Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)

Sebek 11:50, 11 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
jazzy napisał(a)

To na widok niektórych postów, jakie tutaj czytam


Doprawdy?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 11:51, 11 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Filemon24 napisał(a)
Lans z hortensjami
ja sobie tez Danusię zaproszę a co tam i do mnie ma bliżej bo od Warszawy 130 km i ja przy głównej trasie nad morzę mieszkam
gościa zazdraszczam


Kuj żelazo póki gorące
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 11:55, 11 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Filemon24 napisał(a)


Książki nie czytałam bo to nie moja bajka ale film obejrzałam i o dziwo mi się nawet podobał ( nie ukrywam że główny aktor miał tu ogromny wpływ hehe)


W okolicy walentynek na moim wątku otwarliśmy klub książki Wiadomo jakiej I do tej pory nie zmieniłem zdania, że ekranizacja była o wiele słabsza niż jej papierowy odpowiednik Także polecam lekturę - obu płciom
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 11:57, 11 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
lojalna_ napisał(a)
Sebek takie wrazenia i emocje u Ciebie a Ty ciagle nowych doznan glodny ()


Życie jest za krótkie na nudę Dzisiaj chyba się wybiorę na koncert, bo pod moim osiedlowym Bajm będzie występować
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 12:05, 11 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Gardenarium napisał(a)


Nie zawsze przyjeżdża się do ogrodu, ludzie są ważniejsi Rozmowa i chociaż raz na parę lat poczucie bycia z kimś...ale to zabrzmiało Jakkolwiek by nie zabrzmiało, miało swoje znaczenie


Ja od dawna twierdzę, że po tylu latach od powstania forum już nie spotykamy się po to, by obejrzeć ogród, ale spotykamy się dla ludzi, którzy tworzą to miejsce By móc poplotkować, pośmiać się, poradzić i doładować akumulatory I niech to trwa dalej
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Filemon24 12:14, 11 paź 2015


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
Sebek napisał(a)


W okolicy walentynek na moim wątku otwarliśmy klub książki Wiadomo jakiej I do tej pory nie zmieniłem zdania, że ekranizacja była o wiele słabsza niż jej papierowy odpowiednik Także polecam lekturę - obu płciom


Szczerze to jakoś nie mam ochoty na lekturę tego typu a film mnie zaciekawił ze względu na to że aktor przystojny i jakie ciało to mnie głównie motywowało do obejrzenia tej produkcji
____________________
Filemon24 12:14, 11 paź 2015


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
z odwiedzinami... Danusi to ja nie wiem czy jej zmysł estetyczny by wytrzymał odwiedziny w moim ogrodzie, oj nie wiem czy ta wizyta nie miała by dla niej jakiegoś uszczerbku heheh

Jeszcze zapytam jak długo rosną u ciebie hortki sillver dolar który to ich sezon?
____________________
Asisko_2005 16:06, 11 paź 2015


Dołączył: 10 maj 2013
Posty: 1332
Piękne spotkanie, a zmiany pewnie będą wiosną.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3265-mlody-ogrodek-dyletantki
waldek727 19:09, 11 paź 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
,,Epicki burdel z krzokami".
Ach, jakżesz piękne poetyckie określenie podmiotu.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Sebek 20:46, 11 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Filemon24 napisał(a)
z odwiedzinami... Danusi to ja nie wiem czy jej zmysł estetyczny by wytrzymał odwiedziny w moim ogrodzie, oj nie wiem czy ta wizyta nie miała by dla niej jakiegoś uszczerbku heheh

Jeszcze zapytam jak długo rosną u ciebie hortki sillver dolar który to ich sezon?


Od 2012 są w tym miejscu Nieruszone! Co jest cudem u mnie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies