Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje spełnione marzenie Małgocha 1960

alinaSz 23:19, 02 lut 2012


Dołączył: 21 paź 2010
Posty: 60
Witaj Małgosiu ..Ty tworzyłaś ogród kilka lat a ja pochodziłam sobie dzisiaj mimo tak mrożnej pogody ...ale na duszy robi się cieplej oglądając tak pięknie urządzony ogródek...kwiatów masz naprawdę dużo w doniczkach.... begonie ,fuksje, perunie i wiele innych bo już mi się pomieszały ....róże też są piękne i mało spotykane..mnóstwo bylin ....ale to chyba wszyscy zielono zakręceni to mają ...zresztą ja też...Będę częściej Cię odwiedzać tu na ogrodowisku a w maju w realu....
____________________
Pozdrawiam serdecznie...Alina.
malgocha1960 09:32, 03 lut 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Haniu,zgadzam się z tobą zupełnie.Też nie obejrzałam jeszcze wszystkich wątków,są tu tak piękne ogrody,że do niektórych wraca się często z nadzieją,że są wsatwione nowe zdjęcia.
Aniu,moje liatrie były kupowane w biedronce.Co roku w marcu mają taki wybór,że oczopląsu można dostać i wszystkie przyjęły mi się,a te kłącz są tak maleńkie,że dziwiłam się,że takie rośliny wyrastają.Musiałabyś sledzić ich gazetki i wtedy jechać,bo mam naprawdę dużo roślin kupionych właśnie w biedronce i nie narzekam na nie.
Alinko,dziękuję za tyle miłych słów.Szukam cię tu od wczoraj i nie wiem czy masz swój wątek?
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
malgocha1960 09:35, 03 lut 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Tak wygląda teraz moja garderoba,są tu begonie,rycynus,niecierpki,mina lobata.Pierwiosnki na razie na tarasie mrożą się jeszcze do niedzieli.


____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
wanda7 10:01, 03 lut 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
Fajna ta szklarenka. Zastanawiałam się w tamtym roku nad jej zakupem i w końcu nie kupiłam. Teraz by mi się przydała , bo już miejsca na parapetach nie mam.
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
malgocha1960 10:08, 03 lut 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Wandziu,ja mam dwie,kupiłam w biedronce na wyprzedaży po 10 zł.Folie na obydwóch mam porwane przez wiatry w ubiegłym roku,ale stelaż wspaniały własnie do takich wcześniejszych wysiewów,bo niewiele miejsca zajmuje.
Wandziu, w sobote bedzie 2 tygodnie jak nasiona pierwiosnków ze skrzynką są na tarasie,czy wystarczy,czy jeszcze mam trzymać?
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
AgnieszkaBK 10:11, 03 lut 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Ale masz fajną "garderobę"
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
Bogdzia 10:21, 03 lut 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Pooglądałam, fajne swojskie klimaty u Ciebie i ciekawe piękne rośliny.Milo się ogląda i czyta. Serdecznie pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
alinaSz 12:49, 03 lut 2012


Dołączył: 21 paź 2010
Posty: 60
Małgosiu nie mam jeszcze wątku na tym forum ...ale mam wątek na forum działkowym ...ja nie mam ogrodu ..ja mam działkę 300 m z ROD ....link do mojej działki jest w podpisie.....zapraszam..Alina.
____________________
Pozdrawiam serdecznie...Alina.
malgocha1960 13:18, 03 lut 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Agnieszko,Bogdziu,dziękuję.
Alinko,zaraz sobie pooglądam na spokojnie,ale widziałam już jak masz pieknie i kolorowo.


Dzsiaj kupiłam sobie w ogrodniczym kolejne nasionka.Jakie macie doświadczenie w wysiewie bratków,jak to się robi,żeby zakwitły jeszcze w tym roku?



____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
justi 13:22, 03 lut 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Na opakowaniu pewnie jest napisane, że zakwitną w drugim roku po posadzeniu. Ja kiedyś siałam, zakwitały jesienią, nawet ładnie ale nie były to takie zwarte dorodne kępy jak ze sklepu.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies