Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Gardenarium 11:07, 11 paź 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Sebek napisał(a)


Danusiu - to ja ponownie dziękuję Za to, że chciało Ci się tyle jechać, by zobaczyć 3 rabaty na krzyż Choć one były chyba najmniej istotne, bo czas na rozmowach zdecydowanie upłynął za szybko...


Nie zawsze przyjeżdża się do ogrodu, ludzie są ważniejsi Rozmowa i chociaż raz na parę lat poczucie bycia z kimś...ale to zabrzmiało Jakkolwiek by nie zabrzmiało, miało swoje znaczenie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sebek 11:29, 11 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Milka napisał(a)


Dzieki, w koncu ruszyla ogrod w twoim obiektywue piekny


Irenko - po Twoje wizycie wypuściła dwa razy więcej niż przez 2 sezony Chyba wyjdzie na ludzi
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 11:32, 11 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Madzenka napisał(a)
Sebek zazdrościmy wszyscy wizyty Danusi. Spojrzenie szefowej z pewnością spowoduje rewolucje wiosnne w ogrodzie. Wystraczy słowo mimochodem rzucone przez Danusie a juz człowiek chce zmieniać

Potfffor Irenki boski


Mogę szczerze stwierdzić, że Danusia zaproponowała zmiany, które i mi chodziły po głowie Jedynie mój najnowszy szpaler trzcinników został poddany próbie czasu, bo ponoć i ja nie będę mógł znieść ich wyglądu po pewnym czasie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 11:37, 11 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ensata napisał(a)
hahahha, książka zabawna, scen wulgarnych brak, osobiście wzbudzała we mnie salwy smiechu. Harlekin dla trochę starszych.

Sebek, dopracowany jak ogród
Piekne zdjęcia Danusi, nawet werbenowy potwór wygląda łagodnie.
Marcinki jak ich nie cierpię, u Ciebie wyglądaja bdb


Gosia - Ty w gorsecie po forum biegasz, to Grey pewnie przy Tobie niewinny jak baranek

Marcinki mają u mnie zawsze brzydkie nogi, ale są niskie i kwiaty mają gęsto - także ich mankamenty są ukryte
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 11:38, 11 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Wieloszka napisał(a)


No to teraz chyba już robisz tą rewolucję Po wizycie Danusi na pewno jakieś nowe pomysły są Byle do wiosny, hihihi


Aga - jak patrzę na Twój ogród to mam ochotę swój misz masz zaorać i jedynie bukszpany, cisy, hortensje i trawy zostawić Ale swój epicki burdel (sorry Gosia - do mojego ogrodu bardziej to pasuje ) też lubię
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 11:39, 11 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Basilikum napisał(a)

to do mnie za daleko ale gdybys sie wybierala w przyszlym roku na bawarska wystawe ogrodowa to sluze lozkiem i talerzem pelnym
piekna relacja i ogrod tez piekny


Rzeczywiście do Bawarii jest kawałek
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 11:41, 11 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
mateuszmichn napisał(a)
Nooo fotek tyle, że ledwo ogarnąłem, jak zwykle pięknie więc nawet nie ma co wymyślać. Po prosty napisze, jest pięknie


Dzięki Mateusz Szczerze to nie wiem czy coś nowego w tym ogrodzie wymyślę - rewolucje będą zależeć od tego jak poszczególne rośliny będą rosnąć
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 11:43, 11 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Lukasz2013 napisał(a)
No to piękne spotkanko Seba miałeś. Sama szefowa zawitała. No no to już wysokie progi. Pozdrawiam.


Długo czekałem na tą wizytę - ojjj długo Odpozdrawiam
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 11:47, 11 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
waldek727 napisał(a)

Sebo.
A co nam szkodzi zmienić temat.
Brunetki, blondynki czy rude?


Włosy zawsze można przefarbować Ale swojej listy wymagań chyba nie przedstawię Bo zazwyczaj i tak muszę ją mocno korygować
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 11:49, 11 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Iwk4 napisał(a)
Piękne zdjęcia ze spotkania. Innym okiem ujęta nowa perspektywa. Sebek, masz fajne zestawienia kolorów.
A hortki chyba czekały na Danusię. Moje Vanilki już brązowe.


A zgadnij kto nauczył mnie zestawiania kolorów?




Zgadłaś - Danusia Wybrałem sobie 3 kolory i w tej gamie dobieram rośliny To znacznie ułatwia życie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies