Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nowa ogrodniczka, prosi o pomoc

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowa ogrodniczka, prosi o pomoc

Jabeska 22:07, 31 mar 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Polu obserwuję zmiany u Ciebie od poczatku i ciekawa byłam efektów. Bardzo lubię patrzeć po jakimś czasie na zdjęcia tych samych miejsc wcześniej i podziwiać jak szybko rozrastaja się rośliny pod dobrą opieką pozdrowienia
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Tamaryszek 19:16, 02 kwi 2013

Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 430
Witaj Jolu! Dziękuję za uznanie dla mojego ogrodu.
U Ciebie wielkie zmiany, przedogródek bardzo mi się podoba, elegancki. Ciekawa jestem całego ogrodu latem.
____________________
Pozdrawiam , Tamaryszek http://www.ogrodowisko.pl/watek/3042-wizytowka-moj-swiat
dajana 21:51, 22 kwi 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Polu u ciebie jeszcze króliczki, jajeczka Wielkanocne? No to ja już wiem od czego cię plecki bolą Szykujesz niespodziankę w swoim ogrodzie .Mam nadzieję że jej nie przeoczę.Pogoda wymarzona na prace ogrodowe .Tylko się nie przeforsuj proszę.Pozdrowienia miłe posyłam i dużo uśmiechu
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
margi 23:21, 07 maj 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Pola gdzie jesteś?
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
Agawita 11:47, 18 lis 2013


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 412
Witaj Jolu cieszę się, że odezwałaś się mnie, dzięki temu mogłam oglądnąć Twoją przemianę ogródkową i klimaty werandowo-firankowe, lawendowe.... pięknie to sobie wymyśliłaś może pokarzesz coś z tego roku, poproszę
____________________
Pozdrawiam Aga Czas na ogród
dajana 13:45, 24 lis 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Przybiegłam aby podziękować ci za odwiedziny Jolu ale nie tylko z tego powodu cię odwiedziłam Kiedy widzę czyjąś nieobecność przez dłuższy czas to wiem ze jest ku temu poważna przyczyna .Smutek i przykre zdarzenia przeżywamy wszyscy bo one tez są wpisane w nasze życie niestety ,nikogo nie omiją wcześniej czy póżniej .Dzielimy się radością z innymi lecz smutek przezywamy w samotności .Każdy człowiek potrzebuje innego czasu aby powrócić do życia ,do jakiej takiej normalności,bo ani rozpacz ani ból nie zmieni wydarzeń nawet kiedy tego bardzo pragniemy .Cieszę się że powróciłaś.Prace w ogrodzie nadrobisz w przyszłym sezonie kiedy odzyskasz w pełni do innych rzeczy swe serce.Mnie też nie omijają dramaty i ciężki okres w życiu ale muszę z tym zyć koro nie mam wpływu na to co niesie mi los .U mnie niewiele zmian w ogrodzie z różnych powodów ale nie chcę o tym pisać Odpoczywam od trosk kiedy patrzę na wasze ogrody bo takie zapomnienie choćby chwilowe przynosi ukojenie .Serdecznie cię pozdrawiam Jolu oby już tylko dobre rzeczy cię spotykały czego ci życzę z całego serca.
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Gardenarium 15:04, 29 lis 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pola ma dwa wątki, piszemy w tym aktualnym

On jest tutaj

http://www.ogrodowisko.pl/watek/2923-ogrodniczka-i-jej-maly-ogrodeczek

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies