Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

babopielka 10:41, 01 lut 2012


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 268
Gosia widzę ,że ściągasz posiłki Dorotka i Jagusia jeszcze no i super będzie nas więcej .

Emotikonki trzeba wpisać znaki bez spacji
: )
: D
: (
: o
: x
: p
: |
; )
____________________
Pozdrawiam Bożena Ogród w parkowym stylu
malgocha1960 11:06, 01 lut 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Ściagam,ściagam Bożenko,same dobre posiłki,niech nas bedzie jak najwięcej.Ja dostałam opr,ze mam za duzo zdjęć w jednym poście,inna,że połyka litery itd itp.Przecież nie jesteśmy dziećmi.Forum to ludzie,fajni ludzie.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
hanka_andrus 12:17, 01 lut 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Cieszę się,że ściągacie znajomych.Regulamin jest potrzebny,ale przesadne trzymanie się punkt po punkcie ogranicza kontakty.Wystarczy,że nie wklejamy więcej zdjęć niż 4 szt naraz,że nie używamy brzydkich słów i pomagamy sobie wzajemnie.I to jest najważniejsze dla funkcjonowania forum.
Atmosfera sama się wytwarza!
Pozdrawiam słonecznie i ciepło!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
malgocha1960 13:06, 01 lut 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Ta roslinka,o której była mowa na poprzedniej stronie to aptenia.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
babopielka 13:35, 01 lut 2012


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 268
Moja Aptenia ta od Ciebie nie przeżyła Za to pelargonia ma się całkiem dobrze
Ja jakoś nie dostałam żadnego ochrzanu, ani ostrzeżenia, ale pięć lat już tam piszę i trochę mi się znudziło. Ile można to samo w kółko wałkować !
A tu jest fajnie -podobnie było na FO jak zaczynałam tam pisać ,a póżniej forum rozrosło się do gigantycznych rozmiarów

Hania - regulamin tu jest bardzo przejrzysty i nie ma takich ograniczeń.Nikt się nie czepia np: za brak dużej litery na początku zdania . Kulturę wiadomo trzeba wszędzie zachować, czyli jak piszesz -tak Cię widzą
____________________
Pozdrawiam Bożena Ogród w parkowym stylu
malgocha1960 14:02, 01 lut 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Bożenko,moja aptenia tez już dawno na smietniku,a pelargonia stoi w garażu i tez chyba nie przeżyje,a ty swoja gdzie trzymasz?Najwyżej ukorzeń mi jeden kawałek,bo ty masz rękę.
Bożenko,nie wiem czy wiesz,że nawet Pawła zawiesili,nikt nie wie za co, na miesiąc i podziekował.Też chyba tu trochę pisze.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
malgocha1960 14:12, 01 lut 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
To nie chodzi o pisanie ciagle o tym samym,ale o kontakt z fajnymi ludżmi,a taki przez 2 lata jak tam jestem nawiazał się.Wiadomo,ze nie będzie pisało się ciągle ocj jak masz pieknie,och jakie to cudowne,nieraz trzeba odbiec od tematu dla oczyszczenia atmosfery.Przecież krzywdy nikomu sie tym nie robi,nie ubliża się,nie używa zadnych wulgarnych słów.Ludzie sa naprawdę świetni.







____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
AniaDS 22:48, 01 lut 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Cześć Małgosiu
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
aldonaz 23:29, 01 lut 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
malgocha1960 napisał(a)
Ewunia,lubię takie wiejskie swojskie klimaty.Podobaja mi sie takie pod linijkę wypielęgnowane,ale lepiej czuję się w ódzikim.M nosił mnie na ręcach 30 lat wstecz,teraz by nie poradził,bo jakoś podwoiłam swoja objętość/nawet nie wiem kiedy to sie stało/.


Witaj Małgosiu, zdecydowanie masz już się czym pochwalić. Zacytowałam Twoje słowa, bo mam podobne podejście do tematu. Podziwiam wszystkie wypielęgnowane ogrody, ale najbardziej lubię takie naturalistyczne, swojskie i chciałabym, żeby mój tak wyglądał. Dużo jeszcze pracy przede mną, ale byle do wiosny. Pozdrawiam
____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
malgocha1960 10:26, 02 lut 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Witaj Aniu,cieszę sie,że trafiłaś tu do mnie.Masz tu gdzieś swój wątek o różach,bo jeszcze wszystkiego nie opanowałam?
Aldonko,witam cię i ciekuje za ciepłe słowa.Wiejski,swojski,ale jednocześnie w miarę uporządkowany i czysty,taki chciałabym mieć,a co wyjdzie w efekcie,zobaczymy.Ogród,jak kobieta,zmiennym jest,miedzy innymi dzięki jednorocznym,które mozna siąc co roku inne kolori,inne gatunki i w różne miejsca.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies