Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje ukochane miejsce na ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje ukochane miejsce na ziemi

Agania 22:22, 08 sie 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Chopin piękny, nie mogę go nie mieć, jeszcze nie mam, ale będzie....z tymi cebulowymi, które trzeba wykopywać i przechowywać, to jest dylemat, jak na razie jestem na nie, mój ogród jest za gęsty, bo mam taką przypadłość, że sadzę za gęsto i muszę teraz go ograniczać, na zapełnianie dziur brakuje mi funduszy, te dziury zarastają chwastami, brakuje mi czasu na taką zabawę, tęsknię bardzo za tulipanami
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Aneta1309 22:43, 08 sie 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Ale gonisz z tym wątkiem Mój rodek też ponownie zakwitł a warzywniak chyba wpadnę w kompleksy w tym roku powiększyłam ale zamiast dosiać warzyw na naowej części zrobiłam sobie małą szkółkę z roślinkamii czekam na swoje roślinki. Limka cudna i mimo deszczu dzielnie się trzyma moje się pokładają ale sadziłam je w tym roku te z sadzone w ubiegłym są sztywniejsze. Mam nadzieję że w przyszłym roku się wyrównają.
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
agata19762 10:46, 09 sie 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Aniulka napisał(a)
Agatko nie gniewaj się na tę kobitkę od szałwii,zobacz jak wszystkim się podoba a nawet jeśli jednoroczna to trudno,może zbierzesz nasionka i na drugi rok na wiosnę na sadzonki będziesz miała jak znalazł Wygląda ślicznie i budzi podziw
Ze studnią masz fajnie,też tak bym chciała.Nawet rozmawialiśmy z jednym kolegą,który też ma studnię ale nawet nie ma gdzie,jak i funduszy brak..
Również spokojnej nocki



Aniu fajnie, że mnie odwiedzasz
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
agata19762 10:47, 09 sie 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Aniulka napisał(a)
A takich spotkań zazdroszczę...oczywiście pozytywnie zazdroszczę



Aniu fajnie spotkać kogoś, kto nadaje na tych samych falach ...
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
agata19762 10:48, 09 sie 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Agania napisał(a)
Chopin piękny, nie mogę go nie mieć, jeszcze nie mam, ale będzie....z tymi cebulowymi, które trzeba wykopywać i przechowywać, to jest dylemat, jak na razie jestem na nie, mój ogród jest za gęsty, bo mam taką przypadłość, że sadzę za gęsto i muszę teraz go ograniczać, na zapełnianie dziur brakuje mi funduszy, te dziury zarastają chwastami, brakuje mi czasu na taką zabawę, tęsknię bardzo za tulipanami



Aga sądzę, że prędzej czy później będziesz mieć to o czym marzysz...
wierzę w to !!!
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
agata19762 10:50, 09 sie 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Aneta1309 napisał(a)
Ale gonisz z tym wątkiem Mój rodek też ponownie zakwitł a warzywniak chyba wpadnę w kompleksy w tym roku powiększyłam ale zamiast dosiać warzyw na naowej części zrobiłam sobie małą szkółkę z roślinkamii czekam na swoje roślinki. Limka cudna i mimo deszczu dzielnie się trzyma moje się pokładają ale sadziłam je w tym roku te z sadzone w ubiegłym są sztywniejsze. Mam nadzieję że w przyszłym roku się wyrównają.


Anetko ja swój zmniejszę zdecydowanie, nie wyrabiam z tym wszystkim...
moje limki dwuletnie trzymają fason,
a te inne z tego roku na wszystkie strony porozkładane


____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
agata19762 10:52, 09 sie 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
u mnie dzisiaj mocne słońce, zapowiada się piękny dzień

miłego dnia wszystkim !!!

____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
10:59, 09 sie 2014
Dzień dobry Agatko
U mnie tutaj zimno,wręcz zimnisko się zrobiło Ale to dobrze,odpoczynek od upałów
Hortensje śliczne,jak tylko wrócę idę ze szpadelkiem na mamy działkę.Jak mama chciała mi je dać rok temu to zrezygnowałam bo myślałam,że hortensje są kapryśne a tu widzę,że jednak nie są
Miłego weekendowania
lojalna_ 12:44, 09 sie 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Limki masz cudne u mnie zakwitly cztery kwiaty ale juz leniwe leżą... Musze im wybaczyc bo u nas w zeszłym tygodniu taka burza przeszła ze dzieki ze nie połamane
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
agata19762 23:02, 09 sie 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Aniulka napisał(a)
Dzień dobry Agatko
U mnie tutaj zimno,wręcz zimnisko się zrobiło Ale to dobrze,odpoczynek od upałów
Hortensje śliczne,jak tylko wrócę idę ze szpadelkiem na mamy działkę.Jak mama chciała mi je dać rok temu to zrezygnowałam bo myślałam,że hortensje są kapryśne a tu widzę,że jednak nie są
Miłego weekendowania


Aniu u nas dzisiaj było upalnie

od rana rządziłam w kuchni...
robiłam żurek z jajkiem i gołąbki z sosem pieczarkowym...

ale w ogrodzie też popracowałam
- truskawki okopane,
- różanka już bez chwastów,
- lawenda przycięta,
- doniczkowe podlane z nawozem,
- wyskubane przekwitnięte pelaśki,
- wszystkie róże i bukszpany potraktowałam topsinem na grzyba
nareszcie ...bo pogoda na to nie pozwalała ...

dzieci po kolacji i po kąpieli w łózkach,
Kubuś śpi a Natka jeszcze nie ...
jest późny wieczór i mam dość ...
nie mam siły nawet paznokci pomalować

na domiar złego zepsuła się kosiarka z napędem,
ale i tak trawa skoszona...to już zasługa eMa

męczył starą małą ale dał radę
dzielny jest !!!
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies