Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje ukochane miejsce na ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje ukochane miejsce na ziemi

agata19762 08:04, 08 sie 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
lojalna_ 08:04, 08 sie 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Kazdego dnia staram sie odwiedzic jeden nowy ogród. Dzisiaj trafiłam do Twojego i bardzo się cieszę. Witam sie więc milutko w tym zupełnie innym otoczeniu i rejonie od tych które dotad odwiedzałam. Jest przepieknie juz ze wzgledu na ukształtowanie i widoki i tyle natury u Ciebie tak spokojnie na tak duzej przestrzeni wszystko sie usmiecha i przyjaznie zaprasza. Zerknełam na starszy watek, czy ogród owocowy jeszcze jest?
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
agata19762 08:07, 08 sie 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
z drugiej strony domu



____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
agata19762 08:08, 08 sie 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
i z góry


____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
agata19762 08:09, 08 sie 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
agata19762 08:17, 08 sie 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
lojalna_ napisał(a)
Kazdego dnia staram sie odwiedzic jeden nowy ogród. Dzisiaj trafiłam do Twojego i bardzo się cieszę. Witam sie więc milutko w tym zupełnie innym otoczeniu i rejonie od tych które dotad odwiedzałam. Jest przepieknie juz ze wzgledu na ukształtowanie i widoki i tyle natury u Ciebie tak spokojnie na tak duzej przestrzeni wszystko sie usmiecha i przyjaznie zaprasza. Zerknełam na starszy watek, czy ogród owocowy jeszcze jest?




witaj Jolu w moim ukochanym miejscu na ziemi, miejscu ,które tworzę od 2012 roku...
marzyłam o ogrodzie niepowtarzalnym, pięknym, troszkę naturalnym ( nie od linijki )
co nie znaczy, że kogoś lekceważę czy coś tam ...każdy tworzy coś dla siebie i pod swój gust i upodobania


ogród owocowy jak najbardziej i warzywnik też ...


____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
lojalna_ 08:24, 08 sie 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Jakie cudne okolice , zdjecia pokazują jaką przestrzenią mozesz sie bawic , zazdroszcze ja dopiero zaczynam jest trwawa haha ale trzeba ja zasypac by dosypac ziemi , prace brukarskie... Narazie czekam i inspiruje sie Waszymi cudnymi ogrodami. Tyle osbób i kazdy ogród inny. Milutko u Ciebie.

Podpatrzyłam, ze tez masz syna , mój ma 15 lat i mam troche oddechu bo jest na obozie.
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
agata19762 08:32, 08 sie 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
lojalna_ napisał(a)
Jakie cudne okolice , zdjecia pokazują jaką przestrzenią mozesz sie bawic , zazdroszcze ja dopiero zaczynam jest trwawa haha ale trzeba ja zasypac by dosypac ziemi , prace brukarskie... Narazie czekam i inspiruje sie Waszymi cudnymi ogrodami. Tyle osbób i kazdy ogród inny. Milutko u Ciebie.

Podpatrzyłam, ze tez masz syna , mój ma 15 lat i mam troche oddechu bo jest na obozie.


Jola ja u Ciebie a TY u mnie

mój w grudniu będzie miał dopiero 5 ...
miło mi, że Ci się u mnie podoba

____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
lojalna_ 08:38, 08 sie 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Z tymi moimi swierkami to ciężka sprawa, ja juz je pryskałam odzywiałam podcinałam a gałezie sie łamia , robia sie całe brazowe. Martwi mnie tylko ze jak juz ogród zrobie ... Za rok dwa trzeba je bedzie sciac i powierzchnia taka mała i zrujnuje cały ogród. Zreszta wrazliwi jestesmy na ten płot z tyłu obawiamy sie ze korzenie zaczynaja mu zagrazac sporo tych kłopotow . Swierki maja 15 metrów i to pryskanie to był wyczyn.

Oj pieknie u Ciebie jest czym oddychac
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Donia72 09:01, 08 sie 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
agata19762 napisał(a)
hortensje,
goździki brodate wysiały się strasznie pod limkami...



Agatko, to na ostatnim zdjeciu z hortensja to jest przetacznik czy cos inne?
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies