Gdzie jesteś » Forum » Trawnik » Dziury w trawniku

Pokaż wątki Pokaż posty

Dziury w trawniku

ztomas 07:25, 28 kwi 2020


Dołączył: 29 sie 2018
Posty: 73
Ciekamy artykuł o tym czarnym gagatku
https://swiatmakrodotcom.wordpress.com/2016/07/11/swierszcz-polny-gryllus-campestris-opiekunczy-grajek/
____________________
Tomek Ogród Mokre
ztomas 07:25, 28 kwi 2020


Dołączył: 29 sie 2018
Posty: 73
Kasya napisał(a)

Tak
A nie słychać ich ?


U mnie cały czas coś słychać z trzech stron działki są nieużytki więc koncert co wieczór ale widać chyba trawa u mnie smaczniejsza niż na pobliskiej łące nie wiem tylko czy nie powinienem się martwić ?
____________________
Tomek Ogród Mokre
Anda 08:24, 28 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Fajnie, że masz u siebie tego świerszcza. Tu u mnie jest na czerwonej liście zagrożonych gatunków. Wyczytałam, ze każdy osobnik ma swoje terytorium, którego broni przed rywalami, więc raczej nie musisz się martwić.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
gp1958 11:32, 08 paź 2023


Dołączył: 01 sty 2017
Posty: 41

Proszę poradźcie co mogło zrobić taką dziurę w ogrodzie to jest przy budynku pod rynną. Zasypałam tą dziurę i ponownie powstała nie ma na zewnątrz usypanego kopca tylko w głąb, już stosowałam co miałam pod ręką o nic nie pomaga, może macie podobny problem?Grażyna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies