Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

yolka 19:55, 03 paź 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Kopijuję odp. z mojego wątku i dodam jeszcze, że widziałam pierwszą stronę. Hiro ogon jednak ma....hm...

"Ogród masz cudny,hortensje masz największe na Ogrodowisku. Szpaler traw pd oknem skradł mi serce.
Żal, że tak wypadło z tym Hirutkiem, za coś takiego ogon do obcięcia na żywca (nie wiem czy on ma ogon). Pomyślałam, że dobrze z tym gazem masz, w samą porę, byłby kłopot z węglem.

Cieszę się, że podobają Ci się moje widoki, w przyszłym roku mam nadzieję, że zobaczysz na żywo, psa nie mam"
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
jankosia 21:02, 03 paź 2017


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Widzę kolejny pozytyw: będzie Cię więcej na forum Już nawet wyczuwam że tak bardziej na pogaduchy jesteś nastawiona niż dotychczas No a poza tym herbatki, filmy, książki, kocyki... Już żałuję że to nie ja się połamałam Popołudniami mogę podjechać jak będziesz czegoś potrzebować, telefon przecież znasz. A swojego psiura to Ty zbyt często usprawiedliwiasz, wiesz?

"Opowieści podręcznej " z seriali polecam
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
yolka 21:09, 03 paź 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
jankosia napisał(a)
Widzę kolejny pozytyw: będzie Cię więcej na forum Już nawet wyczuwam że tak bardziej na pogaduchy jesteś nastawiona niż dotychczas No a poza tym herbatki, filmy, książki, kocyki... Już żałuję że to nie ja się połamałam Popołudniami mogę podjechać jak będziesz czegoś potrzebować, telefon przecież znasz. A swojego psiura to Ty zbyt często usprawiedliwiasz, wiesz?

"Opowieści podręcznej " z seriali polecam

W związku z tym,że jesteś bez wątkowa, tutaj pochwalę Twój las, "glebogryzione areały" i te cudne zakątki falujące na wietrze. Piękne miejsce do życia mieć będziesz
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
jankosia 21:58, 03 paź 2017


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
yolka napisał(a)

W związku z tym,że jesteś bez wątkowa, tutaj pochwalę Twój las, "glebogryzione areały" i te cudne zakątki falujące na wietrze. Piękne miejsce do życia mieć będziesz


W lesie to Ty nie byłaś przecież Fajnie że udało Ci się zawitać. Za dwa lata będzie nie do poznania- ogród Mam nadzieję
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
paniprzyroda 23:08, 03 paź 2017

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Krysiu, byłam na bieżąco w sobotę i trzymałam kciuki, żeby mniej bolało Będzie dobrze, odpoczniesz trochę od codziennego biegu. A ogród da sobie radę. Buziaki
____________________
Dwa ogrody
AnnaCh 23:14, 03 paź 2017


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Krysia, tak jak dziewczyny piszą, trzeba widzieć pozytywy. Zima idzie, doniczki przyjedzie Ci Jankosia zadołować i posadzisz na wiosnę
Ja kiedyś w szczycie budowy mojego domu złamałam nogę... w maju. To była masakra, sezon w pełni, a ja z gipsem. Po jakimś czasie pieliłam pietruszkę siedząc na krzesełku
____________________
Ania - Malutki pod lasem
jankosia 23:32, 03 paź 2017


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Mogę dołować doniczki, no problem Pod warunkiem że pies będzie w kagańcu. Przypięty do budy. Zamkniętej w kojcu.
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
yolka 16:27, 04 paź 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
jankosia napisał(a)


W lesie to Ty nie byłaś przecież Fajnie że udało Ci się zawitać. Za dwa lata będzie nie do poznania- ogród Mam nadzieję



Ale byłam na przedlasiu, grzyby widziałam
Krysiu wybacz pogawędki z Jankosią na Twoim wątku
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
AgataP 17:33, 04 paź 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Oj Kryśka Kryśka Monik ma rację - za bardzo usprawiedliwiasz psa...
Ale odpoczniesz, herbatki popijesz, czasopisma przejrzysz, zrobisz harmonogram kiedy mamy Cię odwiedzić - czy po kolei czy grupowo
Służę stertą czasopism ogrodniczych, książki w wersji papierowej też mam.
Prawą ręką możesz coś działaś Antek jak złamał prawą to pierwsze zdanie po założeniu gipsu - jak on będzie teraz grał?? po tygodniu był już samoobsługowy, nawet nieźle sobie lewą ręką radził Dasz radę.... buziaki
____________________
Z Pszenicznej...
rozark 20:24, 04 paź 2017


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Krys napisał(a)


Monika dzieki,az sie boje komentarza Magdy


to się Magda zdziwi
____________________
pozdrowionka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies