Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nowa ogrodniczka, prosi o pomoc

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa ogrodniczka, prosi o pomoc

Pola 11:02, 08 mar 2012


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Justynko myślę że to kwestia gustu różne rzeczy się nam podobają, ale to chyba dobrze. Dziękuję za opinię.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Milka 13:06, 08 mar 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Pola napisał(a)
No Irenko, ty to masz głowę super pomysł tylko musiałabym go gdzieś wyekspediować a to trudne bo on ma pracę w biurze w naszym domu ale może mojego syna namówię jak będzie po maturze końcem maja to mamie pomoże. No tak ale co z domkiem na narzędzie pomalować go na zielono?


to wymyśl M. jakieś zadanie wyjazdowe na cały dzień, syn poproś, jak znam życie, będziesz musiała go skorumpować
altankę, na szaro-zielony kolor, aby wtopiła się w zieleń ogrodu, jakieś 2 duże fajne donice w pobliżu z białymi kwiatami i nikt nie patrzy na altankę
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
ewalm 14:59, 08 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
Juzia_G napisał(a)
Domek taki jak weranda. A kolor werandy wcale nie jest zły.


też tak uważam, kolor werandy mi sie podoba
przecież mała architektura to ozdoba ogrodu i jego element, a ten kolor ładnie odbija od roślin
na tle zielonego domku cisy nie będa widoczne, bedą się zlewały, a na tle "drewnianego" koloru będzie je widać
____________________
Ogródek na trzy lata
Pola 21:15, 08 mar 2012


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Dziewczyny, dziękuję za opinie z cisami macie racje, i chyba tak zrobię najpierw nasadzenia i zobaczymy najwyżej skorumpuję syna i przemalujemy
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Pola 21:22, 08 mar 2012


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Jeszcze jedno pytanie, dzisiaj dostałam całą fure bulw : begonie, floksy, gipsówki, hosty, serduszka nie mam jeszcze przygotowanej gleby, czy mogę to wszystko zasadzić w doniczek i potem dopiero do gruntu, czy poczekać kilka tygodni i potem do gruntu.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Celina 12:27, 09 mar 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Polu puść może po ścianie domku też winobluszcz.Rośnie jak dziki a jak już będziesz zdecydowana na 100% to go po prostu wykopiesz i spokój
____________________
Celina - Moje poletko
Milka 12:31, 09 mar 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Celinko, ja winobluszcz Poli odradzam, jest piękny jak ma liście, a potem bez tak goło wygląda; no i plenny bardzo
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Pola 12:56, 09 mar 2012


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Dziewczyny, czy chodzi wam o domek który stanie na miejscu starego, jeśli tak to planuję obok w przyszłym roku małą szklarnie marzę o swoich warzywkach. Właśnie wróciłam z zakupów i zakupiłam duże donice plastikowe z nawadnianiem, i mam zamiar w nich spróbowac wychodować sałatę, rzodkiewkę, i cybulkę zobaczymy co z tego wyjdzie. Po ścianach weradny chcę sadzić róże zamówiłam nev daun, ale zmartiłam się bo przeczytałam na forum że kwitnie krótko i straszny śmieciuch więc chyba coś innego tam posadzę.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Milka 13:23, 09 mar 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
ale to ładnie wygląda jak dołem płatki różane
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Celina 19:23, 09 mar 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
No fakt,najpiękniej wygląda jesienią jak liście barwią się na czerwono,a potem pajęczyna badylków.
Trzeba dumać i Poli coś podpowiadać
____________________
Celina - Moje poletko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies