Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W oczekiwaniu na wiosnę - Ogród Marty

Pokaż wątki Pokaż posty

W oczekiwaniu na wiosnę - Ogród Marty

Missm26 17:52, 29 sty 2012


Dołączył: 20 paź 2011
Posty: 414
Fajny pomysł Richie, dziękuje, mogę posadzić na przemian,w równych odległościach
Powiększa się lista rzeczy do zrobienia
Jestem mało doświadczoną ogrodniczką, wiem, że popełniam błędy. Będę wdzięczna każdemu za rady i spostrzeżenia
____________________
W oczekiwaniu na wiosnę-ogród Marty
hania 19:09, 29 sty 2012


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 2601
Witaj! i przepraszam że jeszcze do Ciebie nie trafiłam,ale już nie nadążam czytać wątków,....powoli staram się nadrobić. Masz piękny dom i ogród,...Twoje oczko jest super, zazdroszczę takiej powierzchni
Jeśli chodzi o storczyki to są posadzone jeden obok drugiego tak jak kupiłam i zasypane korą do orchidei.
____________________
Hania - Dwa światy-Wizytówka
Missm26 19:19, 29 sty 2012


Dołączył: 20 paź 2011
Posty: 414
Super Haniu,dziękuję, że mnie odwiedziłaś i za pochwały także. Dziękuję również
za odpowiedź odnośnie storczyków, Twoje robią niesamowite wrażenie
To forum jest kopalnią wiedzy i pomysłów
____________________
W oczekiwaniu na wiosnę-ogród Marty
Missm26 20:41, 29 sty 2012


Dołączył: 20 paź 2011
Posty: 414

Zdjęcie z czwartku i dzisiejsze,trochę wylało
____________________
W oczekiwaniu na wiosnę-ogród Marty
EPODLAS 21:08, 29 sty 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Marto i tu się całkowicie zgadzamy, ja też czekam na wiosnę. I na pewno nie tylko ja. A na razie mróz, aż skrzypie, a będzie większy. Twoje lodowisko będzie na pewno czynne jeszcze jakiś czas.
____________________
Mój ogród
malgocha1960 21:25, 29 sty 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Witaj Martuś,podoba mi się twoja metamorfoza ogrodu.Masz już sporo roslin,ciekawych nasadzeń.Chciałam tylko spytać czy przycinasz modrzewia na pniu,czy wolisz taki rzadszy?
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
Missm26 23:20, 29 sty 2012


Dołączył: 20 paź 2011
Posty: 414
Bożenko, przewiduję, że lodowisko u mnie otwarte będzie co najmniej do połowy lutego, ocieplenie się nie szykuje, a córka ma chociaż radochę
Małgosiu, moje modrzewie te na skarpie posadziłam w tym roku, kupowałam małe roślinki,żeby nie były za drogie, nie rozrosły się jeszcze po prostu. Na rabacie z boku domu mam takie dwuletnie, te już się rozrosły, obcinam jedynie pędy poniżej miejsca szczepienia, i pędy które kładą się na ziemi. W tym roku miały pierwsze szyszki
Dziękuję dziewczyny za odwiedziny,miło mi , że zajrzałyście do mnie
____________________
W oczekiwaniu na wiosnę-ogród Marty
AgnieszkaBK 17:47, 30 sty 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Marto, zaglądam do Ciebie z rewizytą Bardzo mi się u Ciebie podoba, świetnie pomyślany warzywnik, piękne brzozy i ciekawe rabaty. Już czekam na wiosenne zdjęcia, jak wszystko zacznie budzić się do życia
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
Missm26 14:21, 01 lut 2012


Dołączył: 20 paź 2011
Posty: 414
Fajnie Agnieszko, że mnie odwiedziłaś i że podoba Ci się u mnie, tym bardziej doceniam, bo ruch u mnie malutki
Na wiosnę wszyscy czekamy z utęsknieniem, zdjęcia będą na pewno, póki co pokażę zimowe i mroźne


A to jest jabłoń zniszczona jak widać przez tego szkodnika poniżej


Pierwsza szyszka,bardzo cieszyła i cieszy nadal
____________________
W oczekiwaniu na wiosnę-ogród Marty
malgocha1960 14:30, 01 lut 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
U mnie Melcia obgryzła morelę po posadzeniu,ale odbiła,ciekawe czy bedzie owocowac,czy nie bedzie dziczka.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies