Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Danuszy - odsłona 2

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Danuszy - odsłona 2

Bogdzia 17:06, 04 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Danusza napisał(a)
Bożenko zimorodka córka złapała jak chodziła po ogrodzie z aparatem pieski fotografując , sie jej udało bo on taki szybki! w zeszłym roku grzecznościowo koleżanka robiła grila urodzinowego swojej córce(jest z Wrocławia) i wszyscy w zachwyt wpadli jak latał nad woda taki kolorowy, szybki






Wiem jaki on szybki bo obserwowałam u kogoś w ogrodzie, o zrobieniu zdjec mowy nie było. Ale cudo z niego , błyszczy jak klejnocik najpiekniejszy.Gratuluje córce refleksu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Gardenarium 17:08, 04 mar 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj Danusza, a je teraz czekam na całkiem nowe zdjęcia z Twojego ogrodu Kiedy rozpoczęcie sezonu?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Danusza 17:19, 04 mar 2012


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
witaj Danusiu sezon po mału sie rozkręca , najpierw trzeba wyciąć co należy bo czasu mało a poza tym mokro więc to ogranicza prace,ale wiosne juz mam zdjęcia wyżej , jutro może cos nowego złapię
____________________
pozdrawiam Danusza - Ogród Danuszy - odsłona 2 - Wizytowka - Ogród Danuszy
kwiatholandii 18:48, 04 mar 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
Danuszo, dziękuję za odwiedziny. Widziałam Twój piękny staw!!! Jak ja Ci zazdroszczę tej przyrody. A z dzieciątkiem zobaczymy jak będzie, bo niestety pierwszy synek nie spał w ciągu dnia wcale, i cały czas płakał, więc mam nadzieję, że teraz będzie troszkę lepiej
Będę zdawać relację z naszej rodzinnej pracy w ogrodzie .
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
malgocha1960 18:54, 04 mar 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Danusiu,pieknie u ciebie,teraz czekam na wiosenne zdjęcia aktualne.Jeszcze ze 2 tygodnie i jak pogoda sie nie zmieni to przyroda bedzie pędziła do zycia.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
kwiatholandii 20:35, 04 mar 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
agata_chrosc... 14:44, 05 mar 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
To i ja wpadłam zobaczyć i oczom nie wierzę! To jest dopiero skarb. Chyba niewiele osób może się pochwalić własnymi łabędziami. Ja mam przydomowy ogródek a Ty masz przyrodę! Takie klimaty z wypraw na Mazury pamiętam. Ale żeby tak mieć w domu? To się nazywa szczęście. Serdecznie pozdrawiam.
____________________
ogród w Holandi
Danusza 14:49, 05 mar 2012


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
dzięki Małgosiu i kwiatuszku za odwiedziny
pogoda się poprawia słonko świeci od samego ranka w okna sypialni więc wstaje człowiek wcześniej i dobrze czas już się przestawić nie czekać na 25 marca na zmianę na czas letni




chce tu coś zmienić po wycięciu wielkiego świerka jest plac pusty po lewej jest żywopłot z ałyczy koło niego przechodzi sie pod wiatę to południowo zachodnia strona i choć słonko operuje to od południa do wieczora to drzewa dają cień
____________________
pozdrawiam Danusza - Ogród Danuszy - odsłona 2 - Wizytowka - Ogród Danuszy
Danusza 14:56, 05 mar 2012


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
Agato dzięki za wizytę no mam szczęście na takie miejsce dopóki nie spotkałam ogrodowiska zdawało mi sie że starczy to co mam , patrząc na ogrody u innych nabrałam chęci na zmiany Teraz dopiero rozumiem słowa mamy że żałuje ogrodu na wiosnę zawsze tak mówiła odkąd się przeprowadziła do bloku po śmierci taty( a zawsze miała swój ogród! )

zmarzł mój żarnowiec






o tym że jestem cioteczna babka wiedziałam już od ponad 20 lat , ale teraz dowiedziałam się , że zostanę cioteczna prababką!!! no szok

____________________
pozdrawiam Danusza - Ogród Danuszy - odsłona 2 - Wizytowka - Ogród Danuszy
hanka_andrus 15:24, 05 mar 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Danuszko! Czas leci do przodu,moje wnuczki maja po 20 lat.......kto wie ,co się może zdarzyć?
Gratuluję!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies