrodowe bedziesz jak nowa i stęskniona za nimi
Buziaki i zdrowiej nam !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Monka 19:02, 03 paź 2017


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1466
Krysiu głowa do góry jak wróci Madzia - Nikita znajdzie Ci 100 pozytywów w tej sytuacji zobaczysz
____________________
Monika ogród i co dalej
Krys 19:36, 03 paź 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Krysiu daj spokój, roślinki dadzą radę Ty się kochana lecz i nie martw


Gosiu ja jak moja córka kiedys powiedziała mam ADHD tylko z uwaga
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 19:37, 03 paź 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Krysiu daj spokój, roślinki dadzą radę Ty się kochana lecz i nie martw


Gosiu kochana ja jak moja córka kiedys powiedziała mam ADHD tylko z uwaga narzekałam,ze mam mało czasu na wszystko ale teraz to juz nie zdaże nic, trudno,tylko spac za bardzo nie moge,boki bola,jak sobie zoorganizuje jakies ubranie na gips to pojde chciaz zobaczyc co na wsi slychac.
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 19:49, 03 paź 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Makusia napisał(a)
Krysiu współczuję. Pocieszające jest to, że zima za pasem- a gdyby to był kwiecień? Maj? Szukaj pozytywów w negatywach! Trzymaj się- uściski!


Marta niby racja,byłam wielokrotnie ostrzegana zeby nie chodzic po rewirze Hirutka,ech cos wymysle,dziekuje
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 19:53, 03 paź 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Margarete napisał(a)
Ja tez tak mówiłam, Makusia ma racje....szukamy pozytywów w każdej beznadziejnej nawet sytuacji....mogło być gorzej, mogła być noga albo walnęłabyś się w głowę o ten garaż przy upadku, albo byłaby to prawa ręka... albo wiosna i huk roboty w ogrodzie. A tak to przeczytasz morze książek, obejrzysz kupę filmów (mogę ci jakieś podrzucić fajne jak chcesz ), odpoczniesz od roboty (może docenią cię bardziej w pracy jak odczują że ciebie im brak ), pogrzebiesz więcej w internecie i tyle
A na wiosenne prace ogrodowe bedziesz jak nowa i stęskniona za nimi
Buziaki i zdrowiej nam !


Małgosiu mogło to juz wiem,skrobali by mnie łopata,ale widocznie jeszcze nie moj czas
zainstalowałam dzisiaj nowa antene sat i mamy z siostra duuuzy wybór,choc ja nie jestem telewizyjna,mam internet,moze troche do pracy porzadzic skikne
buziaki
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 19:54, 03 paź 2017


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Monka napisał(a)
Krysiu głowa do góry jak wróci Madzia - Nikita znajdzie Ci 100 pozytywów w tej sytuacji zobaczysz


Monika dzieki,az sie boje komentarza Magdy
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies