Gdzie jesteś » Forum » Dekoracje ogrodowe, świąteczne i okolicznościowe » Wianki świąteczne Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Wianki świąteczne Kasi

ana_art 21:05, 28 lis 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Sebek ja na zadupiu przy bocznej drodze mieszkam w ubieglym roku kombinowałam z wiankiem na drzwi, powiesiłam i w nocy mi spadł bo nie mam jak go porządnie przymocować, więc tak sobie kombinuje że może na furtce...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
mysza 11:15, 01 gru 2012

Dołączył: 28 sty 2011
Posty: 597
Danusia tak zachęca do robienia wianków , że nie ma opcji aby nie spróbować .
Pierwszy z wianków , to podkład słomiany owinięty jutową taśmą , całość łącznie z ozdobami poprzypinałam szpilkami krawieckimi .Jak się opatrzy wystarczy powyciągać szpilki i ozdobić w dowolny sposób.



Drugi wianek , to podkład słomiany owinięty wełną, do tago dodam kwiaty filcowe , a na razie powbijałam perełki na szpilce.



A ten czeka na swoją kolej , będą dodatki w kolorze lila .Kolor ten pojawi się na choince i paru drobiazgach we wnętrzu.


____________________
Gosia Dwa czerwone dęby
Milka 11:17, 01 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
po prostu świetne! i jak elegancko wykonane!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
zaczarowanaa 11:25, 01 gru 2012


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 1168
mysza napisał(a)
Danusia tak zachęca do robienia wianków , że nie ma opcji aby nie spróbować .
Pierwszy z wianków , to podkład słomiany owinięty jutową taśmą , całość łącznie z ozdobami poprzypinałam szpilkami krawieckimi .Jak się opatrzy wystarczy powyciągać szpilki i ozdobić w dowolny sposób.











ten jest wyjatkowy!
____________________
agnieszka -norweski ogrodek
jotka 11:26, 01 gru 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Gosiu, świetne
Pierwszy najbardziej przypadł mi do gustu - pasowałby na moje drzwi
A gwiazdki wycinałaś sama, czy kupiłaś?

Chętnie zobaczę ten trzeci ozdobiony
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
mysza 11:35, 01 gru 2012

Dołączył: 28 sty 2011
Posty: 597
Dziewczyny dziękuję za pochwały .Taki wianek wykonany własnoręcznie to ogromna radocha .
Joluś gwiazdki kupiłam w OBI , są z drewna , ale miękkiego .Łatwo zrobiłam w nich od spodu otwór cienkim gwoździkiem , tak na 1cm głeboko , włożyłam szpilkę łepkiem do środka i wbiłam w podkład .
____________________
Gosia Dwa czerwone dęby
Gardenarium 12:16, 01 gru 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Swoje wianki wklejajcie na innym wątku, do chwalenia się co zrobiliśmy http://www.ogrodowisko.pl/watek/1285-stroiki-i-wianki
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kasia_ 16:33, 01 gru 2012


Dołączył: 30 sie 2010
Posty: 124
baraga1904 napisał(a)
...super wianuszki... pozdrawiam Kasiu podglądam tendom...



Dziękuję serdecznie, miło mi że do nas zaglądasz...zapraszamy częściej ...
Ciepło pozdrawiam Kasia
____________________
Kaś
Kasia_ 16:34, 01 gru 2012


Dołączył: 30 sie 2010
Posty: 124
Urszulla napisał(a)
Cudowne te wianki. Pełno wspaniałych inspiracji.


Dziękuję za miłe szczere słowa ...
____________________
Kaś
Kasia_ 16:38, 01 gru 2012


Dołączył: 30 sie 2010
Posty: 124
ana_art napisał(a)
Kasieńko a masz jakieś inspiracje na furtki?


Oczywiście, że mam...wiesz ze mną jest tak, że mam pełną głowę pomysłów, brakuje mi czasu na realizację, jeśli chcesz prześlij mi zdjęcie furtki wraz z otoczeniem postaram się pomóc i podrzucić kilka pomysłów, one same się rodzą jak widzę miejsce ...prześlij fotę na kasia@tendom.pl...coś wymyśle...pozdrawiam ciepło poznym sobotnim popołudniem Kasia
____________________
Kaś
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies