Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Pokoiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Pokoiki

siaaska 19:47, 22 sty 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Szkoda że zwierzaków ze ścian nie da się przenieść,,,
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
Syla 20:38, 22 sty 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Jak będą chcieli to im ściany pomaluję raz , dwa na tak samo lub inaczej
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
monteverde 20:46, 22 sty 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
ale na ścianach Ferrari oczywiście? czerwone koniecznie
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Syla 21:17, 22 sty 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
monteverde napisał(a)
ale na ścianach Ferrari oczywiście? czerwone koniecznie


A u Kuby Ferrrari 458 italia i oczywiście , czerwone !!!

http://www.google.com/search?q=ferrari+458+italia&hl=pl&prmd=imvnsr&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=YG4cT9DYIovHswaz4qFI&sqi=2&ved=0CDMQsAQ&biw=1366&bih=622
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Sebek 21:28, 22 sty 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
A czy będziesz je sama malować - zwierzaczki to rozumiem, ale ferrari???
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Syla 22:05, 22 sty 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Sebek napisał(a)
A czy będziesz je sama malować - zwierzaczki to rozumiem, ale ferrari???


Nie , ferrari będzie zdjęciem ale nie na ścianie
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
abiko 09:50, 23 sty 2012


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Sylwia, a ja właśnie odkryłam wątek o pokoju I Twoje piękne rysunki akurat właśnie zastanawiam się jak urządzić pokoik mojego Krzysia, 16 m-cy bo na razie ma tam składzik I te zwierzątka z puzzli są super Jak nic tylko cię jako malarza zatrudnić
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Syla 16:58, 23 sty 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
abiko napisał(a)
Sylwia, a ja właśnie odkryłam wątek o pokoju I Twoje piękne rysunki akurat właśnie zastanawiam się jak urządzić pokoik mojego Krzysia, 16 m-cy bo na razie ma tam składzik I te zwierzątka z puzzli są super Jak nic tylko cię jako malarza zatrudnić


A powiem nieskromnie , że malując pokój dziecinny mojego siostrzeńca to robiłam to z ogromną przyjemnością /zdjęcia od strony 1/ Gdyby nie inne obowiązki to siedziałabym na ścianie od rana do nocy..... Mojego syna pokój malowałam jako pierwszy i eksperymentowałam .......
Zamierzam jeszcze malować u córki mojej koleżanki ogromnego konia w galopie i u drugiego siostrzeńca gościa na deskorolce w nowoczesnej odsłonie
Miałam propozycję malowania w sklepie z zabawkami u mojej koleżanki , czekam aż będzie remont malowania
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Martek 17:28, 23 sty 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Agnieszka napisał(a)
O, poczekaj, pokażę Ci na jakim pokoju się wzorujemy dla mojej córki:



Jedna ściana też będzie taka lawendowa. Boję się pomalować tak cały pokój. Jakoś mi to nie leży. Na ścianach będą też takie naklejki z kotkami i psami (już mamy!) a dodatki będą w kolorystyce takiej, jak obecnie (czyli pomarańczowy i jasny zielony). Ożywią trochę tę lawendę, a poza tym mebli z elementami pomarańczu czy też dywanu nie chcę zmieniać. Bez przesady w końcu....


Agnieszko weszłam to się wtrącę .Zwróć uwagę ,ze na prawej ścianie dodano szary kolor (te pasy),nie bój się całości lawendowej,nie maluj tylko sufitu w tym kolorze,a jeśli już chcesz przełamać dodaj wiosnennej zieleni w odpowiednim odcieniu do tej barwy ,ale tak jest ładnie i estetycznie .Nie małe znaczenie mają tu meble i dodatki one też przecież przełamują tło
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 17:30, 23 sty 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Mój syn zażyczył sobie czerwony i niebieski w pokoju .Pomalowaliśmy nie tą ścianę na czerwono co być powinna i teraz trzeba malować na nowo ))
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies