Gdzie jesteś » Forum » Tarasy i balkony » Dekoracje wejścia, tarasów, furtek...

Pokaż wątki Pokaż posty

Dekoracje wejścia, tarasów, furtek...

grama 11:10, 11 lut 2011


Dołączył: 24 paź 2010
Posty: 771
Trzymam się trzech materiałów - terrakota [glinka, ceramika, no takie zwykłe,w sumie nie wiem jak to się nazywa ], drewno [wyrób własny ] i ocynk. Jakoś się nie gryzą za bardzo. Czasem dodaję jakiś detal, głównie niebieski A, od zeszłego roku jeszcze biel. Zaczęłam kupować na statociach do "białego zakątka", którego nie zdążyłam stworzyć.

Gryzie się?

Drewno z terrakotą.
Mieszanka.
Ktoś powiedział, że białe donice są obciachowe. Na pewno?
____________________
Pozdrawiam-Grażyna.Zielono mi!
Matka 11:18, 11 lut 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Gramo, jaką Ty masz sundaville?jak ja przechowujesz, że taaaaka się ostała?moja lichutka po zimie, 2 pędy i koniec-ale zielone są!pierwszy raz mi się tak udało!czyms zasilasz jak do ciepłego wprowadzasz?

doniczki fajne, nie gryzą się z resztą!mi się kiedys wydawalo, że takie "zaszłe" to nie są "eleganckie" i czyściłam czym się dało albo wyrzucałam, ale widzę, że to sam urok!chyba zacznę kupowac takie zamiast tych plastików-elastików, kt. to niby maja przypominać glinkę
____________________
U Matki
jotka 11:40, 11 lut 2011


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Zawsze uważałam, że wszystko co naturalne jest piękniejsze od sztucznych tworów , a jak już pokryte patyną ...
Wiem, ze teraz już produkuję się patynę do wielu surowców ... moda
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
monteverde 12:56, 11 lut 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
wcale nie obciachowe,wszystko zależy od zestawienia)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
grama 16:24, 11 lut 2011


Dołączył: 24 paź 2010
Posty: 771
Bogna! Moje sundaville to, jak zwykle u mnie, pochodzenie mają wyprzedażowe. Te na pewno z Biedronki. Zaglądam tam, bo mają fajne przeceny roślin. Ale się ucieszyłam, że biedaczki uduszone w celofanie też się doczekały. Zimują w piwnicy,wczesną wiosną przycinam, [zagęszczają się] czyszczę z tego co uschło, idą do ciepłego i jasnego domku, nawożę starym dobrym komunistycznym Florowitem do kwitnących i czekam. Bardo ważne, żeby w porę odcinać takie długie pędy zawane"batami. Właśnie zabieram się do przeglądu moich, ciekawe jak przezimowały.
____________________
Pozdrawiam-Grażyna.Zielono mi!
Matka 23:20, 11 lut 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
a możesz pokazać?ja umieściłam w "ogrodzie z nasion" moją, i ciekawa jestem jak wypada w porównaniu z Twoją?bo może nie ma sensu ja trzymać?2 zielone pędy-takie badylki!

Kurcze, pierwsze słyszę, żeby Biedronka miała przeceny roslin, co tam jestem(fakt teraz rzadko)to stoja czasem właśnie takie bidule, ale cena nie zmieniona!może tylko u nas tak jest!sknerusy!
____________________
U Matki
Gardenarium 17:51, 12 lut 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Może Bogda popytaj, czy przeceniają.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Joanka 01:03, 13 lut 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Bardzo spodobało mi się to połączenie Urocze żółte kwiatki i brązowy płotek:





____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Gardenarium 01:33, 13 lut 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wyjątkowo zgrany duet, jesli mogę tak nazwać
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ewelina 22:18, 17 lut 2011


Dołączył: 07 lut 2011
Posty: 101
gardenarium napisał(a)
No to dorzucam różowy wrzosiec Erica carnea







cudny jest, przepiekny
____________________
Pozdrawiam Ewelina
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies