Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Danuszy - odsłona 2

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Danuszy - odsłona 2

hania 10:32, 07 mar 2012


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 2601
Witaj Danusza ,nie przepracowuj się za bardzo zostaw siły do letników...pozdrawiam cieplutko
____________________
Hania - Dwa światy-Wizytówka
Gardenarium 13:05, 07 mar 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Z wizytówki ogrodu:

EdytaW2 napisał(a)
Danuszo, to są fotografie raju! piękne miejsce
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Martek 15:28, 07 mar 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Obejrzałam wizytówkę jak zawsze zielono,kwietnie i smacznie
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Danusza 08:51, 08 mar 2012


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
dziękuje Marta ja tez bywam u ciebie nie zostawiam śladu ale sie poprawię
____________________
pozdrawiam Danusza - Ogród Danuszy - odsłona 2 - Wizytowka - Ogród Danuszy
wanda7 10:02, 08 mar 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
Danusza jestem u ciebie z rewizytką. Twój wątek aż kipi życiem. Przetwory, warzywa, owoce. Zwierzaczki, ptaki, no i przy tym oczywiście rośliny i kwiecie wszelkiego rodzaju, bo tego przecież u nas zabraknąć nie może.
Także robię wiosenne porządki i wyrzucam to i owo, co nie zdało egzaminu. U mnie raczej nic nie wymarza, a więc nie mam problemu z wywalaniem podmarzniętych krzewów. Natomiast sentyment nie pozwalał mi ruszać do tej pory marnych krzaczków czy iglaczków. Teraz to wszystko poszło z dymem z kominka.
Danusza, daj sobie troszkę luzu, bo jednak po zimie nasze kości i mięśnie są rozleniwione i trzeba je stopniowo doprowadzać do sprawności.
Mówię to, ale sama też zasuwam jak dziki osioł. Teoria i praktyka nie idą jednak w parze.
Pozdrawiam słonecznie
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
Danusza 12:13, 08 mar 2012


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
no tak zrobiłam sobie przerwę na kawę (drugą!) zaliczone pierwsze suszenie prania na dworze (uwielbiam ten zapach) dziś wzięło mnie na mycie okien pranie firanek wg wzoru Gosi z kubusiowa "posprzątałam " w storczykach



następny kwitnie


po kawie do ogrodu mam w planie wykopanie mięty i wsadzenie jej w donice za bardzo mi się "panoszy"


Wandziu my tak mamy jak dziki zasuwamy i radość z tego wręcz masochistyczną mamy
____________________
pozdrawiam Danusza - Ogród Danuszy - odsłona 2 - Wizytowka - Ogród Danuszy
KasiaBialofi... 12:14, 08 mar 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 631
Gdyby mój mąż miał takie stawy koło domu to bym go w ogóle nie widywała. Zwłaszcza że ja bym chodziła po krzaczkach w poszukiwaniu grzybków i robiła przetwory!!!! Wspaniale jest u Ciebie! A jaką masz powierzchnię gruntu? Bo wydaje mi się że dość sporą.
____________________
www.planetaptakow.pl Biało-Fiolet
Danusza 12:16, 08 mar 2012


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
Witaj Białofiolet zaraz do ciebie wdepnę wybacz jest tyle nowych wątków nie u wszystkich nadążam być siedliska jest 33ary bez wody dzięki za odwiedziny
już wiem jestęś Kasia
____________________
pozdrawiam Danusza - Ogród Danuszy - odsłona 2 - Wizytowka - Ogród Danuszy
KasiaBialofi... 13:40, 08 mar 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 631
33 ary to całkiem sporo. J a mam całość działki 17 arów odliczając służebność drogi, dom, podjazd miejsce gdzie ma stać garaż to już niewiele zostaje
____________________
www.planetaptakow.pl Biało-Fiolet
Danusza 15:49, 09 mar 2012


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
koło 14 słonko wyszło więc poszłam zobaczyć co słychać , od rana myłam okna w całym domu(16) prałam firanki i takie tam..

jestem pełna podziwu ziemia zmarznięta na kość że szpadla nie wbijesz a te delikatne drobiny łebki wystawiaja jak one to robią?

następne hiacynty wystawiają łebki




marcinki wyszły



tulipanki







i hortensje juz puszczają





tyle dziś nie dam rady więcej głowa mnie rozbolała ciśnienie skoczyło i tyle
____________________
pozdrawiam Danusza - Ogród Danuszy - odsłona 2 - Wizytowka - Ogród Danuszy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies