Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wielka pasja i chęci ograniczane miejscem

Pokaż wątki Pokaż posty

Wielka pasja i chęci ograniczane miejscem

Slawko 22:17, 16 mar 2013


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Witaj Widzę u Ciebie w ogrodzie pokaźną ilość żurawek, liliowców... i w ogóle dużo bylin, które ja uwielbiam Wyczytałem, że uczęszczasz do tech. arch. kraj. I jak kierunek, podoba się? Szkoła daje radę? Ja od zeszłego roku jestem absolwentem takiego technikum, kierunek jak najbardziej trafiony, chcę go kontynuować na studiach ale szkoła nie sprostała... bardziej nasz materiał opierał się na ogrodnictwie niż architekturze krajobrazu Mam nadzieję, że chociaż u Ciebie w szkole jest lepiej Będę zaglądał do Ciebie Pozdrawiam
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
butterfly 22:26, 16 mar 2013


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Dzięki jeszcze raz - napisałam na pw żeby nie śmiecić.
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Igor 22:37, 16 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 236
Slawko, cześć
moja szkoła poza terenem do grabienia liści i wyrywania chwastów nie ma żadnego zaplecza przydanego do tego kierunku.
Totalna masakra , ale ja nie idę w architekturę a ogrodnictwo, więc spoko.
Studia planuje - ogrodnictwo specjalizacja rośliny ozdobne.
Bylin mam dużo, bo i wyjścia innego za bardzo nie ma - na razie męczę się na małej działce ROD i nie mogę sadzić wszystkiego co bym chciał z przyczyn wiadomych. Kiedyś jak będę miał ogród przydomowy to się zaszaleje i zrobi przemyślanie i żeby to miało ręce i nogi
____________________
Slawko 22:45, 16 mar 2013


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
To dokładnie tak jak w mojej... i wmawianie nam, że grabienie liści czy plewienie też się nam przyda. Zgodziłbym się gdybyśmy byli na profilu ogrodnik Paranoja w tej Polsce.
Widać, że masz dużą wiedzę i to po prostu lubisz, a to najważniejsze. Mi się marzy praca w której mógłbym się spełniać i powoli staje się to rzeczywistością. Już mam pierwsze zlecenia na projekt... także powoli ale do przodu.
Ja też w moim ogrodzie nie mam już zbytniego pola do popisu, tym bardziej, że planuję kiedyś wybudować swój własny dom, więc nawet nie mam co szaleć Trzymam kciuki za Ciebie
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
Rench 21:47, 19 mar 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Witaj Igor ,imponujaca kolekcja żurawek i nie tylko.
Przypędziłam i ja po poradę do specjalisty w tej dziedzinie
Możesz mi doradzić,która z ciemnolistnych jest najwieksza(bez kwiatostanow) i kwitnie na biało kremowo, lub żólto. W zadnym razie na rożowo.

Pozdrawiam
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Welka 20:17, 29 mar 2013


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Igor,
Tęczowych pisanek
Na stole pyszności
Mokrego Dyngusa
I wspaniałych gości
Niech to będzie czas uroczy
Życzę miłej Wielkiej Nocy!

____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Anita1978 19:02, 19 kwi 2013


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Pozdrawiam wiosennie sąsiada
____________________
ogródek Anity
iwonav23 14:04, 29 kwi 2013


Dołączył: 01 kwi 2013
Posty: 156
Witam serdecznie i regionalnie.
Widzę u Ciebie moje ulubione liliowce. Na działce mam odmianowe liliowce rosnące prawie 20 lat, a "smolinosy" przeszło 40. To niesłychanie żywotne rośliny. W tym roku dosadziłam zachwalane wszędzie Stella d^ Oro. Jestem ich ciekawa. Żurawki dopiero w projektach. Jeden krzaczorek przezimowałam w chłodnym pomieszczeniu, ale coś mu to nie posłużyło (chyba zalałam), marniutki był, a teraz przesadziłam do gruntu.
Na etykiecie była nazwa Southem Comfort. Poduczę się trochę, korzystajac z Twojego watku.
____________________
Pozdrawiam. Iwona
regli 21:13, 30 maj 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 760
Pozdrawiam sąsiada I to bardzo bliskiego, ponieważ ja również jestem z Piotrkowa
Kolekcja żurawek robi wrażenie. Będę zaglądać i dopingować w rozwoju kolekcji
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3227-dzialka-ktora-kiedys-moze-bedzie-ogrodem
Igor 20:58, 13 cze 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 236
Witajcie po przerwie, odpowiadam na pw , lecz na pisanie w wątku nie mam już czasu tyle.
Teraz taki gorący okres, był zlot ogrodników w Sulejowie z innego forum, odwiedziło mnie grono znajomych, jaka to była presja, żeby nie narobić sobie wstydu...zaraz pokażę kilka zdjęć
roślin przybyło sporo, lecz miejsca nadal brakuje ;P
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies