Strona główna Archiwum Forum Mapa ogrodów O nas Kontakt

Pokaż wątki Pokaż posty

Źródełka, ciurkadełka, inne elementy wodne

Donia72
Img 2437

Dodany 16:44, 18 kwi 2017
Aniaaa napisał(a)
Nasze ciurkadełko zrobiliśmy w tym roku,wzorowaliśmy się na instrukcji ogrodowiskowej
Woda fajnie ciurkała i budziła zainteresowanie małych gości
Teraz na czas zimowy woda z kasty została wylana a pompka w wiadrze z wodą czeka spokojnie do wiosny w schowanku.

Podoba mi się ale u mnie w miejsce, gdzie miało być ciurkadełko, posadziłam róże... Ciurkadełko musi poczekać, albo róże w inne miejsce

Dodany 21:59, 13 wrz 2018
Jakiej mocy pompka musi byc do malego ciurkadełka ?

Dodany 08:34, 14 wrz 2018
Taka jak do akwarium, nie wiem jakiej mocy.
malena2

Dodany 10:45, 24 paź 2018
Bardzo mi się również podoba to koło młyńskie. Jest takie proste a jednocześnie efektowne. Myślę że moim dzieciom też by się spodobało takie źródełko w ogrodzie.

Dodany 10:57, 24 paź 2018
Na pewno, będą mogły po nim skakać.
Margerytka40
Uwaga remont by werewolfjay dbqphgt

Dodany 08:54, 23 lis 2018
Kochani, zdecydowaliśmy się, że w przyszłym roku powstanie w naszym ogrodzie ścianka wodna. Miałaby w przybliżeniu tak wyglądać. Woda miałaby sączyć się po nieregularnych kamieniach. Mam pytanie co do spraw technicznych. Czy można zrobić to w ten sposób, że szkielet ścianki postawić np z pustaka i na to dopiero przyklejać kamienie, czy lepiej całość zrobić z kamienia. Czy jeśli pierwszym sposobem to potrzebna jest izolacja by woda nie przesiąkała? A dolny zbiornik, jak go zaizolować by wyglądało to estetycznie? Pewnie lepiej byłoby to zlecić fachowcom ale chcemy to zrobić sami. Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.

Dodany 23:01, 19 paź 2019
Jeśli chodzi o rzeźby Pani Małgorzaty Chodakowskiej to właśnie przeżyłam załamanie nerwowe. Tak sobie myślałam, że może kiedyś sobie taką rzeźbę kupię, najchętniej to trzy, do wielgachnego parkowego ogrodu, o którym śnię. I wiecie co? Jedna sztuka kosztuje 75 000 Euro. Nie wiem czy ryczeć czy bogatszego męża szukać
Na te właśnie trzy choruję od paru miesięcy i to raczej nie minie...