Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Danuszy - odsłona 2

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Danuszy - odsłona 2

Joku 21:38, 07 sie 2013


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12191
Pod anemonem żeleźniak (Phlomis). Tego poniżej nie znam. Pozdrawiam Danusza. Widzę że na emigracji jesteś.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
hanka_andrus 21:48, 07 sie 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Odliczasz dzionki,jak

widzę!
Trzymam kciuki, jeszcze tylko mały miesiąc.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Danusza 21:35, 08 sie 2013


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
Joku napisał(a)
Pod anemonem żeleźniak (Phlomis). Tego poniżej nie znam. Pozdrawiam Danusza. Widzę że na emigracji jesteś.


dzieki Jolcia żeleźniak fajnie wygląda pod ta lipa co rosnie ty gdzie jestem , jestem na Bawarii -okolice Monachium
____________________
pozdrawiam Danusza - Ogród Danuszy - odsłona 2 - Wizytowka - Ogród Danuszy
Danusza 21:38, 08 sie 2013


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
hanka_andrus napisał(a)
Odliczasz dzionki,jak

widzę!
Trzymam kciuki, jeszcze tylko mały miesiąc.


dziękuje Haniu , liczę tu i pogoda daje popalić było 40 stopni!! burze takie ze nie wiadomo gdzie sie schować ,od dzisiaj temperatura spada 23-24 stopnie tak szybko z dnia na dzien spadła z 37 ,jest czym oddychać choc duszno.
____________________
pozdrawiam Danusza - Ogród Danuszy - odsłona 2 - Wizytowka - Ogród Danuszy
Poziomka 22:00, 10 sie 2013


Dołączył: 12 lip 2011
Posty: 1258
Miła Danuszo masz mnie na sumieniu, przez lata opierałam się zatulipowaniu, po Twoich zdjęciach coś we mnie krzyczy chcę różowe i białe tulipany.
Oglądnęłam ostatnie stony wątku, potem przeniosłam się na pierwszą stroną i przeczytałam cały wątek ( nie tylko pismo obrazkowe).
Twój ogród jest cudowny !!!!! uspokaja , wycisza odwiedzającego , stare drzewa, stawy ,zwierzęta, warzywa przypomiały mi że to czas wakacji i należy zwolnić tempo życia żeby nacieszyć się tym co nas otacza.
Jeżeli podoba Ci się żeleźniak to napisz po powrocie.
Gdzie znajdę przepis na sałatkę z ogórków?
Pozdrawiam Jasia
____________________
Jasia - Ogród zapachów u Jasi
Poziomka 22:00, 10 sie 2013


Dołączył: 12 lip 2011
Posty: 1258
Wyszedł dubelek więc wkeiłam zdjęcie z kwitnącym żeleźniakiem
____________________
Jasia - Ogród zapachów u Jasi
Danusza 17:22, 12 sie 2013


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
Poziomka napisał(a)
Miła Danuszo masz mnie na sumieniu, przez lata opierałam się zatulipowaniu, po Twoich zdjęciach coś we mnie krzyczy chcę różowe i białe tulipany.
Oglądnęłam ostatnie stony wątku, potem przeniosłam się na pierwszą stroną i przeczytałam cały wątek ( nie tylko pismo obrazkowe).
Twój ogród jest cudowny !!!!! uspokaja , wycisza odwiedzającego , stare drzewa, stawy ,zwierzęta, warzywa przypomiały mi że to czas wakacji i należy zwolnić tempo życia żeby nacieszyć się tym co nas otacza.
Jeżeli podoba Ci się żeleźniak to napisz po powrocie.
Gdzie znajdę przepis na sałatkę z ogórków?
Pozdrawiam Jasia


Joasiu serdeczne dzieki za wizyte odezwe sie jak bede w domku dziekuję na pv podam skłąd na sałatke z ogórków
____________________
pozdrawiam Danusza - Ogród Danuszy - odsłona 2 - Wizytowka - Ogród Danuszy
Dzidka 23:20, 17 sie 2013


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
O, jak dawno Cię nie było.
Ciekawe pokazujesz ogródki, ale tak naprawdę, to jestem spragniona aktualnych zdjęć z twojego ogrodu.


Danusza napisał(a)
[img
jak się nazywa ten kwiat?
i ten chociaz cieżko sie dopatrzeć





Nie potrafię na zdjęciu dopatrzeć się kwiatu, ale jeśli pytasz o te nakrapiane liście, to takie ma miodunka lekarska.

____________________
Dzidka - To właśnie tu
Loosiuu 23:26, 17 sie 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Tam są chyba obok siebie Miodunka i Rutewka orlikolistna
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Danusza 09:38, 21 sie 2013


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
Loosiuu napisał(a)
Tam są chyba obok siebie Miodunka i Rutewka orlikolistna



baaardzo dziękuję
____________________
pozdrawiam Danusza - Ogród Danuszy - odsłona 2 - Wizytowka - Ogród Danuszy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies