Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi

JoannA 20:28, 22 lut 2015


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Aniu, ja tez nie lubię pozimowego ogrodu, a szczególnie zeschniętych bylin i traw ale narazie nie rwę się do wycinania.
Jak pogoda pozwoli to może w sobotę przytnę klony i buki.
Żurawki w tym roku nie wyglądają ładnie, będzie sporo czyszczenia.
pozdrawiam
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
kraania 20:48, 22 lut 2015


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
paniprzyroda napisał(a)
Jak miło zobaczyć fotki dawno ich tu nie było, a tu wiosna Pozdrawiam


Oj dawno, ale czas to zmienić. Pozdrawiam Mariolo i zazdroszczę wiosny, chociaż i u nas dzisiaj było 9 stopni na plusie
____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
kraania 20:50, 22 lut 2015


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
JoannA napisał(a)
Aniu, ja tez nie lubię pozimowego ogrodu, a szczególnie zeschniętych bylin i traw ale narazie nie rwę się do wycinania.
Jak pogoda pozwoli to może w sobotę przytnę klony i buki.
Żurawki w tym roku nie wyglądają ładnie, będzie sporo czyszczenia.
pozdrawiam


Ja wczoraj ścięłam rozplenice przy tarasie. Musiałam coś zacząć robić Buziaki Asiu
____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
WilczaGora 20:58, 23 lut 2015


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
i mnie już bardzo korci do prac ogrodowych...ale na razie czasu brak
macham zza miedzy
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
kachat 21:35, 23 lut 2015


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Czy na drugim zdjęciu jest golteria? Jeśli tak, to jak ci rośnie? I w jakie podłoże wsadziłaś? Myślałam, by u siebie pod hortensjami posadzić, ale nie wiem, czy bez podlewania w takiej piaszczystej ziemi z dodatkiem torfu będą ładnie rosły...

A czwarte zdjęcie bardzo mi się podoba Tak swojsko, trochę jak u mnie, tylko bardziej zielono i ładniej

A suńka z takim futrem to pewnie teraz w siódmym niebie - lepiej niż w lato, kiedy pewnie dla niej za gorąco
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
kraania 16:51, 24 lut 2015


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
WilczaGora napisał(a)
i mnie już bardzo korci do prac ogrodowych...ale na razie czasu brak
macham zza miedzy


Wilczyco odmachuję
Podziwiałam w Święta Twoje piękne ozdoby przed domem . Kule w donicach robiły wrażenie!
____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
kraania 16:58, 24 lut 2015


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
kachat napisał(a)
Czy na drugim zdjęciu jest golteria? Jeśli tak, to jak ci rośnie? I w jakie podłoże wsadziłaś? Myślałam, by u siebie pod hortensjami posadzić, ale nie wiem, czy bez podlewania w takiej piaszczystej ziemi z dodatkiem torfu będą ładnie rosły...

A czwarte zdjęcie bardzo mi się podoba Tak swojsko, trochę jak u mnie, tylko bardziej zielono i ładniej

A suńka z takim futrem to pewnie teraz w siódmym niebie - lepiej niż w lato, kiedy pewnie dla niej za gorąco


Kachat tak, to golteria. Właściwie chyba dopiero jesienią zabrała się do rośnięcia, widać nawet, że zaczyna wypuszczać w końcu rozłogi . Przez długi czas stała w miejscu, ale to może dlatego, że rośnie w słońcu.
Golteria potrzebuje przepuszczlnej ziemi z dodatkiem torfu, więc podłoże masz dobre. Do tego umiarkowane podlewanie, powinna więc czuć się u Ciebie dobrze.
Odiśka najbardziej lubi śnieg, potrafi położyć się na górce usypanej ze śniegu i ... spać .
____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
nieszka 22:25, 26 lut 2015


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Obudziłaś się? Ja myślałam że dopiero w marcu zacznę działać ale nie wytrzymałam i dziś kanciki sobie machnęłam
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
kachat 01:32, 27 lut 2015


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Dzięki Glebę mam na razie samą piaszczystą, bez dodatku torfu nic nie chce rosnąć.. Więc już się pogodziłam, że każdej roślinie muszę trochę sypnąć Ale lepiej torf, niż np. glinę taczkami wozić..
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
kraania 20:00, 27 lut 2015


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
nieszka napisał(a)
Obudziłaś się? Ja myślałam że dopiero w marcu zacznę działać ale nie wytrzymałam i dziś kanciki sobie machnęłam

W porównaniu do Ciebie to jeszcze śpię . Ale korci mnie strasznie żeby coś robić, tylko jak na razie czasu brak.
____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies